Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mirekdusinojc
    Ok, nedávno se nějakej člověk z Ubi-Softu pozastavoval nad tím, proč recenzenti hodnotí lépe japonské tituly, než ty západní. Myslim, že tohle je odpověď. Až budou západní vývojáři umět udělat úvod, jehož atmosféra by se nedala nakrájet ani nožem od Horsta Fuchse a to bez jediného výstřelu či výbuchu, tak pak si můžou stěžovat, že se někomu nadržuje.
    • Z poslední doby se mi hodně líbil úvod Sleeping Dogs...i když je fakt, že japonským ani tak nesahal ani po kotníky. =)
    • Dámy a pánové, zní to možná neuvěřitelně, ale dala! Prostě nejlepší švýcarská ocel zvládne vše a to za neskutečně nízkou akční cenu. *3*
      • mirekdusinojc
        Né Horste, opravdu? To není možné!
    • ZvacA
      Dokážeš si představit stejných 14 minut v podání západu? Počítám, že celej ostrov by vyletěl do vzduchu ještě před prvním slovem. Jasný, Kojimova grupa neukázala nic, co by již nemělo jiný herní video nebo gameplay, ale nemůžu si pomoc - ten feeling z celé scény, podání kamery a podobně je opravdu někde jinde. Možná je to jen tím, že Japonci jsou blázni a my jim to tak dobře žereme. *1* Ale, dokud se u nich dělají hry jako MGS, tak pohoda.
      • http://www.youtube.com/watch?v=v7ssUivM-eM
    • Malleth
      Asi tak, myslim že E3 prezetačka Blacklistu byla proti tomuhle dost zívačka. A to tady Snake udělal asi pět kroků, hodil světlici a nastoupil do vrtulníku.
  • Ten rádoby gameplay vypadal dobře na pc to asi nebude co ? :-(
  • Ja si snad tu konzoli budu muset koupit na stary konena kuaaa bude to pecka.
    • Porid, dostanes se tak k rade skvelych her typu dragon's dogma, red dead redemption nebo heavy rain a jeste ziskas kvalitni bluray prehravac.
      • já už bych si zas konzoli teda nekoupil ,to rači pár her oželím ,ikdyž to Red dead redemtion s brekem *9*
        • Ja si prvni konzoli koupil pred dvema lety s televizi, primarne jako bluray mechaniku a multimedialni centrum. Skrz to jsem pak volil levnou plazmu bez jakychkoli smart funkci. Jako pc hrac jsem moc o hrani na konzoli neuvazoval. Dnesni bilance je, ze jsem do konzolovych her investoval 40kKc a na PC hraju predevsim zajimave indie projekty typu grimrock nebo frozen synapse. A pak nektere vyjimecne exkluzivity typu Shogun 2. Multiplatformy ale preferuji na konzoli, prijdou mi tam zajimavejsi.
          • chápu ,mě se na konzoli jenom prášilo,protože nejčastějc hraju MP FPS a to se mi hraje lip na pc. Ale až budu zařizovat novej pokoj tak si tam možná koupím PS3 jako multimedialni přehrávač to máš recht
  • Co na to říct ...... Nemůžu se dočkat *5*
  • nejaka hodna duse by mi mohla vysvetlit, jak je to s tema postavama Snakea. Naked Snake, Old Snake, Big Boss...?! vubec se v tom nevyznam a google sjizdet nechci.
    • Malleth
      Naked snake a Big Boss je jeden a ten samej (Ten za kterýho hraješ v MGS3 a PSP Metal Gearech) a je to ten ve videu. Nemá oko. Solid Snake je jeho klon. Za něj hraješ v MGS1, chvíli MGS2 a MGS4, kde je jako Old Snake
      • já bych si někde rád zahrál i za Liquid Snakea, to byl celkem sympaťák :D rozhodně by mi sedl víc než Raiden.
        • Malleth
          To by mohlo bejt zajímavý, ale já bych nejradši pořádnýho Metal Geara za cyborg Raidena nebo Grey Foxe.
          Jinak pro rychlou rekapitulaci prvního dílu doporuřuju tyhle videa:
          http://www.youtube.com/watch?v=DwrPuCnNbv8
          http://www.youtube.com/watch?v=sXX5drqRD9s
          Na rekapitulaci čtyřky stačí tohle :
          http://www.youtube.com/watch?v=7kNrIn8H32c
      • Taky se v nich vubec nevyznam diky za objasneni.
  • HolyHandGrenadeOfAntioch
    Vypadá to luxusně. Já tedy hrál jenom PC verze (MGS1,2) ale vždy se mi líbil příběh a jeho zpracování. Jsou to asi jediné hry u kterých jsem na konci doslova brečel dojetím *15*
    • je to zvláštní, ale málo ktrá hra mě tak bavila a chytla jako MGS. U pozdějších dílů mi ale doopravdy přišlo trochu moc zvrhlý, že se ze Snake stal sud, kterej se prostě válel mezi enemáka, nebo ze sebe dělal sochu... Už mi to přišlo moc přehnaný.
  • God-of-War
    AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*. Epická grafika!

    Crysis si strčte do prd*le..This is the real SHIT!
    • Malleth
      To bych řek. Na tohle a Last of Us by se měli podívat všichni PC fanatics, který tvrděj že konzole = brzda vývoje.
      • pokud to skutecne bude vypadat takto i na PS3 tak tomu se neda rict nez je to ze se podarilo hodne vymackout a zatleskat, nicmene od pc je to hrozne daleko, kdyz se kouknes na celou tu scenu (tmava, malo detailu a malo komplexni teren s malo komplexnimi modely postav a enviromentalnich assetu a ne moc komplexni fyzikalni materialy) tak to uz tak uzasne nevypada... bohuzel neni moc s cim to porovnavat... s modely aut projektu CARS to asi nebude to orechove... s witcher 2 asi taky ne a presto se neda rict ze by witcher 2 byl nejaky super graficky zabijak, battlefield 3 to je grafickej prelud kdy je halda efektu, lensflares ale kdyz se clovek podiva na okolni budovy tak jsou to pomalu 50 polygonovy krychle... uz ani ty dema od grafickych karet za nic nestoji... tady zkratka neni zadna hra ktera by predvedla skutecnou silu dnesnich hernich masin.
        • dá se použít první Crysis, bo CryEngine 2 je nejdokonalejší engine historie, to už je danej fakt, buď samotný Crysis s maximálním nastavením všeho(ne jen přes options, ale upravenej config), případně pro změnu z pouze tropické krajiny nějaké grafiky vymazlené modifikace či levely, který ukážou, co za neskutečný věci to dokáže vykreslit a to i přesto tam na první pohled nebude patrné to množství detailů, co CryEngine 2 za běhu počítá, jako přesné lomy světla ve vodě a spoustu dalších detailů, které byly taky zjednodušeny nebo redukovány v CryEngine 3 kvůli zrychlení chodu na PC a rozchození na konzolích
      • Až na to že to běželo na pc :D ta předváděčka ,takže grafika na PS3 bude horší :)
        • Kdyby jsi si o tom neco zjistil tak bys vedel ze ten PC mel HW silnej jako PS3 sam Kojima to rikal a myslim ze mu se da verit . Teda aspon ja jsem se u nej zatim nespalil jak u konkurence :)
        • Dodám len tolko... ked prvý krát odprezentovali Old Snaka na PS3 tak boli podobné reči že to proste tak nemože vypadat že to nieje technicky možné:) a pozrime sa... hra nakoniec vypadala ešte lepšie, zrovna u Kojima Production by som sa zavádzaním a klamaním vobec netrápil:)
        • God-of-War
          Ve tvých snech *3*
          • však uvidíš ,ale o grafice přece metal gear není ne? *3*
            • Malleth
              Ale vždycky měli dost vychytávek, díky kterým byli napřed. Třeba to jak se postavám v MGS3 (PS2) vlnilo oblečení ve větru. To moc nevídám ani v dnešních hrách.
            • God-of-War
              Neni a nikdy nebyl.. Ale tohle mi urvalo ko*le.
      • God-of-War
        Přesně!:).. A ten Feeling! *14* Orgie.
        • Malleth
          Řížení vozidel*8*
          Open world *8*
          Ty animace a nasvícení*8*
          Ten Kojima se fakt zbláznil
      • Úplne s tebou súhlasím, PC mám rád ale nemám rád drísty o tom ked sa začne na konzole nadávat a vyčítat im pokrok. Táto hra dokazuje že konzoly nič nebrzdia, jediný kto niečo brzdi su vyvojári.

        Edit: zdarný príklad je príspevok Jazza:)
        • Malleth
          Je to hlavně o schopnostech. Na druhou stranu, málokdo si může asi dovolit dělat tak dlouho jen na enginu
          • To je smutny fakt no... naštastie Kojima si to mohol dovolit a trufam si tvrdit že mal aj neobmedzené zdroje a výsledok každopádne stoji za to.
      • Jazz
        Jooo ?
        Představ si kde bysme byli bez nich.

        Postavil bys monitor na zahradu a nepoznal bys rozdíl.
  • Na PC? Fakt? Metal Gear se po nějakých devíti nebo kolika letech konečně vrací na PC?
    Tomu se mi ani nechce věřit. Skvělá zpráva! *14*
    • PC to si prosím ta počul v ktorej časti tej prezentácie?

      Edit: ale aby som nebol až tak kritický tak som čital že sa iba uvažuje o PC verzií.
      • Nepočul, ale četl: Viz "Člověku se skoro až nechce věřit, že to je ukázka z něčeho, co poběží na současné generaci konzolí (a PC), jak bylo několikrát Kojimou zdůrazněno."
        • Je to nedorozumenie... pozri si predlzenu verziu prezentačky a bude ti to hned jasne... viem, že tu v článku to je písané ale to je blbost.
        • To je, obavam se, nedorozumneni. Na PC to oznameno nebylo.
    • Hra je pouze pro xbox a ps3. Na pc byla jen emulovana ta reprezentace.
  • Deset minut nudné práce pana rádoby režiséra a pak 2 minuty kde se chlápek váli po zemi. Tak tohle mi uz několik dní spamuje twitter extatickými výkřiky zahraničních novinářů?!?
    • Demencia a nevedomost neospravedlňuje...
    • Podle toho co jsi napsal tak o MGS nevis zhola nic . Kdyz uz Kojima neni "radoby" reziser ,ale Reziser s velkym R . Zkus si zahrat nejakej dil a uvidis sam . Kojima je pro me Buh v hernim prumyslu .
      • Bohatě mi stačila trojka, ze které mi v paměti utkvělo zmlácení motorkou, mužské postavy, co se poznávají šaháním do rozkroku a nesmyslne kýčovité věci jako ježdění na koni nebo souboj v rozkvetlém poli. A jak to píšu, tak jsem si ještě vzpomněl na mňoukání jednoho "záporáka". FAIL!!!
        • Máš naprostou pravdu. MTGS je naprostá "fantasmagorie", ale jen v tom dobrém slova smyslu *15*. Také jsem se někdy neubránil ironickému povytažení koutku úst, ovšem když se člověk odprosil od toho, že se nesnaží věrně zvárnit realitu a že všechen ten patos je vlastně docela "wooow", tak si užiješ báječnou hru. Osobně jsem na PS2 nic lepšího nehrál a silně zvažuji koupi PS3 (za nějakou bazarovou cenu), jen a jen kvůli dílu čtvrtému *4*.
        • Asi zadna hra nesedne vsem. Ja mam odehrano MG Acid 2, MGS Peace Walker a MGS4. Libilo se mi vsechno. Na PS Vite me cekaji HD remake MGS2 a MGS3, az si na ne udelam cas.
    • Ocelot
      Hrál si někdy Metal Gear Solid?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit