Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Typicky konzolove ovladani a kamera, neprislis povedeny system ukladani, aspon grafika je pekna.
    • Co je na ukladani stylem: Esc - Save a checkpointu nepovedeneho?
      • To, ze ten Save je tam k nicemu, teda aspon u me to funguje tak, ze save v ramci ukolu nefunguje, a checkpointy nejsou vetsinou zvoleny idealne
        • Abych nekritizoval moc, tak ocenuju ten bojovy system pres mys, diky cemuz nemusi clovek mackat spoustu klaves, jako to byva u jinych konzolovych konverzi.
  • The Rock!!
  • Nevypadá to vůbec špatně, ale spíš si počkám na GTA 5. Přeci jenom mi ty jednotlivé akce alespoň z tohohle videa připadají tak nějak naroubované na sebe. Není tam ta lehkost a plynulost v herním prostředí. Ale třeba se mýlím nevím..
    • sa nacakas este
  • Nevíte proč se mi nechce Sleeping dogs demo zapnout, když to ze steamu stáhnu? Odpověď jsem na internetu nenašel. Nehodí to ani error. Drivery mám aktualizovaný.
    • Skus vypnou STEAM klienta a běž do složky shrou a spusť přes spouštěcí exáč. Plno lidem to pomohlo, není to první případ u her ze steamu který tohle dělaj. Pak už by to mělo jíd klasicky spouštět, jde jen o to první spuštění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit