Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Danny28
    Chvála je podle mého až přehnaně velká.Hlavně že v recenzi Max Payne 3 si Lukáš stěžoval i na úplné prkotiny a tady naopak ty nedostatky opomíjí...
  • Ty chytráku... Když je připojen nějaký ovladač, v tomto případě joystick, tak Sleeping Dogs ho považují za gamepad a NEUMOŽNÍ změnu na myš a klávesnici. Že se tady vůbec na něco ptám...
  • Veskoslav
    Ale stejně téhle hře neodpustím zmrvené některé ovládací prvky, která pak kazí celkový dojem ze hry.
  • sa nacakas este
  • Tak pokud nekdo nezvladne najit v menu polozku Controls tak at hraje jen na konzolich
  • Emma!!!
  • Kein
    Vidíš a já bych spíše řekl, že to bude podle toho kolik lidí si to koupí, ale to nic.
  • Kein
    Docela mě překvapilo, že autor jaksi opomenul dost zásadní věc a to mizernou kameru, která vás doprovází celou hrou a kolikrát s ní jsou problémy a není to jen pouhy "jakýsi můj" dohad, stěžují si na ni snad na všech fórech. Arkádový model ovládání aut není zas úplně špatný, ale rozhodně bych si ho nedovolil označit za dobrý a "hodící" se do hry nehledě na to, že druhů dopravních prsotředků je pomálu, což by nebylo zas tak důležité, kdyby se to autor nesnažil srovnávat s GTA IV. JInak jak bylo řečeno v recenzi, AI nic moc.

    Osobně bych hře dal 7/10, hlavně za to ovládání kamery, vozový park, slabé AI a nudnější přestřelky, ale vzhledem k tomu kolik tady dostávají jiné hry tak s 8/10 i souhlasím, ale nelíbí se mi jak se recenze nese jen v duchu chvály, což mi v případě Sleeping Dogs příjde jako neopodstatněné. *12*
  • Opět pěkná videorecenze.
  • když už, tak Hans Zimmer

    Jízdní model je fakt otřesnej a soubojovej systém, kdy přistupujou nepřátelé v řadě, jako v Settlerech 1 mi přijde taky hodně zvláštní. Mně ta hra nestojí ani za stáhnutí
  • Příběhově se mu možná vyrovná, možná ho dokonce i předčí, hratelností ale nikoli, kromě několika vedlejších misí, objevování kufříků, kamer a oltářů (a toho všeho je poskrovnu) není po dohrání ve hře co dělat. Dokonce i kompletní vozový park se dá pořídit celkem rychle, protože odměny za kradení a následný prodej vozidel jsou totiž neskutečně vysoké.
    Líbilo se mi, jak vyřešili randění a doufám, že GTA půjde podbnou cestou, tj. mise a úkoly pro přítelkyně a ne jen obyčejné ježdění do baru atd. Mohlo jich být ale víc (těch misí).
    Tohle jsou všechno takové drobné věci, které mě tam trápily, ale stěžuju si na ně v podstatě jen proto, že hra mě opravdu chytla a rozhodně bych ocenil delší herní obsah.

    Jen ještě podotknu, že jízdní model mi nakonec velmi vyhovoval, no a ovládání postavy, to jsem hold překousnul no.
  • Demo na PC mi automaticky nastavilo jako ovladač HOTAS. Peklo hledat čudly a hlavně osy na joysticku, plynovce a pedálech. Nějak jsem nebyl schopen najít kde se mění ovládání, vykašlal jsem se na to a šel to stáhnout na xbox. Nevíte někdo zda se stejně chová plná verze? Odpojovat pokaždé HOTAS nebo něco podobného fakt nehodlám.
  • Magister_Peditum
    A Singapur má taky atmosféru Japonska, protože na fotkách vypadá hodně podobně jako Hong Kong? A všechno to koneckonců leží v Asii, takže to není od Japonska tak daleko, ne? *15*
  • Tak nebojuj, tam kde se to dalo, jsem nepřátele vždycky přejížďěl autem (minimálně tam, kde sbíráš kufříky, hackuješ kamery atd.), je to rychlý a spolehlivý způsob *1*
  • Tak nějak. *15*
  • Pete.palis
    kdyby jen kofola *14*
  • v te hre je i kofola? *5*
  • ales.smutny
    Jojo, Japonsko, Čína, bába nebo sníh, ČR nebo Kazachstán, jedna banda, co?:)
  • Pete.palis
    miluju jí *14*
  • pro me po dohrani dema nic extra :) prvni nasrani bylo, ze po strazeni 3,3 gb byla herni cast dema snad jen 20 min, coz je opravdu luxusni pomer, hra samotna me oslovila jen peknou grafikou a zklamala hodne neprijemnym ovladanim na mysi a klavesnici, ovladani behu je slusne receno divne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit