Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co mne teda jediný moc nepotěšilo jsou ty komixový pasáže... To nevypadá moc povedeně :-(
  • zdarec mam problem bezi mne to celkem spatne .. pc mam dostacujici aspon na stredni detaily a tak se ptam jestli nekdo nevite kdy vyjdou novy ovladace od nvidie 275, .. ? a jestli nekomu pomohly ty bety 275, co jsou na netu, a o kolik zvedly vykon?
    • Zkus odinstalovat ty drivery na 3D vision, už se o tom psalo. A nvidia taky vydala nějaké batedrivery pro zaklínače.
      • jj ty 3d vision bych mohl zkusit odinstalovat .. jen nevim kde ... a ty beta drivery sou pro 64bit verze win
        • Cosi
          To je jednoduché, když se ti stane že ti hra jde stejně na střední i minimální detaily tak je problém buď v pomalé grafice nebo pomalém procesoru. Tipoval bych grafiku, taky se mi to stávalo u staršího pc. Grafika ti nestačí dopočítat základní věci a procesor to už nevytáhne.
    • nemas nahodou zaply ten supersampling ? nebo jak tomu nadavaji ?
      • hele nemam ... ja kdyz si dam uplne nejhorsi detaily ve vsem tak se mi to stejne trosku cuka ...
  • Dobrý den, chtěl bych se zaptat, hra se mi seká, když ve hře dám ESC tak je myš velmi líná a dlouho se táhne, stejně jako když mám vybrat odpověď v dialogu, stejně jako když jdu jdu do rychlé nabídky. Prostě není to plynulé, jako třeba na youtube kde jsou gameplay videa a chtěl bych s tím poradit. Děkuji
  • Sem jedinej komu se zdá obtížnost později jednoduchá?? neříkám, že sem nikdy neumřel, ale hraju na těžkou obtížnost a třeba Vandergrifta sem dal s prstem v nose a to se o něm četl jako snad o nejtěžším protivníkovi... hraju na těžkou obtížnost.
    • Obtížnost klesá hrál jsem na normál a později mi to připadalo jednoduché.Ze začátku to byl ale mazec.Neví někdo co je pravdy na tom že když člověk hraje na nejteší že získa na konci ňáky bonus?
      • No ja sem rozehlral vcera vecer.. Predtim sem cetl vse kolem a rikal si, co vsichni nadavaji na obtiznost a .. uz sem prozrel :-) Sem vicemene hrac strilecek, jen vyjimecne sahnu po necem jinem a tu se to ukazalo na plno. Uz u prvniho stretu ve hre (u te strilny na nadvori) sem se zasekl na hodinu (obtiznost normal) a pak sem sel radsi rozcilenej spat. To bude neco na moje nervy totok :-) Snad se naucim pouzivat ty znameni a pude to lepe. Jinak hra vypada graficky, zvukem a celkove atmosferou perfektne.
        • No tak to pockej, az budes bojovat s bossy :-) Kazdopadne i ja si na normal rikal, ze je to insane :-) Ale pravda je, ze s vyssim levelem obtiznost klesa. Na normal uz jsem ke konci ani nepil lektvary.
          • Nepoužívám lektvary ani na tu těžkou, kromě kočky v jeskyních, hraju jen na meče, občas požiju nějakou petardu a když nemusím tak nepoužiju jiný znamení než quen
  • Kdo vymyslel ze na zacatku ma bejt geralt hovinko co bude mit problemy i se sedlakem co na nej jde s vidlema a druheho dejstvi dal uz je to proste bez a sekej (neni treba ani kryt, ani uhybat nic... jen Quenn a nazdar). To me teda po opravdu tuhem zacatku brutalne zklamalo :o((( Jsem ted skoro na konci druhe kapitoly. Zvedne se to jeste nebo to bude uz jen vic a vic s prstem v nose a rukou v kalhotech?
    • KIMCID
      pravda je to 2.díl a on je nic??
      • kdyz si clovek aktivuje save z 1. dilu, nema nahodou od zacatku lepsi vybaveni, ktere se postupne srovna / zastara s tim jak postupuje hrou ? to by pak vysvetlovalo tezsi zacatek, ktery ale s lepsima zbranema z ,,jednicky,, muze byt cca stejne obtizny jako dalsi akty, kdy uz vsichni maji super vybavu
        • Neee, i s výbavou z jedničky je ten začítek těžkej i na Normal docela dost. Od poloviny druhého aktu jde obtížnost hlavně díky leveleování rapidně dolů.
    • Zvedne... blížíš se totiž ke konci ...
      • Tak to se mi ulevilo. Boss co jsem ho musel zabit pro zruseni te velke kletby byl lehkej az to nebylo hezky tak se bojim aby to nebylo podobny.
        • Takjy mě to trochu šokuje, hraju na těžkou a dal sem toho bosse s prstem v nose a už sem na začátku třetího aktu...
        • jo tady podemnou má pravdu. Já jsem byl jen velice ironickej, jelikož se opravdu blížíš k závěru hry a moc tam toho už nebude....
          • Mno kazdopadne brutalne klesajici obtiznost je pro me opravdu obrovske zklamani a zacina to byt nuda. Jestli je treti akt oklestenej a bez vyzev tak jsem Zaklinace 2 hodnotil predcasne a tohle mu dost bodu srazi a pritom uplne zbytecne.
          • Ja je podeziram, ze to tak nastavili schvalne kvuli tomu nejtezsimu modu. Nechteli, aby hrac, kdyz uz se dostane tak daleko zdechl a hra pro nej skoncila.
        • Nezvedne se to, protoze hned na zacatku 3. kapitoly ziskas asi 2-3lvly a vybavu, ktera bude dvakrat lepsi nez to co mas v kapitole druhe. Mozna tam je par o trosicku tezsich boju, ale je to rozdil mezi ,,hodne snadnym,, a ,,snadnym,,
  • Lidi hledám jakejsi "aether" abych mohl vyrobit lektvar kopřiva. žádnej obchodník to u sebe nemá, běhám po mapě jak blázen, ale ani nevím co to je a co hledám... pora´dte někdo
    • Aether není konkrétní věc, ale jeden z "elementů" - prostě jedna ze složek některých alchymistických přísad v Zaklínači. Prostě sbírej bylinky, alchymistické přísady z mrtvých potvor apod. a něco z toho bude určitě obsahovat aether. Já si teď z hlavy opravdu nepamatuju, které to jsou :)
      • Ještě kdyžtak jinak, kdyby to nešlo z výše napsaného pochopit: aether je jedna ze substancí alchymistických přísad. Můžeš nalézt rostlinu/potvoru která jej obsahuje a nebo si takovou přísadu koupit u prodavače..když v obchodě najedeš myší na danou přísadu, tak se ti vypíšou její složky a hledej takovou, která obsahuje aether. Někde určitě bude :)
        • Moc si mi pomohl, myslel sem si, že je to nějaká surovina sama o sobě, nakonec tenaether obsahuji houby co rostou na každým kroku a já to hledal jak blázen dost dlouho :)
        • dík za radu
      • pamatuju si že třeba Elemental stone je jedna z přísad....a pak klasický hnědý houbičky u cesty (u těch už nevim jméno), ale aether mi taky párkrát došel.
  • Piczovina v dějinách..
  • misho8723
    tak na svojom Intel Core 2,66 Ghz, 4 GB RAM a Radeon 4870 512 Mb, mám nastavenia na Ultra, všetko zapnuté okrem Ubersamplingu (samozrejme :D) a hra mi ide väčšinu času okolo 25 - 35 fps.. v niektorých scénach padá na 20 a v niektorých zase stúpa na 50..čiže ja som nadmieru spokojný ako tá hra ide..a samozrejme grafika dychberúca..obtiažnosť úplne v poriadku.. neviem čo má každý s tým problémy..za prvé 3 hodiny som zomrel asi tak 5 krát, čo je podľa toho čo čítam na nete, dosť málo..inventár, denník, mapa mi prídu úplne perfektné.. hra mi ešte ani raz nespadla..zatiaľ som nenatrafil na žiadne bugy.. to, že už v prologu človek vidí ako jeho činy menia čo sa deje okolo neho, je proste paráda.. zatiaľ úplná spokojnosť, ale nejdem ďalej pokračovať, lebo chcem najprv ešte knihy dočítať a jednotku dohrať do konca.. len mi ide na nervy, ako niektorí vytýkajú hre také veci, ktoré pri iných hrách vôbec nezmieňujú.. napríklad stažovať si na loadingy? chcel by som vidieť RPG, ktoré ich nemá a to v tento hre ich ani poriadne nevidno, napríklad, keď človek ide do domu alebo z neho, tak obrazovka stmavne na asi sekundu alebo dve a to je všetko.. boje mne prídu asi ako najlepšie čo sa týka RPG, ale tu zase ide čo ako človeku sadne..ale hovoriť o obtiažnosti hry a dávať ju do mínusov? A pritom Demon's Souls bol ľudmi vychvaľovaný, za jeho krutú obtiažnosť,, ale zrazu je to v tejto hre problém.. mne osobne zatiaľ na hre vadí, len taká odcudzenosť od slovanskej atmosféry v jednotke, ale inakšie zatiaľ to vidím na 9,5/10.. ktovie ako to bude po tom 3 akte a konci :D
  • Nikdy ma "Stredoveke" hry moc nebavili, naposledy som myslim hral Morrovind, obilivion som radsej nechal tak. (pod stredovekou hrou myslim mece, stity, kobky, prisery, kostlivce atd, Warcraft nepocitam to je osobitna kategoria :D). Takze zaklinaca som nejak obisiel, ale ked som videl par videji z dvojky, hodnotenia a chvalu a vela "humbuku" okolo toho, rozhodol som sa ze si jednotku teda zahram.

    No poviem vam, uz roky som nepresedel u hry do svitania, uz roky som nepresedel u hry den noc den noc niekolko dni v kuse (myslim ze to boli 3 alebo 4 dni neviem). Mam volno pred skuskami tak som nemal nic ine na robote. Bola to proste jizda jak prase. Velmi sa mi to pacilo. Malo to svoje chyby (mam pocit ze polka hernej doby bolo len pobehovanie z jedneho konca mapy na druhy, vadili mi blbe rozhovory ked sa ukoncil pritom som este mal moznosti ktore som nevyskusal, cakanie kym postavicka sa zase postavi zo stolicky/postele, nedomyslene pouzivanie inych zbrani ako mecov (teda upne zbytocne sloty nato, retardovane svietenie pochodnou v kobkach [bez lektvaru by sa tam nedalo chodit] atd.) ale celkovo som sam prekvapeny ako ma to bavilo a aka kvalitna hra to bola.

    Takze este doram Cenu neutrality a potom bud si znova zahram jednotu ale s opacnymi rozhodnutiami a potom šup na dvojku. Snad to na svojom starsom pc rozbeham.

    Urcite si vyhladam aj povodne knizky.

    Proste jednym slovom paráda. Naposledy som sa u RPG tak bavil asi v dobach KOTORU (ktory sa dost na tuto hru podoba mimochodom[boje, rozhovory mapy] :) . Dufam ze vysoka predajnost napomoze aj 3mu pokracovaniu.
    • Paul_cz
      Téměř všechny nedostatky co jednička má jsou ve dvojce spravený. Hlavně co mě štvalo byly ty dialogy - jejich ukončení aniž bych řekl vše co jsem chtěl bylo otravný. To ve dvojce vůbec není, tam jsou dotažený k dokonalosti.
      Jinak saves mi ve dvojce po dohrání zabíraj kolem 4GB. Jsou furt velký a vyplatí se je občas smazat/přesunout pryč, aby se nemuselo načítat menu déle než je nutno.
    • Zrovna warcraft=vykrádačku Warhammeru(znalí lidé ví o co jde) bych s takovým nadšením, navíc s titulem"středověké", nehlásal... Zaklínač je rozhodně dobrá hra, kterou dělali lidé, kteří drží v úctě alespoň původní povídky. Jinak Sapkowského Zaklínače a ostatní další autory polské fantasy rozhodně doporučuju ;)
    • Este mam otazku, aj v dvojke zaberaju savy po par kapitolach 5GB ? Jeden ma cez 15mb.
      To som teda este "nežral" :)
    • A teda k videorecenzii - Super ako vzdy, tento pán proste umí.
  • ako ja neviem ale niektorym ludom sa nezavdaci clovek nicim a nikdy. Vzdy si najdete nieco naco vkuse picujete a ak vam vadi uz aj to ake oblecenie maju v hre postavy tak skuste spravit nejaku hru vy. Zase musim odkazat na recenzentov a hodnotenie tejto hry. Ukazte mi aspon jednu dokonalu hru po vsetkych strankach. Pochopil som ze picujete na DA2 ale ze Witcher 2 je podla vas nedorobena hra - tak toto je uz silna kava .
    • ty tu picuješ a asi si nečetl příspěvky správně.. .to je silná káva..
      ale jo přispěl si svou "špetkou " do debaty.. gz...

      zatím jsem neviděl kritiku jak tu řikáš. To že někdo nechápe, že se ve středověku nosily takovýhle hábity tak ok.. to neni kritika hry.. zatím jedinej skutečnej problém, kterej jsem pobral z téhle diskuze je -- délka hry a chabý konec..
      • + snadna obtiznost od druhe pulky hry
        • a to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit