Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    miluju jí *14*
    • v te hre je i kofola? *5*
      • Pete.palis
        kdyby jen kofola *14*
        • Emma!!!
  • USER47
    Pěkná recenze. A Skála potěšila:).
    • když už, tak Hans Zimmer

      Jízdní model je fakt otřesnej a soubojovej systém, kdy přistupujou nepřátelé v řadě, jako v Settlerech 1 mi přijde taky hodně zvláštní. Mně ta hra nestojí ani za stáhnutí
      • to je taky dobre... zlodej co nekrade - dobrej zlodej..
  • BLADIA-AMNESIA
    I pres moji pocatecni skepsi ta hra vypada vyborne.

    A ohledne te arkady... Na PS1 se mi sice prasi, ale porad ho mam rad :)

    EDIT : skepSe...
  • fallout
    No, nevypadá to vůbec špatně... až na tu arkádu.
  • michaliuz18
    zatial najlepsia hra ktoru som hral tento rok, tych 8 je fakt malo ale co uz, ludia niektory su hlupy ked na jednej stranke daju darksiders 2 vecie hodnotenie nez tomuto ... a uz sa neviem dockat pokracovania sleeping dogs ak nejake bude .. .. musi byt :)
    • si toho teda asi moc nehral madare
    • Jak můžeš srovnávat hodnocení takhle rozdílných her?
      • michaliuz18
        neviem len tak ma napadlo, ale hej je to blbe ,darksiders je tiez poriadna hra jak sa patri
    • Phillios191
      Pokud to nebudou lidi pirátit ve velkym, ta snad jo :)
      • Kein
        Vidíš a já bych spíše řekl, že to bude podle toho kolik lidí si to koupí, ale to nic.
  • Phillios191
    Perfektní recenze, pane Grygar :) NA tuhle hru jsem čekal a dost jsem v ní věřil. A co jsem dostal? Ještě lepší hru, než jsem čekal a to se dnes nevidí tak moc :)
  • vasekveselej
    Na čekání na GTA stačí :)
    • Tak nějak. *15*
  • Skvělá videorecenze, ale to už je tady klasika, rád bych vám ukázal i jedno Let's play video z naší produkce, budeme rádi za kařdou odezvu ;)

    http://www.youtube.com/watch?v=M27syP6wXxA&feature=share&list=PL004BEFC1C40456AC
    • no hodilo by sa ...keby si pocas rozpravania vybral ten cumlik z ust :)
    • Výborné videjo! A děláte i Let's play dark souls? Čichám, čichám odběr *14*
      • Děláme i na Dark Souls, teď rešíme akorát problém s tím rozlišením a propadem FPS, tak snad to bude brzo hotový a budeme se do toho moct naplno pustit :)
    • vasekveselej
      Pěkný video chlapy, ale asi je Vám jasný že je ještě na čem pracovat, každopádně máte můj odběr a teším se na další videa z Dark Souls ;)
  • A bude recenze Dark souls prepare to die edition? Je docela potřeba, aby se konečně přestaly šířit fámy o tom, že je to nehratelné...
    • Keyz
      Tak nehratelné to není,jen se to hraje na klávesnici+myš hodně blbě a bez různých úprav to navíc vypadá hnusně.Navíc uzamknuti fps na 30 to je taky hloupost.
      A to nejsou přece fámy.

      Že je to nehratelné to fáma je.Otázka je jestli to jak blbě se to ovládá a některé věci tam jsou divné,znamená to,že to je opravdu pro někoho nehratelné.

      Kdyby tam hráč po smrti nadobro ztratil všechny duše tak by to asi bylo nehratelné z důvodu zvýšeného počtu smrtí způsobených hovadský ovládáním.
      • S tím že se to na klávesnici a myši hraje obtížně souhlasím. Ale hnusně to pravdu nevypadá, mě se ta grafika moc líbí (asi holt nejsem moc náročný, zahraju si rád i starší hry). A 30 fps je taktéž diskutabilní. Mě to problémy nedělá a dalším lidem co to hrají také ne.

        S gamepadem se to blbě neovládá a opravdu netuším, co by tam mělo být divného. Víš co? Zkus tu hru dohrát celou a pak napiš *3*
        • Keyz
          30 fps diskutabilní není když je tak tak blízko k hranici kdy se hra seká.Pak tam nastane na krátko nějaký efekt a může to skokově klesnout.I když mám například 50 FPS tak to taky při různých scénách klesne například o 8 ale protože mám 50 tak to pak nevadí.
          - Ke grafice jsem měl na mysli známy fakt s rozlišením a modifikací kterou udělal fanoušek,pak ten rozdíl je znatelný.

          Ostatní věci nechám k recenzi.
          Jenom zmíním jak jsem byl po*ranej když mně zabil první kostlivec na pár ran a pak jsem kroutil hlavou nad tím, když jsem zjistil jak na stejné úrovni co mně zabil jde naprosto snadno zabít.Do toho neustálá nutnost přepínat zaměření a nezaměření a pak ty monstra mají smrtícího konkurenta zvaného ovládání.
          • K těm fps - takhle to ale nefunguje. Pokud je lock na 30 fps a stroj by zvládl třeba 60 fps, tak v situaci, kdy by došlo k poklesu ze 60 fps na 50 fps tak to neznamená, že to spadne ze 30 fps na 20 fps. Podívej se na to takhle - při locknutých 30 fps je na každý snímek vyhrazen čas cca 33 ms. Pokud je počítač se snímkem hotov dřív, tak prostě počká. Bez locku ihned začne řešit další snímek. Takže pokud třeba bez locku u těch 60 fps trvá normálně 1 snímek 16 ms a najednou se spustí nějaký náročnější efekt a snímek trvá 20 ms, pak fps spadne na 50. Těch 20 ms je ale stále míň než 33 ms, takže s lockem se fps nesníží.

            Jo, něco takového může nastat, když ta doba výpočtu snímku strašně rychle skáče během krátké doby, pak se to nechová takhle přímočaře - u locku se náročnější snímky nestihnou včas a v těch ostatních se čeká na těch 33 ms, bez locku se chrlí snímky co to dá. To by ale neměla být moc častá situace.

            BTW od toho už je jen kousek k tomu, proč není úplně triviální ten lock zrušit - ta hra je udělána na konstantní fps, tzn. že v daném snímku se všechno v herním světě změní o pevně danou hodnotu - např. pokud postava jde rychlostí 1 m/s, pak se v jednom snímku vždy posune o 1/30 m. Pokud to odemkneš a počítač zvládne třeba těch 60 fps, tak ta postava půjde rychlostí 2 m/s (za sekundu ujde 60 x 1/30 m). Hry, které takový lock nemají, to řeší tak, že velikost posunu v jednom snímku modifikují na základě odhadu, kolik ten snímek bude trvat. To je ale něco, na co se musí při vývoji myslet od základu, navíc při zamknutém fps se nemusí řešit věci typu interpolace animací mezi animačními snímky. Oprava rozlišení je docela triviální, tohle ne.
            • No... tak potom bylo s LA Noire něco hodně špatně :-)
            • Keyz
              V LA Noire jsem po zrušeni stropu pro FPS měl více jak těch 30 .Po odemčení to občas kleslo ale bylo to přes 30.Když tam byl ten lock tak to někdy kleslo pod 30 a pak se to krátce sekalo.
              Tedy problém tam byl stejně jako zde.
            • Právě děláme na Lets Play videích a žádnej problém v hratelnosti ani na myši nevidím, všechno je to o zvyku... A grafika po aplikovani jednoho malyho modu jde taky zvednout na jakykoliv rozlišení... https://www.youtube.com/watch?v=T0KqyL3E80I
    • Wyder
      Ty se sirit neprestanou, jak jsem zjistil, tak udajna "nehratelnost" je zaminkou a oduvodnenim ke stazeni ilegalni verze...
  • po velmi dlouhe dobe to je hra ktera mne bavi a nenudi hned po chvilce (jako je kopie pricne of persia darksiders 2 ) navic SD ma perfektni soudtrack atmosfera japonska a ty rvacky tak ty meli bejt v zaklinaci 2 a ne ten wasd hnus co tam je pro mne SD 9/10 *3*
    • ales.smutny
      Japonska???:) zemepis lidi! :)
      • Kronoss1
        Atmosféra, ne město. Trocha čtení chlapče.

        PS: Japonsko není od Hon Kongu tak daleko. *3*
        • Magister_Peditum
          A Singapur má taky atmosféru Japonska, protože na fotkách vypadá hodně podobně jako Hong Kong? A všechno to koneckonců leží v Asii, takže to není od Japonska tak daleko, ne? *15*
        • janchor
          Jojo, nebo takovej Pchjongjang, ten je od Tokia co by šurikenem dohodil a ta japonská atmosféra by se tam jistě dala krájet.
          • si zabil *1*
        • tak tak cekal jsem jestli se nekdo chytí *1*
          • ales.smutny
            Jojo, Japonsko, Čína, bába nebo sníh, ČR nebo Kazachstán, jedna banda, co?:)
    • kotty
      Tak rvacky v Zaklinaci byly jen minihra, kdezto v SD je to jeden z klicovych hernich prvku.
      • to jo ale dost blbe udelana i v prvnim dilu ty rvacky za neco staly fakt mackani wasd je nejvetci blbost jako mohli udelat ale blbe mne nepochop mam oba zaklinace jako hlavni hry ke kterejm se vracim jen mi vadi ze veci ktery pekne fungovali v prvnim dilu ve dvojce vubec nejsou *9*
    • Darksiders 2 je v prvni rade kopie God of War...tak okata a trapna kopie ze uz z principu nedam ani halir... (ostatne jako prvni dil)
      • nechápu tě, kéž by káždá 3rd akce vykrádala souboje od arkham asylum ...
      • sleepless
        Jsi velmi daleko od pravdy, veeelmi daleko. ;)
        • Velmi daleko? Nemyslim si... V cem jsem tak ukrutně mimo? Netvrdim ze God of War je zakladatel zanru, ale proboha vzdyt Darksiders ma stejny komba (ted mluvim o jednicce, dvojku jsem nehral) jako Kratos, dokonce i stejny puzzle... Kdyz jsem zapnul poprvi darksiders prislo mi ze hraju nejakej mod na GoW2-stejny ovladani, naprosto totozny animace komb, stejny mechaniky...proste vse. Pokud tvrdis ze Darksiders nevykrada GoW tak nevim... This is madness!
          • A všechny FPs vykrádaj DOOMa. Teda Wolfa 3D.

            Darksiders jsou hodně dobrej mix mezi Zeldou a God of War. A co?

            Pokud ti dají, že njěaká hra jinou jak říkáš "vykrádá", tak bych chtěl slyšet, co za hry jsi hrál v posledních letech.
            • Neni vykráda jako "vykrádá" kdyby všechna FPS vykrádala Wolfa, chodíme dnes v CoD18 v nějakých katakombách (či co to bylo), jedině co děláme je otvíráme dveře a pak střílíme toho jednoho naklonovanýho nácka... Prostě to chce nějakej pokrok v těch hrách (vynechám serii CoD) CoD 4 a Battlefield 2...oboje melo jadro stejne ale oboje slo svoji cestou a melo svoje "lákadla", jen jádro které prostě musí být stejné je stejné. Darksiders a GoW 2 jsou prostě stejný hry...to si někdo prudce inteligentní řekl že nic takového na pc není, tak tomu hodímě jinej grafickej kabát, jiný příběh a hotovo...nic nepřidáme, dyštak řekněm že GoW to taky neměl jako první
      • deridon
        a ta trapná kopie vyšla i na PC, takže z principu si to PC hráč koupí, aby se skvěle bavil u skvělé hry.. jakoby dnes hry byly originální

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit