Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    Zajimavy, ze se ti libi LT, ale TS ne, kdyz Living Things je jenom "vylepseny" Thousand suns.. Pochopim, kdyz nekdo nema rad Minutes to midnight (Ikdyz to je hudebne na hrozne vysoky urovni - little things give you away, no roads left,..), ale zrovna Thousand Suns je dost podobny Living Things.. Na poprvy ti to prijde zvlastni, ale to album se musi poslouchat komplet, vyborne to na sebe navazuje a ne nadarmo to i kvuli takovejmhle detailum dostavalo 5/5 apod.

    Rika se tomu hudebni rozvoj, kdo je zaseklej na jednom miste, tak pro me neni poradnej hudebnik..
  • DavRed
    Někdo se snaží být vtipný? *15*
  • nezajimavá hra s nezajimavou kapelou se dali dohromady...proč mě to stejně nezajímá? Ale na druhou stránku vrána k vráně sedá. Produkt, kterej má určeno cílovku tak jasně až to hezký není:).
  • Vidím to denně na Youtube a vidím to i tady...Linkin Park jsou mrtví ? Přejelo je auto ? Ne, jen změnili styl hudby, protože chtěli, protože chtěli objevit něco nového, nechtěli být na dalších 60 let označování jako ta nu-metalová (nepleťte si s metalem, to jsou dvě naprosto odlišný věci..). A sami si přiznejte, že kdyby vydali dalších 10 alb jako bylo Hybrid Theory a Meteora, přestalo by vás to bavit. Co si budeme povídat, Thousand Suns stálo opravdu za nic a z Living Things jsem měl strach, ale když jsem si ho poslechl, po druhý, po třetí, strašně se mi líbilo. A říkat že poslední tři alba nebo poslední dvě jsou sračka, RIP Linkin Park atd. je podle mě blbost.... Jste fanda nu-metalu = pusťte si Hybrid Theory a Meteoru, jste fanda elektroniky atd. = pusťte si Living Things....a přesně o tohle Linkinům šlo, kvůli tomuhle změnili styl...
  • A proto bys DavRede měl vysrat na tohleto kritizování.
  • Nechápu, kde všichni berou že se prezentují jako nu-metalová skupina. To byly tak první dvě alba (a i ty jen vzdáleně), potom se začali vyvíjet a experimentovat. Zdá se mi že hodně lidí ani pořádně neví co to nu-metal je, ale protože jsou to ''tvrdí metalisti'' a je v tom slovo metal, tak se do toho prostě serou.

    Jinak by mě zajímala ta tvoje kapela o který píšeš, ať se můžu přesvědčit o její kvalitě a koncepci. (není myšleno sarkasticky)
  • calwin
    bude... castle of glass sám to tam chester povedal... ale taká pomalá mi na FPS takéhoto žánru nesedí :D
  • calwin
    na to ako ťahali z meteora a hybrid theory teraz zrazu zmäkčili... boli jednou z mála kapiel ktorá spojila tvrdú hudbu s rapom a vo veľmi dobrom prevedení... dneska je z nich omáčka ...som sa na novarocku tento rok v nich sklamal lebo nespravili ani len trochu show...

    aj teraz majú samozrejme niečo do seba ALE už to niesu tie WOW momenty keď som zhltol komplet celý album a nemohol som prepnúť ani len pesničku lebo každá bola parádna od začiatku do konca...
  • Ty asi moc přehled nemáš co?
  • Ale tak jo LP je dobrá diskotéková kapela a jako takové je beru, takže se nezlobím. Jenže oni se pořád prezentují jako nu-metal (vždyť tam ani nejsou slyšet kytary).

    Neb jak to správně poznamenal jeden ze zakladatelů tohoto žánru, když se ho jeden novinář zeptal co si o vývoji toho žánru myslí a on na to řekl něco ve smyslu: "ono záleží co si pod tím pojmem mám představit, jestli je to čemu se dnes říká nu-metal Linkin Park, tak na to já vám seru"...

    Je taky celkem vtipné že znám minimálně jednu kapelu, která je co do nápadů, chytlavosti a celkové koncepci mnohem lepší než Linkin Park, jenže se neserou do MTV a tak o nich děti neslyšeli a myslí si že jiná podobná grupa neexistuje...
  • No, nedá mi to a vyjádřím se k některým krytikům LP, zejména pak na jejich poslední tvorbu. To, že už to není "Linkin Park" je první blbost. Je to přesně naopak. Na Hybrid Theory a Meteoře byly písničky víceméně půl na půl, něco dělali kluci sami, něco měli zařízený od vydavatele. Hádejte, který písničky byly u publika úspěšnější... Ano, jsou to vesměs ty, nad kterými onanuje většina těch, co se jim obě první alba líbily a ne, nejsou to ty "jejich". Poslední album je podle mě imho výborný a je jedině dobře, že se nebojí experimentovat. Jejich hudba roste společně s členy kapely a jsem jedině rád za to. Alespoň nesledují šlépěje sice dobrých, zato těžce repetetivních AC-DC, nebo třeba ze sousedního Německa Scorpions, Helloween... Dobrý kapely, ale kdybych měl jet album po albu, tak si po pár discích hodím mašli. Ono je to možná taky tím, že jedni z mých dalších favoritů jsou Pink Floyd a poslední alba jim nejsou svým modernějším způsobem úplně nepodobný.

    Tolik asi k hudebnímu doprovodu. Další věc je, co se hrou. To, že trailery a závěrečný titulky po nejspíš 4 hodinový kampani se budou hezky poslouchat je jedna věc. Že vsázím na další z klonů CoD je věc druhá. Radši zůstanu u toho alba...
  • fix... chyba. Smazáno
  • Hudba je proste subektivni z tim nic neudelame.. :)
  • smejki
    to byl nějakej milovník grind coru, ne? *1*
    pokud nu-metal je soft, pak speed/power metal by se měl překřtít na gay metal. Zrovna Slipknot a KoRn nejsou známí měkkostí.
  • Takže v podstatě takovej hliník ;)
  • Hybrid Theory je klasika žánru. To co bylo potom už pro mě nemá cenu.
  • Pethulla
    Jak už poznamenal kolega nademnou, on to je nu-metal, který má s metalem společného tolik jako had s hadicí. V podstatě to jen vyplnilo díru na trhu - znělo to tvrději než na co byli posluchači rádia zvyklí, ale ne natolik, aby je to donutilo ho vypnout. Však kolik těch skupin se najednou vyrojilo: KoRn, Linkin Park, Papa Roach, Limp Bizkit, Slipknot... On to nějaký recenzent nazval o dost příhodněji: Soft Metal
  • Jo asi tak nějak o to mi šlo, prostě od každého trochu, ne smíchávat úplně všechno, co k tomu žánru patří - pochopitelně to není možné... *3*
  • Psychotic
    Za předpokladu, že by se něco z těch tří mohlo trochu zanedbat, pak tu mluvíš o Gran Turismu 5 :-)
    Závodní hra, můžeš to za sebe nechat odjet počítačem řízeného jezdce a dávat mu příkazy (strategie) a získáváš licence a ty i on levelujete a odemykáte nové závody (RPG).
    Třeba to někdo zkombinuje i líp. Tak jako kdysi kombinovali hudbu Linkin Park.
  • Izmæl
    Mluvíš o Metallice? Jen se ptám...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit