Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Videorezence jako víno, tenhle kluk je opradu výbornej
  • miker17
    7:47 želvy ninja :-)
    • fakt jo,mam chut na pizzu
  • Je fakt že ten začátek byl docela krutej, ale jinak to s náročností není tak zlí. Určitě lepší než v prvním díle kde člověk jenom klikal a Geralt se o zbytek postaral sám. Tady už se musí taktizovat používat pasti, znamení atd.. V jedničce jsem znamení v podstatě ani nepoužíval a tady je to nutnost. Aspoň jde vidět jak už je člověk zmlsanej dnešním trendem zjednodušování kdy hrou procházíme jako nůž máslem. Teď už jsem si zvykl a jednoduší bych to určitě nechtěl.
    • no pro me to je od zacatku druhe kapitoly moc jednoduche (hraju to na normal)...pokud clovek pouziva znameni, vylepsuje vybavu a talentove body rozdeluje aspon trochu rozumne, tak nema absolutne problem a to vubec nepouzivam elixiry (krome kocky v jeskyni) ani petardy ani oleje na mec
      • ta hc obtiznost s jednim zivotem je teda presne pro tebe :D
      • když je to moc jednoduche, zvyš obtížnost...
      • Jo tak to je možný, já jsem teprve v první. Takže soudim jenom podle toho.
  • kotty
    Recenze je super, takhle nejak bych si predstavoval plnohodnotnou recenzi. Textova recenze se v porovnani s touto jevi jen jakousi ochutnavkou. Jen tak dal.

    P.S.: Bylo by mozne vkladat videorecenze (a videa obecne) v jinem prehravaci? Tenhle je neskutecne pomaly a predevsim se mi dost casto stava, ze se prehravani nekde zasekne a uz nenabiha dal. Navic pak cele video musim nacitat od zacatku, pravdepodobne proto, ze nema svou interni pamet a ani nema moznost prehravani od urciteho mista, pokud jej uz nenacetl. Proste prehravac na H.
    • kotty
      Jeste bych se rad zeptal, kdy mame ocekavat vysledky TE souteze? :)
    • Mě se to sekne v 9:32 a nechce to jet dál? jinak souhlas super recenze *3*
  • Nadčlověci je trošku divný výraz :-D
    • Archengel
      podle Nietscheho ne...
      • pochybuju, ze by zrovna on byl nejaky skvely cestinar :)
  • a kdyby nekomu unikla problikavacka, kdyz se zminuji mutageny, tak tady je
    http://imageshack.us/m/7/5927/mutageny.jpg
    • sidi
      lukasovi asi platia za podprahovu reklamu :D
  • Hanzales
    Zaver recence bych snad ani nahodou nedokazal vystihnout lepe. A samozrejme luxusni videorecenze na luxusni hru.
    Ja osobne treba u her neprekousnu nemoznost premapovat klavesy a obratit mys, ale tady jsem nad tim napr. ani chvili neuvazoval. Naopak u mne spise prevlada nadseni ze hry samotne a spousty pozitiv. Tak napr. od prkotinek, jako moznost pauzy behem rozhovoru (jindy lze pauznout az po dokonceni rozhovoru). Pri vybirani truhel atd. neni nutno pro "vzit vse" sjizdet mysi nekam dolu. Lokalizace (moznost volby PL/AJ dabingu + volitelne ceske titulky. Ochrana (aktivace na 5 ruznych PC, po dvou mesicich auto renew) Nutnost pripojeni k netu pouze jednou, bez nutnosti vkladat dvd. Pripadne GOG verze. Pomalu sberatelska edice za cenu nizsi, nez rychlokvasky za 1200. Delka hry mozna kratsi, nez u prvniho dilu, ale i tak. Pokud to clovek opravdu hraje a cte si i vse okolo, vydrzi to sakra dlouho a to nemluvim o znovuhratelnosti. Kdyz si to sectu, objektivne na 10ku to asi neni, ale pod tech 9/10 bych taky nesel. Mohlo to dopadnout i mnohem hure (spousta zabugovanych questu, sprasena cestina, az prilisne zjednoduseni pro masy) Nastesti se nic z toho nekona. Na tezsi obtiznost je stale nutno taktizovat a pouzivat vse, co se pouzit da.
    Nekdy si rikam, ze cim je hra dokonalejsi, nebo vypiplanejsi, tim vice se pak hledaji ruzne chybicky jinde. Pripadne cim hra lepe vypada, tim vice se ocekava nekdy pomalu i neocekavatelne.
    Za mne pred polsymi sousedy smekam hluboko k zemi a patri jim muj neskutecny obdiv, za vsechno, co pro Zaklinace 2 a jejich hrace udelali. Kdyby si z COMGADU vzaly priklad i jine vydavatelske spolecnosti, nebylo by se tak nutno stale vymlouvat na piratsvi, kdyz se hra neprodava podle predstav *3*
    • Paul_cz
      Hezky napsaný. Jenom bych před Comgad dal ještě CDProjekt : ).
      • Hanzales
        Ups, pardon, kukam na krabicu a odevsad se mi to logo nejak zarylo, no proste kazdopadne distribuce zaklinace je nad miru ukazkova *3*
  • OT: to je sama zaklinacska recenze, videorecenze, ale kam se podelo vyhlaseni souteze?
    • sleepless
      Probrat nekolik stovek odpovedi (kvuli treti otazce) neni opravdu prace na 10 minut, zvlast, kdyz ma clovek i jinou praci :) Maka se na tom, diky za pochopeni.
      • Když už přišlo tolik odpovědí, bylo by možné kromě výherců zveřejnit i výřez těch nejzajímavějších/ nejvtipnějších/ nejoriginálnějších hlášek? Moc rád bych si je přečetl. *4*
        • sleepless
          Jasne, zverejnime je. Kdyz vyzbude cas, tak zverejnime i ty dobre, co nevyhraly :) Jen je toho strasne moc.
          • Já jsem jeden z těch trpělivějších, takže klidně počkám. *3*
            • delas jako bys snad mel na vyber :)
        • kotty
          Ja ani necekam nic mensiho. Jejich NEzverejneni by bylo trosku podivny.
          • kotty
            Sorry, spatne ctu. Uniklo me to "krome vyhercu".
        • Amylee.Anderson
          Aby sis mohl říct "Kurňa, já měl lepší!" :D
          • No jasně, a potom zkritizovat špatný vkus redakce. *1*
  • a co takto si locknut target cez alt? ked ti preskakuje kurzor po nepriateloch? :D *12* *12* *12*
    • trolo
      tiez nechapem co s tym maju. v gothicu to tiez tak preskakovalo musel si si s CTRL (alebo uz nepamatam jake tlacidlo) locknut a hotovo. to iste v zaklôinacovi a este sa mi nestalo zeby som zautocil na ineho ktoreho by som ja chcel
    • Přesně, lidi si pořád stěžujou že jim to skáče ale aby použily alt to né.
  • To video máte nějaké potentěné, nedá se stáhnout ani přehrát od asi jedné třetiny.
    • Cosi
      Mně to taky blbne. Nedostal jsem se ještě přes 4 minutu.
      • Hanzales
        ...asi bych taky mesic pretrpel nejakou vtiravou reklamu (s adblockem heh) a za ty prachy pak poridit nejaky poradny playa *3*
      • nejste sami

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit