Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tím že se to na klávesnici a myši hraje obtížně souhlasím. Ale hnusně to pravdu nevypadá, mě se ta grafika moc líbí (asi holt nejsem moc náročný, zahraju si rád i starší hry). A 30 fps je taktéž diskutabilní. Mě to problémy nedělá a dalším lidem co to hrají také ne.

    S gamepadem se to blbě neovládá a opravdu netuším, co by tam mělo být divného. Víš co? Zkus tu hru dohrát celou a pak napiš *3*
  • michaliuz18
    zatial najlepsia hra ktoru som hral tento rok, tych 8 je fakt malo ale co uz, ludia niektory su hlupy ked na jednej stranke daju darksiders 2 vecie hodnotenie nez tomuto ... a uz sa neviem dockat pokracovania sleeping dogs ak nejake bude .. .. musi byt :)
  • Pro me predevsim prilis castym prerusovanim sekvencemi, kdy sundavam ruce z mysi a klavesnice.
  • Phillios191
    Perfektní recenze, pane Grygar :) NA tuhle hru jsem čekal a dost jsem v ní věřil. A co jsem dostal? Ještě lepší hru, než jsem čekal a to se dnes nevidí tak moc :)
  • Keyz
    Tak nehratelné to není,jen se to hraje na klávesnici+myš hodně blbě a bez různých úprav to navíc vypadá hnusně.Navíc uzamknuti fps na 30 to je taky hloupost.
    A to nejsou přece fámy.

    Že je to nehratelné to fáma je.Otázka je jestli to jak blbě se to ovládá a některé věci tam jsou divné,znamená to,že to je opravdu pro někoho nehratelné.

    Kdyby tam hráč po smrti nadobro ztratil všechny duše tak by to asi bylo nehratelné z důvodu zvýšeného počtu smrtí způsobených hovadský ovládáním.
  • Výborné videjo! A děláte i Let's play dark souls? Čichám, čichám odběr *14*
  • Wyder
    Ty se sirit neprestanou, jak jsem zjistil, tak udajna "nehratelnost" je zaminkou a oduvodnenim ke stazeni ilegalni verze...
  • vasekveselej
    Pěkný video chlapy, ale asi je Vám jasný že je ještě na čem pracovat, každopádně máte můj odběr a teším se na další videa z Dark Souls ;)
  • vasekveselej
    Na čekání na GTA stačí :)
  • Skvělá videorecenze, ale to už je tady klasika, rád bych vám ukázal i jedno Let's play video z naší produkce, budeme rádi za kařdou odezvu ;)

    http://www.youtube.com/watch?v=M27syP6wXxA&feature=share&list=PL004BEFC1C40456AC
  • Neni vykráda jako "vykrádá" kdyby všechna FPS vykrádala Wolfa, chodíme dnes v CoD18 v nějakých katakombách (či co to bylo), jedině co děláme je otvíráme dveře a pak střílíme toho jednoho naklonovanýho nácka... Prostě to chce nějakej pokrok v těch hrách (vynechám serii CoD) CoD 4 a Battlefield 2...oboje melo jadro stejne ale oboje slo svoji cestou a melo svoje "lákadla", jen jádro které prostě musí být stejné je stejné. Darksiders a GoW 2 jsou prostě stejný hry...to si někdo prudce inteligentní řekl že nic takového na pc není, tak tomu hodímě jinej grafickej kabát, jiný příběh a hotovo...nic nepřidáme, dyštak řekněm že GoW to taky neměl jako první
  • A všechny FPs vykrádaj DOOMa. Teda Wolfa 3D.

    Darksiders jsou hodně dobrej mix mezi Zeldou a God of War. A co?

    Pokud ti dají, že njěaká hra jinou jak říkáš "vykrádá", tak bych chtěl slyšet, co za hry jsi hrál v posledních letech.
  • Velmi daleko? Nemyslim si... V cem jsem tak ukrutně mimo? Netvrdim ze God of War je zakladatel zanru, ale proboha vzdyt Darksiders ma stejny komba (ted mluvim o jednicce, dvojku jsem nehral) jako Kratos, dokonce i stejny puzzle... Kdyz jsem zapnul poprvi darksiders prislo mi ze hraju nejakej mod na GoW2-stejny ovladani, naprosto totozny animace komb, stejny mechaniky...proste vse. Pokud tvrdis ze Darksiders nevykrada GoW tak nevim... This is madness!
  • A bude recenze Dark souls prepare to die edition? Je docela potřeba, aby se konečně přestaly šířit fámy o tom, že je to nehratelné...
  • Dokonce bych tipnul že jenom s protiútokem, pokud tedy v plné verzi nejsou nějací soupeři s imunitou na counterattack.

    A to je podle mne chyba designu. Nepotřebuji simulaci rvačky, ano je to arkáda. Ale když mají tak hezky udělaný melee systém a dali si s ním práci, proč hráče design pořádně neodmění za nákup lepších bojových vlastností (pokud nepočítáme líbivější divadelní představení)? A přitom by stačilo pár drobných úprav...
  • sleepless
    Jsi velmi daleko od pravdy, veeelmi daleko. ;)
  • Ghost recon stál za starou bačkoru a pro mě především optimalizací i stereotypem.
  • Pokud to chces rozebirat a zjistovat co vsechno staci, tak ti reknu, ze celou hru projdes s kopem a blokem :)
  • deridon
    a ta trapná kopie vyšla i na PC, takže z principu si to PC hráč koupí, aby se skvěle bavil u skvělé hry.. jakoby dnes hry byly originální
  • kotty
    Tak rvacky v Zaklinaci byly jen minihra, kdezto v SD je to jeden z klicovych hernich prvku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit