Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukáš je druhý Tyler Durdan *2*
  • může mi někdo vysvětlit, proč se na 7:47 mihnou ani ne na sekundu želvy ninja? :D Jinak povedená recenze :-)
    • Kvůli mutagenům *1*
    • protože pan recenzent je volič strany Zelených a takto je podprahově propaguje *1*
  • Dvě věci, které vnímám jako nezainteresovaný kolemjdoucí:

    1) Co to mají proboha všichni na sobě? Fantasy nikdy nebylo přehlídkou vkusu nebo praktičnosti, ale tahle divoká směs hadříků vypadá skutečně obludně.

    2) Proč je hráč v každé druhé scéně oslňovaný nějakým světelným zdrojem? Základním vybavením zaklínače jsou stažitelné kočičí zorničky. Silně nedomyšlené.

    O zběsilém "šermu" už lepší vůbec nemluvit.
    • 1) Móda 15. století

      2) Zaprvé, já ve hře oslňován ničím nejsem, nevím jak ty. Zadruhé, že tam jsou implementovány moderní grafické efekty, to je tady hrozná chyba. *4*

      A šerm ti už tak zběsilý nepřijde, když to budeš hrát na těžší obtížnost a využívat Alt pro zacílení.
      • I když pominu, že nic jako "móda 15. století" neexistuje a že Zaklínač se v 15. století neodehrává, tak pořád nic neospravedlňuje tu hrůzu, kterou mají postavy na sobě. Nevkusný galimatyáš střihů, vzorů a barev.

        Ano, implementace moderních grafických efektů je chybou, pokud jsou ty efekty aplikovány protismyslně, namísto aby podtrhovaly hratelnost.
        • Ano, móda 15. století existuje, je to pozdně gotická a renesanční móda - právě v 15. století se obecně lze vyjadřovat o módě - vis také italská móda či francouzská móda. A skutečně to bylo takhle pestrobarevní jako ve hře (ve hře se jen víc experimentuje, ale obecně je to mnohem reálnější než většina jiných fantasy her).

          A jsi asi opravdu sám v názoru, že jsou efekty ve hře aplikovány nesmyslně.

          *7*
          • Mně vůbec nevadí mít svůj názor jako jediný *3* Používat světelné zdroje k oslňování je u zaklínače pitomost a je velký rozdíl mezi pestrobarevnou dobovou módou a zběsilým pestrobarevným nevkusem ve hře. Nota bene ve hře, jejíž první díl hrál především na fantasy strunu.
            • Ano, potvrdil si to, je to pro tebe nevkus, i když takhle se chodilo i v tom 15. století... další diskuse nemá koukám cenu... *7*
        • moda v 15. stoleti byla mnohem bizardnejsi nez jaka je v zaklinaci, viz. napr. http://kostym.cz/Anglicky/III_15_01.htm

          a pokud se nekomu nelibi ,,blur,, tak si ho muze v nastaveni vypnout
      • Zůstaň nezainteresovaným kolemjdoucím.

        1) Co se módy týče, zjisti si do jaké doby hra spadá, teprve pak se pokus zapojit mozek a vypoť názor.
        2) Tohle vypadá spíš na vadnou součástku mezi klávesnicí a židlí. Nastav si monitor.

        Ohledně zbytku, já nedávno po prvním spuštění hru taky předčasně odsoudil. Je to o zvyku. Ale pozitiv je v téhle hře mnohem víc než negativ.
        • Proč to píšeš mně? *7*
  • Tak na to sem teda zvedavej, podle me to na 1. dil ani 2. mit nebude ani nahodou...
  • Sakra, nehorázně štve, že to už moje PC nestíhá *9*
  • fallout
    Je nějaké nové info ohledně patche? Má to vyjít tento týden, ale ještě se asi neví kdy přesně že?
  • Chcel som sa podakovat za dobru video recenziu. Btw. tie "mutageny" boli super :D
  • Kúpiť zatiaľ nejdem, chýbajú textúry, čakám na patch. http://www.actiontrip.com/rei/comments_news.phtml?id=051911_3
  • Stahuju to už počtvrté a recenze nejde stáhnout. *10*
  • Stahuju to už počtvrté a recenze nejde stáhnout. *10* Nechcete to někdo dát třeba na YouTube?
    • Zkus ji stahnout zde: http://flvts.im0.cz/video/4dda1c46edc81.mp4 me to jde stahnout a pak prehrat v kompu
      • příště zkus jiný prohlížeč..
      • Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit