Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příběh dohrán za cca 14 hodin, zbyly mi tam ještě nějaký závody a vedlejší mise. Jedna z nejlepších her co jsem v poslední době hrál, 9/10 ! *5*
  • Phillios191
    Perfektní recenze, pane Grygar :) NA tuhle hru jsem čekal a dost jsem v ní věřil. A co jsem dostal? Ještě lepší hru, než jsem čekal a to se dnes nevidí tak moc :)
  • vasekveselej
    Na čekání na GTA stačí :)
    • Tak nějak. *15*
  • Veskoslav
    Ale stejně téhle hře neodpustím zmrvené některé ovládací prvky, která pak kazí celkový dojem ze hry.
  • USER47
    Pěkná recenze. A Skála potěšila:).
    • když už, tak Hans Zimmer

      Jízdní model je fakt otřesnej a soubojovej systém, kdy přistupujou nepřátelé v řadě, jako v Settlerech 1 mi přijde taky hodně zvláštní. Mně ta hra nestojí ani za stáhnutí
      • to je taky dobre... zlodej co nekrade - dobrej zlodej..
  • Je mi jasný, že pro spoustu asiatů to bude na dlouhá léta stejná modla, jako byla kdysi pro nás Mafie...
    • pro me po dohrani dema nic extra :) prvni nasrani bylo, ze po strazeni 3,3 gb byla herni cast dema snad jen 20 min, coz je opravdu luxusni pomer, hra samotna me oslovila jen peknou grafikou a zklamala hodne neprijemnym ovladanim na mysi a klavesnici, ovladani behu je slusne receno divne
  • Pete.palis
    miluju jí *14*
    • v te hre je i kofola? *5*
      • Pete.palis
        kdyby jen kofola *14*
        • Emma!!!
  • Kein
    Docela mě překvapilo, že autor jaksi opomenul dost zásadní věc a to mizernou kameru, která vás doprovází celou hrou a kolikrát s ní jsou problémy a není to jen pouhy "jakýsi můj" dohad, stěžují si na ni snad na všech fórech. Arkádový model ovládání aut není zas úplně špatný, ale rozhodně bych si ho nedovolil označit za dobrý a "hodící" se do hry nehledě na to, že druhů dopravních prsotředků je pomálu, což by nebylo zas tak důležité, kdyby se to autor nesnažil srovnávat s GTA IV. JInak jak bylo řečeno v recenzi, AI nic moc.

    Osobně bych hře dal 7/10, hlavně za to ovládání kamery, vozový park, slabé AI a nudnější přestřelky, ale vzhledem k tomu kolik tady dostávají jiné hry tak s 8/10 i souhlasím, ale nelíbí se mi jak se recenze nese jen v duchu chvály, což mi v případě Sleeping Dogs příjde jako neopodstatněné. *12*
    • Danny28
      Chvála je podle mého až přehnaně velká.Hlavně že v recenzi Max Payne 3 si Lukáš stěžoval i na úplné prkotiny a tady naopak ty nedostatky opomíjí...
      • ok, a preco porovnavas Maxa Payne-a so Sleeping Dogs?? max payne bol akurat koridor...nieco ako call of duty, akurat prestrelky sa odohravali stale v nejakom vacsom priestranstve...nemal si tam volnu jazdu po meste....a ani dej nebol zas bohvieco....a konieckoncov tam nebolo co domrvit....a na to, ako dlho sa to tvorilo, tak dost bieda...max bol sice fajn, ale "iba" fajn....napr. pri porovnani Max Payne 2 a Max Payne 3, tak vyhrava Max Payne 2....ak si porovnas True Crime a Sleeping Dogs, tak jednoznacne vyhrava Sleeping Dogs...
      • Menorri
        Každej je na něco předpojatej a Lukáš toho není vyjímkou.....
  • BLADIA-AMNESIA
    I pres moji pocatecni skepsi ta hra vypada vyborne.

    A ohledne te arkady... Na PS1 se mi sice prasi, ale porad ho mam rad :)

    EDIT : skepSe...
  • hznk89
    Nevěřil jsem jak můžou bejt spící hafani zábavní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit