Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíte, že to má Witcher 2 nejlepší grafiku historie? Já sem toho názoru. V jediné věci to skřípe a to ve stínech, které jsou samozřejmě plně dynamické a vrhané všemi objekty, ale vypají spíš tak nastříkané. Ve Crysis či FC2 byly mnohem ostřejší. Jde vidět, že někde už tvůrci museli trochu ubrat, aby si to zahrála hratelně aspoň ta mírná většina hráčů. Ovšem textury povrchů, vegetace, nasvětlení či oblečení/zbroje(samotné obličeje jsou kapku horší než ty nejlepší na unreal enginu,což je samozřejmě jediná věc, která witcher může ohrozit, ve všem jiném to je naprostý debakl)jsou famozní. Plus ten exceletní design a nápady. No velká grafická trojka je kompletní - Crysis,Metro,Witcher 2). Skyrim bude vypadat o třídu hůře, o tom jsem přesvědčen. Přece jenom pravěké konzole tam hrají větší roli.
    • Pojem nejlepší grafika je pekna zhovadilost. Existuje nejlepsi socha nebo nejlepsi obraz? Je to silne subjektivni dojem. Grafika se da hodnotit objektivne jenom srovnanim se skutecnosti. A takto na tom Zaklinac neni buhvijak dobre. Ale to ma logiku protoze snaha hodit fantasy do reality by byla blbost.
      Proste a jednoduse. Zaklinac je jedna z nejhezcich omalovanek ktere jsou na trhu. *1*
    • "Myslíte, že to má Witcher 2 nejlepší grafiku historie?" - a hlavní cenu o nejdementnější otázku diskuse vyhrává.... *7*

      Witcher 2 je sice jedna z nejhezčích her současnosti, a rozhodně nejlíp vypadající RPG, ale já oceňuji především obrovský smysl pro detail autorů, než nějaké stíny, odlesky atd. A popravdě u Skyrimu se děsím jiných věcí než grafiky...
  • no jeje ... nemame oznaceni severu na mape :) Tak se podivej do slunce nebo na nejblizsi mraveniste. Zaklinac neni jako prace s buzolou, deti :)
    • jeje tady ma nekdo datum narozeni v novem tisicileti a povazuje Zaklinace za dobre rpg protoze nic jineho nehral *4*
    • Hlavně v noci.Tam se to slunce sleduje nejlépe.
      Každopádně ti doporučuji vypnout celé UI.Přece tě UI nebude vodit za ručičku.
  • Kdo pošle uloženou pozici dobití kajrana ze hry zaklínač 2 s návodem jak to mám dostat do mé hry a
    pak pokračovat dál ve hře,mě to prostě nejde ho dobít,prosím o pomoc,děkuji.
  • Akorát nechápu, že taková základní věc jako místo pro ukládání materiálu, např nějaká truhlice v hospodách, tuším že v jedničce, se to dalo u hospodskýho, a má to bejt v dalšim patchi, ale proč taková jasná věc neni hned nechápu. Pro lidi jako já co prolízají všechno a sbírají, aby pak mohli stavět fakt na zabití :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit