Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda, že pan Grygar nezdůraznil, že z celého "skvělého soubojového systému" stačí v 90 procentech soubojů jenom kombinace "chytačka -> úder o zeď " a protiútok na ty, kteří se chytat nedají.

    Pro mne velké zklamání a přitom je mi to líto, vždyť zrovna v tomto ohledu se mohli vývojáři v projektu Sleeping Dogs odlišit od současné konurence a ukázat, že lepší a lepší bojové finty jsou opravdu k něčemu užitečné. Takhle jsou užitečné jenom pro hráčovo sebeuspokojení, že ty pohyblivé pytle s pískem jde zbít na sto a jeden způsob. Škoda, protože jinak je Sleeping Dogs velmi povedený kousek.
    • Nesouhlasim s tim, ze staci pouze "chytačka -> úder o zeď". Hodne typku me po chytacce koplo do bricha (bez jakekoli mackaci sceny).
      • "a protiútok na ty, kteří se chytat nedají. "
        • Jinak už chystám videozáznam. Druhá demomise, schválně na sebe natahám dvě grupy nepřátel zároveň a pak je stylem "chytačka -> úder o zeď " sundám všechny až na grapplera (ten má prostě naskriptovanou imunitu ) a na týpka s nožem (protože to je ten který tě kope, protože má taky naskriptovanou imunitu), na ty dva stačí stát a mačkat protiútok. Zbytek nepřátel nemá naskriptovanou imunitu, takže se nechá obouchat o zeď jako kozy na provázku.
          • Pokud to chces rozebirat a zjistovat co vsechno staci, tak ti reknu, ze celou hru projdes s kopem a blokem :)
            • Dokonce bych tipnul že jenom s protiútokem, pokud tedy v plné verzi nejsou nějací soupeři s imunitou na counterattack.

              A to je podle mne chyba designu. Nepotřebuji simulaci rvačky, ano je to arkáda. Ale když mají tak hezky udělaný melee systém a dali si s ním práci, proč hráče design pořádně neodmění za nákup lepších bojových vlastností (pokud nepočítáme líbivější divadelní představení)? A přitom by stačilo pár drobných úprav...
  • Hraju teprve chvíli a tedy to fightění mi přijde jako neuvěřitelně nudný stereotyp.
    • Tak nebojuj, tam kde se to dalo, jsem nepřátele vždycky přejížďěl autem (minimálně tam, kde sbíráš kufříky, hackuješ kamery atd.), je to rychlý a spolehlivý způsob *1*
  • 9/10, možná 10/10. Ještě se musím rozhodnout, ale zatím inklinuju spíše k 10/10, z důvodu nedostatku výtek.
    Skvělá grafika, příběh, hudba (možná mohlo být více písniček v rádiích) a bojový systém. Auta se ovládaly též dobře, pocit z rychlosti byl skvělý. Střílení není to nejlepší, ale vzhledem k motivu hry, tj. bojová umění, na tom zase tolik nezáleží. Něco pod 20 hodin na dokončení s tím, že ještě tam pár vedlejších misí určitě mám, protože ke konci jsem se nechal tolik unést příběhem, že jsem se o nic jiného nezajímal Hlavně po tom co Jac...!
    Zajímavé postavy, umístění (možná mohlo být trochu té zeleně okolo HongKongu přístupné na vyblbnutí se, jako v GTA:SA), systém úkolů a následného vylepšování.
    Hra roku zatím. Pokud to netrumfne Dishonored (o čemž docela pochybuju) a nebo Far Cry 3 (též nevím), tak už nic. Diablo 3 je sh!t, Alan Wake vyšel jen jako port a Max Payne 3 je sice sranda, ale na hru roku nemá, to samé platí o Spec Ops:The Line a Rayman: Origins.
    Už zase vidím, jak to vyhraje nějaká sra*ka typu Blak Ops 2 či Ass Effect 3.
    • ted kdyz ctu, ze diablo 3 je shit, tak si uplnej HOMOTRON
    • si gay
    • Veskoslav
      Auta se ovládají dobře a masochistický pohled nic? Dobrý masochista:)
      P.S: Skvělá grafika, no nevím, je to průměr, nic co by mělo tzv. WoW efekt. Ale jak jsem četl ten tvůj "spoiler" tak ty jsi fakt poněkud mimo.
  • Škoda že hra není více otevřená jako gta nebo saints row. Mám rad když mužu prorazit plot a sjet s kopce na jinou selnici. Nebo někam letět helikopterou.
  • po velmi dlouhe dobe to je hra ktera mne bavi a nenudi hned po chvilce (jako je kopie pricne of persia darksiders 2 ) navic SD ma perfektni soudtrack atmosfera japonska a ty rvacky tak ty meli bejt v zaklinaci 2 a ne ten wasd hnus co tam je pro mne SD 9/10 *3*
    • ales.smutny
      Japonska???:) zemepis lidi! :)
      • Kronoss1
        Atmosféra, ne město. Trocha čtení chlapče.

        PS: Japonsko není od Hon Kongu tak daleko. *3*
        • Magister_Peditum
          A Singapur má taky atmosféru Japonska, protože na fotkách vypadá hodně podobně jako Hong Kong? A všechno to koneckonců leží v Asii, takže to není od Japonska tak daleko, ne? *15*
        • janchor
          Jojo, nebo takovej Pchjongjang, ten je od Tokia co by šurikenem dohodil a ta japonská atmosféra by se tam jistě dala krájet.
          • si zabil *1*
        • tak tak cekal jsem jestli se nekdo chytí *1*
          • ales.smutny
            Jojo, Japonsko, Čína, bába nebo sníh, ČR nebo Kazachstán, jedna banda, co?:)
    • kotty
      Tak rvacky v Zaklinaci byly jen minihra, kdezto v SD je to jeden z klicovych hernich prvku.
      • to jo ale dost blbe udelana i v prvnim dilu ty rvacky za neco staly fakt mackani wasd je nejvetci blbost jako mohli udelat ale blbe mne nepochop mam oba zaklinace jako hlavni hry ke kterejm se vracim jen mi vadi ze veci ktery pekne fungovali v prvnim dilu ve dvojce vubec nejsou *9*
    • Darksiders 2 je v prvni rade kopie God of War...tak okata a trapna kopie ze uz z principu nedam ani halir... (ostatne jako prvni dil)
      • nechápu tě, kéž by káždá 3rd akce vykrádala souboje od arkham asylum ...
      • sleepless
        Jsi velmi daleko od pravdy, veeelmi daleko. ;)
        • Velmi daleko? Nemyslim si... V cem jsem tak ukrutně mimo? Netvrdim ze God of War je zakladatel zanru, ale proboha vzdyt Darksiders ma stejny komba (ted mluvim o jednicce, dvojku jsem nehral) jako Kratos, dokonce i stejny puzzle... Kdyz jsem zapnul poprvi darksiders prislo mi ze hraju nejakej mod na GoW2-stejny ovladani, naprosto totozny animace komb, stejny mechaniky...proste vse. Pokud tvrdis ze Darksiders nevykrada GoW tak nevim... This is madness!
          • A všechny FPs vykrádaj DOOMa. Teda Wolfa 3D.

            Darksiders jsou hodně dobrej mix mezi Zeldou a God of War. A co?

            Pokud ti dají, že njěaká hra jinou jak říkáš "vykrádá", tak bych chtěl slyšet, co za hry jsi hrál v posledních letech.
            • Neni vykráda jako "vykrádá" kdyby všechna FPS vykrádala Wolfa, chodíme dnes v CoD18 v nějakých katakombách (či co to bylo), jedině co děláme je otvíráme dveře a pak střílíme toho jednoho naklonovanýho nácka... Prostě to chce nějakej pokrok v těch hrách (vynechám serii CoD) CoD 4 a Battlefield 2...oboje melo jadro stejne ale oboje slo svoji cestou a melo svoje "lákadla", jen jádro které prostě musí být stejné je stejné. Darksiders a GoW 2 jsou prostě stejný hry...to si někdo prudce inteligentní řekl že nic takového na pc není, tak tomu hodímě jinej grafickej kabát, jiný příběh a hotovo...nic nepřidáme, dyštak řekněm že GoW to taky neměl jako první
      • deridon
        a ta trapná kopie vyšla i na PC, takže z principu si to PC hráč koupí, aby se skvěle bavil u skvělé hry.. jakoby dnes hry byly originální
  • Jazz
    Ten konečnej fight byl trošku nepovedenej, když se Wei snaží zaútočit, tak sebou máchá jak kdyby byl už mrtvej, ale jakmile dáte protiútok na Big Smile Leeho, tak už sebou mrská akčně jako na začátku.
    • ty si tiež trocha "nepovedenej", vieš, nie všetci dohrali tú hru, takže by si tu nemusel daváť spoilery s koncom hry
      • Jazz
        Máš pravdu, u recenze na hru se většinou řeší jaký je počasí.
        • Ty si hloupej *7*
  • Demo na PC mi automaticky nastavilo jako ovladač HOTAS. Peklo hledat čudly a hlavně osy na joysticku, plynovce a pedálech. Nějak jsem nebyl schopen najít kde se mění ovládání, vykašlal jsem se na to a šel to stáhnout na xbox. Nevíte někdo zda se stejně chová plná verze? Odpojovat pokaždé HOTAS nebo něco podobného fakt nehodlám.
    • Hanzales
      Mně se akorát, když jsem před spuštěním hry zapomněl odpojit volant (a USB pedály), splašilo celé menu a musel jsem to před hraním hold odpojit. V pár jiných hrách se mi to taky stalo. Pak jsem se rozhodl, že to zkusím na gamepadu (Rumblepad II) a bylo třeba pro správný chod použít mod odsud: ( http://www.sleepingdogsmods.com/ )
      V options musím mít napevno nastavený "controller" aby gamepad fungoval. Jak tam dám (autoswitch, nebo jak to tam je) gamepad funguje, ale jak se hrábne do klávesnice, zpět už to gamepad nerozpozná. Nicméně pokud je připojen gamepad a správně nastaven v tom X360 controller emulátoru, mohl jsem mít zárověň připojen i ten volant a hra už ho tentokráte ignorovala.
    • Tak pokud nekdo nezvladne najit v menu polozku Controls tak at hraje jen na konzolich
      • Ty chytráku... Když je připojen nějaký ovladač, v tomto případě joystick, tak Sleeping Dogs ho považují za gamepad a NEUMOŽNÍ změnu na myš a klávesnici. Že se tady vůbec na něco ptám...
        • Mě teda stačí kliknout na myš, nebo klávesnici a hned se to změní :)
  • zdravim poradi mi nekdo jak se s wsad premeni na sipky ? di´ky
  • Skvělá videorecenze, ale to už je tady klasika, rád bych vám ukázal i jedno Let's play video z naší produkce, budeme rádi za kařdou odezvu ;)

    http://www.youtube.com/watch?v=M27syP6wXxA&feature=share&list=PL004BEFC1C40456AC
    • no hodilo by sa ...keby si pocas rozpravania vybral ten cumlik z ust :)
    • Výborné videjo! A děláte i Let's play dark souls? Čichám, čichám odběr *14*
      • Děláme i na Dark Souls, teď rešíme akorát problém s tím rozlišením a propadem FPS, tak snad to bude brzo hotový a budeme se do toho moct naplno pustit :)
    • vasekveselej
      Pěkný video chlapy, ale asi je Vám jasný že je ještě na čem pracovat, každopádně máte můj odběr a teším se na další videa z Dark Souls ;)
  • fallout
    No, nevypadá to vůbec špatně... až na tu arkádu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit