Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co mne teda jediný moc nepotěšilo jsou ty komixový pasáže... To nevypadá moc povedeně :-(
  • tak to byla výborná videorecenze...
    Ale zaklínač vypadá úžasně, prostě výborně... jak graficky, tak asi i příběhově(podle názoru všech) a mě se líbí i hratelně, tím myslím hlavně nový styl soubojů atd... mylsím si že to bude výzva trochu se ho naučit a mít ho zmáklej, a bude to trochu o něčem... v jedničce byl soubojový systém vymyšlený taky výborně, ale je pravda, že stačilo víceméně jen tukat v návaznosti jedno tlačítko....
    Navíc ta možnost rozhodnout se ve hře jinak, a tím pádem pokračovat jinak, dostat jiný vedlejší ůkoly atd... to je paráda, zaklínače I jsem dohrál asi 4 krát tuším.... tak mě zajímá kolikrát skejsnu u tohodle.... :-)
    a pak musím podotknout, že Triss vypadá nejvíc, nejlíp, neujůžasněji... tu udělali dokonalou, od stylu oblečení, toho jak má vlasy, obličej postava atd.... :-D
    asi to bude znít hodně úchylně, když se tak vyjadřuju o ženský z počítačový hry, ale je prostě dokonalá, krásnější a přitalžlivější ženskou sem už asi dlouho neviděl, jestli vůbec někdy.... :-D
    • Až vyzkoušíš skutečnou ženu ,tak tyhle kraviny přestaneš psát to ti garantuji.
      • Kdo říká, že jsem nezkusil... o to nejde... možná to vypadá z toho přízpěvku mého, jako bych byl mladej nadrženej puberťák.... ale věř, že nějaký svoje roky už mám... a po pubertě mám užnějakej čas...
        Jen se mi prostě strašně líbí to jak Triss udělali vzhledově.... oproti zaklínačovi 1. vypadá tady ve 2. dílu 1000 krát líp.... a vypadá fakt výborně...
        to je vše.... :-)
        • Tiez si myslim ze sa vydarila.
  • Dvě věci, které vnímám jako nezainteresovaný kolemjdoucí:

    1) Co to mají proboha všichni na sobě? Fantasy nikdy nebylo přehlídkou vkusu nebo praktičnosti, ale tahle divoká směs hadříků vypadá skutečně obludně.

    2) Proč je hráč v každé druhé scéně oslňovaný nějakým světelným zdrojem? Základním vybavením zaklínače jsou stažitelné kočičí zorničky. Silně nedomyšlené.

    O zběsilém "šermu" už lepší vůbec nemluvit.
    • 1) Móda 15. století

      2) Zaprvé, já ve hře oslňován ničím nejsem, nevím jak ty. Zadruhé, že tam jsou implementovány moderní grafické efekty, to je tady hrozná chyba. *4*

      A šerm ti už tak zběsilý nepřijde, když to budeš hrát na těžší obtížnost a využívat Alt pro zacílení.
      • I když pominu, že nic jako "móda 15. století" neexistuje a že Zaklínač se v 15. století neodehrává, tak pořád nic neospravedlňuje tu hrůzu, kterou mají postavy na sobě. Nevkusný galimatyáš střihů, vzorů a barev.

        Ano, implementace moderních grafických efektů je chybou, pokud jsou ty efekty aplikovány protismyslně, namísto aby podtrhovaly hratelnost.
        • Ano, móda 15. století existuje, je to pozdně gotická a renesanční móda - právě v 15. století se obecně lze vyjadřovat o módě - vis také italská móda či francouzská móda. A skutečně to bylo takhle pestrobarevní jako ve hře (ve hře se jen víc experimentuje, ale obecně je to mnohem reálnější než většina jiných fantasy her).

          A jsi asi opravdu sám v názoru, že jsou efekty ve hře aplikovány nesmyslně.

          *7*
          • Mně vůbec nevadí mít svůj názor jako jediný *3* Používat světelné zdroje k oslňování je u zaklínače pitomost a je velký rozdíl mezi pestrobarevnou dobovou módou a zběsilým pestrobarevným nevkusem ve hře. Nota bene ve hře, jejíž první díl hrál především na fantasy strunu.
            • Ano, potvrdil si to, je to pro tebe nevkus, i když takhle se chodilo i v tom 15. století... další diskuse nemá koukám cenu... *7*
        • moda v 15. stoleti byla mnohem bizardnejsi nez jaka je v zaklinaci, viz. napr. http://kostym.cz/Anglicky/III_15_01.htm

          a pokud se nekomu nelibi ,,blur,, tak si ho muze v nastaveni vypnout
      • Zůstaň nezainteresovaným kolemjdoucím.

        1) Co se módy týče, zjisti si do jaké doby hra spadá, teprve pak se pokus zapojit mozek a vypoť názor.
        2) Tohle vypadá spíš na vadnou součástku mezi klávesnicí a židlí. Nastav si monitor.

        Ohledně zbytku, já nedávno po prvním spuštění hru taky předčasně odsoudil. Je to o zvyku. Ale pozitiv je v téhle hře mnohem víc než negativ.
        • Proč to píšeš mně? *7*
  • Lukáš je druhý Tyler Durdan *2*
  • miker17
    7:47 želvy ninja :-)
    • fakt jo,mam chut na pizzu
  • možna je to dobra hra ale hlavni hrdina je tak nepritazlivej (tim nemyslim konkretne geralta ale vubec hrat za jakehosi zaklinace) a prostredi taky neatraktivni, ze me to vubec nelaka. Stacila jednička kterou jsem ani nedohral
    • Whisp
      Nie každý má rád hrdinov z prostredia temného fantasy, pre nich sú tu, mimo iného, hrdinovia z venezuelských telenoviel *1*
      • temne fantasy byl treba Morrowind, tohle je snaha o depresi za každou cenu
        • miker17
          přesná kopie středověku....a jak prosimtě byl Morrowind temné fantasy
        • Proč?
    • Tak si bež hrát COD, nikdo tě nenutí hrát zaklínače
      • to je trochu zjednodušené vnímaní ne? Me rpg baví ale Zaklínač nebyl ani poradne rpg, víceméně lineární svet, hacknclash rubačka a dialogy ktere se tvarili rozvetvene ale ve skutecnosti taky nic moc.

        P.S. a co je zle na COD? hrat proti zivým lidem vyžaduje skill a je to zabava
        • miker17
          co je zle na COD.....Nadržení redbull slopající teenageři kteří si myslí že COD a techno jsou středem vesmíru *10*
          • smejki
            narozdíl od techna ale CoD následuje polovina průmyslu *11*
            • jak mw3 může kopírovat bf3 kdy ještě ani jedna hra nevyšla? Zamysli se nad tim co píšeš než vypustíš nějakej nesmysl
            • alw letos mi spíš přijde že MW3 kopíruje BF3
            • bohužel
        • Skill vyžaduje i sekání dříví... *6*

          To ale není nic konkrétního proti CoDu.
  • Myslíte, že to má Witcher 2 nejlepší grafiku historie? Já sem toho názoru. V jediné věci to skřípe a to ve stínech, které jsou samozřejmě plně dynamické a vrhané všemi objekty, ale vypají spíš tak nastříkané. Ve Crysis či FC2 byly mnohem ostřejší. Jde vidět, že někde už tvůrci museli trochu ubrat, aby si to zahrála hratelně aspoň ta mírná většina hráčů. Ovšem textury povrchů, vegetace, nasvětlení či oblečení/zbroje(samotné obličeje jsou kapku horší než ty nejlepší na unreal enginu,což je samozřejmě jediná věc, která witcher může ohrozit, ve všem jiném to je naprostý debakl)jsou famozní. Plus ten exceletní design a nápady. No velká grafická trojka je kompletní - Crysis,Metro,Witcher 2). Skyrim bude vypadat o třídu hůře, o tom jsem přesvědčen. Přece jenom pravěké konzole tam hrají větší roli.
    • Pojem nejlepší grafika je pekna zhovadilost. Existuje nejlepsi socha nebo nejlepsi obraz? Je to silne subjektivni dojem. Grafika se da hodnotit objektivne jenom srovnanim se skutecnosti. A takto na tom Zaklinac neni buhvijak dobre. Ale to ma logiku protoze snaha hodit fantasy do reality by byla blbost.
      Proste a jednoduse. Zaklinac je jedna z nejhezcich omalovanek ktere jsou na trhu. *1*
    • "Myslíte, že to má Witcher 2 nejlepší grafiku historie?" - a hlavní cenu o nejdementnější otázku diskuse vyhrává.... *7*

      Witcher 2 je sice jedna z nejhezčích her současnosti, a rozhodně nejlíp vypadající RPG, ale já oceňuji především obrovský smysl pro detail autorů, než nějaké stíny, odlesky atd. A popravdě u Skyrimu se děsím jiných věcí než grafiky...
  • ahoj...prosim vedel by mi niekto poradit ako v queste s nekkermi odpalovat tie diery??...vopred dakujem
    • Koukni na popis questu do journalu je to tam presne popsany.
    • pořiď si recept na petardu ÚL. Myslim, že je prodává ten elf na hlídce před branou.
  • Co dělají Želvy Ninja v 7:47? *1* *1* *1*
    • mutagen, neasi *5*
  • Videorezence jako víno, tenhle kluk je opradu výbornej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit