Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravim poradi mi nekdo jak se s wsad premeni na sipky ? di´ky
  • Ty si hloupej *7*
  • Mám netbook, kterej videa na games zvládá jenom trhaně i když je hd off - youtube mi jde bez problémů tak je pls nahrávejte na youtube. A nevymlouvejte se - ign tam má videorecenze taky. Peace *4*
  • hznk89
    Nevěřil jsem jak můžou bejt spící hafani zábavní
  • Mě teda stačí kliknout na myš, nebo klávesnici a hned se to změní :)
  • ted kdyz ctu, ze diablo 3 je shit, tak si uplnej HOMOTRON
  • si gay
  • Veskoslav
    Auta se ovládají dobře a masochistický pohled nic? Dobrý masochista:)
    P.S: Skvělá grafika, no nevím, je to průměr, nic co by mělo tzv. WoW efekt. Ale jak jsem četl ten tvůj "spoiler" tak ty jsi fakt poněkud mimo.
  • nechápu tě, kéž by káždá 3rd akce vykrádala souboje od arkham asylum ...
  • 9/10, možná 10/10. Ještě se musím rozhodnout, ale zatím inklinuju spíše k 10/10, z důvodu nedostatku výtek.
    Skvělá grafika, příběh, hudba (možná mohlo být více písniček v rádiích) a bojový systém. Auta se ovládaly též dobře, pocit z rychlosti byl skvělý. Střílení není to nejlepší, ale vzhledem k motivu hry, tj. bojová umění, na tom zase tolik nezáleží. Něco pod 20 hodin na dokončení s tím, že ještě tam pár vedlejších misí určitě mám, protože ke konci jsem se nechal tolik unést příběhem, že jsem se o nic jiného nezajímal Hlavně po tom co Jac...!
    Zajímavé postavy, umístění (možná mohlo být trochu té zeleně okolo HongKongu přístupné na vyblbnutí se, jako v GTA:SA), systém úkolů a následného vylepšování.
    Hra roku zatím. Pokud to netrumfne Dishonored (o čemž docela pochybuju) a nebo Far Cry 3 (též nevím), tak už nic. Diablo 3 je sh!t, Alan Wake vyšel jen jako port a Max Payne 3 je sice sranda, ale na hru roku nemá, to samé platí o Spec Ops:The Line a Rayman: Origins.
    Už zase vidím, jak to vyhraje nějaká sra*ka typu Blak Ops 2 či Ass Effect 3.
  • Hanzales
    Mně se akorát, když jsem před spuštěním hry zapomněl odpojit volant (a USB pedály), splašilo celé menu a musel jsem to před hraním hold odpojit. V pár jiných hrách se mi to taky stalo. Pak jsem se rozhodl, že to zkusím na gamepadu (Rumblepad II) a bylo třeba pro správný chod použít mod odsud: ( http://www.sleepingdogsmods.com/ )
    V options musím mít napevno nastavený "controller" aby gamepad fungoval. Jak tam dám (autoswitch, nebo jak to tam je) gamepad funguje, ale jak se hrábne do klávesnice, zpět už to gamepad nerozpozná. Nicméně pokud je připojen gamepad a správně nastaven v tom X360 controller emulátoru, mohl jsem mít zárověň připojen i ten volant a hra už ho tentokráte ignorovala.
  • no hodilo by sa ...keby si pocas rozpravania vybral ten cumlik z ust :)
  • Jazz
    Máš pravdu, u recenze na hru se většinou řeší jaký je počasí.
  • ok, a preco porovnavas Maxa Payne-a so Sleeping Dogs?? max payne bol akurat koridor...nieco ako call of duty, akurat prestrelky sa odohravali stale v nejakom vacsom priestranstve...nemal si tam volnu jazdu po meste....a ani dej nebol zas bohvieco....a konieckoncov tam nebolo co domrvit....a na to, ako dlho sa to tvorilo, tak dost bieda...max bol sice fajn, ale "iba" fajn....napr. pri porovnani Max Payne 2 a Max Payne 3, tak vyhrava Max Payne 2....ak si porovnas True Crime a Sleeping Dogs, tak jednoznacne vyhrava Sleeping Dogs...
  • Hra je zabavna s vybornou atmosferou a s dobrymi ,herci, / pribehem. Chapu hodnoceni 8/10 ,hra trpi nedostatky. Paradne zpracovane a zabavne rvacky nasatesti jen obcas meni s naprosto sprasenym strilenim.Auta svisti po meste paradne ale chybi ,efekt, bouracek,kdy to napalite celne a krom lehce poskozeneho(jen visual)auta se nic nedeje - tohle mi hodne kazi atmosferu. V GTA co si pamatuju jste na motorce vzdycky rozflakali,bralo to zivot a auto jste mohli po nekolika narazech odepsat..
  • Menorri
    Každej je na něco předpojatej a Lukáš toho není vyjímkou.....
  • si toho teda asi moc nehral madare
  • ty si tiež trocha "nepovedenej", vieš, nie všetci dohrali tú hru, takže by si tu nemusel daváť spoilery s koncom hry
  • Jazz
    Ten konečnej fight byl trošku nepovedenej, když se Wei snaží zaútočit, tak sebou máchá jak kdyby byl už mrtvej, ale jakmile dáte protiútok na Big Smile Leeho, tak už sebou mrská akčně jako na začátku.
  • to je taky dobre... zlodej co nekrade - dobrej zlodej..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit