Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    Recenze skvělá .Hra určitě 9/10 i na malé chybky které má ,ale lehce se přehlédnou.Jediné co bych jí já osobně opakuji osobně vytknul je, vizuelní stránka videí.Přijdou mne takové japonské.Něco na spůsob MGS,což mne nesedí na evropskou hru.
    • no chybku z rozlišením rozhodně nepřehládneš, jsem majitelem monitoru 5:4 a hra se hraje jako bych se na to díval oknem v tanku. Doufám že to co nejdříve opraví. rozhodně v tom nejsem sám , podle statistik steamu jenom 20% uživatelů má monitor 16:9. Taky problémy s DLC mě nepotěšily, koupil jsem si hru se šermířskou sadou kterou nejde stáhnout , fakt super.
      Tyto problémy mi neskutečne zkazily radost ze hry. Doufám že na to brzy vyjdou patche a ja si to budu moci konečně vychutnat. Ale jinak je to fakt skvělá hra a 9 si zaslouží
  • po všech stránkách vysoké kvality Zaklínače 2 mě jenom utvrdili v tom, jak mají některé herní série stupidní a stupidně vyprávěný příběh a zastaralou hratelnost/design - GTA, Assassins creed, Dragon Age...doufám, že to těmto milijónkrát provařeným rychlokvaškám recenzenti příště spočítají a nebudou jim dávat stejné, neli vyšší hodnocení než této...ehm, jedné z nejlepších her všech dob, kterou Zaklínač 2 bezesporu je.
    • Erien
      A co je stupidního na vyprávění příběhu Dragon Age nebo Mass Effect nebo Assassins Creed?
      • Obávám se že jistá neucelenost a schematičnost. Pravda, Assasinovi to odpustím, stejně jako GTa to jsou open world hry. u Dragon Age je to ale klišé na klišé, předvídatlné.. což eje můj imho názor, ty hry ale mám rád.
        • Dragon Age je příběhové klišé ? Ok, to už opravdu nevím kam ten svět spěje.
          I když dvojka DA byla lehce odfláknuta, příběhově náhodou září.
          A to je co mě trápí u zaklínače 2, je jeho příběh.
          Rozvětvenej, pojatej trochu epicky, celou dobu máš přísun různých informací atd. jen aby na konci sis řekl , to je vše ? To co DA2 má, je vyřešenej konec a zároveň nás to připravuje na třetí díl... Witcher taky.. ale jak.. nudně, trapně.. lacině.
          K čemu jsou všechny vedlejší questy, informace, které Vámtoho mraky poví, ale čekaj na nás až ve trojce ?

          Zaklínač je klenot mezi hrami, ale každej diamant má svůj kaz. A tady to je bohužel příběh .. nebo spíše konec.
          • lehce odfláknutá ? *1* *1*
        • Erien
          Mě vůbec nevadí klišé, a ty hry každá je skvělá a každá má svůj styl hratelnosti a příběhu. Rozhodně bych neřekl, že Zaklínač 2 je nejlepší hra všech dob. Je to hra výborná a má své chyby. Ale to jsou osobní pocity a názory. Pro mě zatím nejlepší RPG, byl Gothic 1 a 2 :).
      • taky by mě to zajimalo.. obzvášť je vidět, že Zaklínač 2 je více filmovější než jednička, stejně jako Mass Effect..
    • GTA není stupidní - to odvoláš *1* Je to "King of Style" série, která se nikdy nebrala moc vážně, plná popkulturních narážek, kvalitní muziky, kvalitních dialogů včetně dabingu a spousty, spousty možností... Tarantino mezi hrami *5*
  • Zdravím.sem v 2.kap. U questu vrahove kralu putrebuju vyrobyt kopřivku a potřebuju ingredienci AETHER.pokud někdo víte kde ho seženu pls pište.:)díky
    • Už sem to pochopil :D
  • hra je velmi dorá ale asi jí budu muset skončit ,protože jsem došel k souboji s krajanem a marných
    pokusech aby na něj spadla skála naskočím na chapadlo ,ale vždy spadnu dolu,je nalíčená past,useknuté chapadla ale nic,jde tento úkol obejít-poradí někto co stím.
  • Nejlepší jou želvy ninja :)
  • podle mě videorecenze o moc kvalitnější než recenze, obsahuje to co o hře chci vědět než si ji koupím ;) *5*
  • Niečo máte so servrom alebo čo ? Už viac videí mi nešlo načítať.
    • sleepless
      Krátkodobý výpadek, už by to mělo fungovat.
  • panove, vy z vas co tu tak nadsene chvalite, hral jste nekdo jednicku? Vzdyt ta hra je krom grafiky temer ve vsem horsi. Horsi soubojovy system, chybi spousta uzitecnych vlastnosti jako treba moznost pouzivat kursor mysi, zobrazeni vseho aktivniho v dosahu, prehledny inventar, znameni jsou horsi a v neposledni rade i absence nutnosti ohniste na meditaci, coz je jen hloupe zjednoduseni
    • Držet a pouštět tlačítko je lepší?Mluvíš o tom že to že nejsou ohniště tak je hra zjednodušená
      na druhou stranu ti vadí že se ti všechno nezobrazuje a to že musím pít lektvary v meditaci před každým soubojem mi jednoduší nepřipadá, což je asi jediná věc co mi na hře vadí
      • Nutnost meditovat, když chci vypít lektvar není jednoduché, to je pravda.Je to hloupé.
        Vypadá to jako by to udělali schválně, protože meditace už neplní takovou, a nebál bych se říci, důležitou roli jako v jedničče. (toxicita,levlování)
        • Zajímavý - já si pamatuju na jednu debatu po vyjítí jedničky, kdy tam fanodové Zaklínače řvali, že přece každej ví, že Zaklínač vypije svoje lektvary před bojem - s odkazem na herní předlohu měli pravdu. Takže spíš než nějaký konspirační teorie s ohledem na důležitost levelelování bych tu viděl přiblížení knižní předloze - prostě tak to je. *3*
  • xixixao
    Ty želvy!!! :D :D :D
  • možna je to dobra hra ale hlavni hrdina je tak nepritazlivej (tim nemyslim konkretne geralta ale vubec hrat za jakehosi zaklinace) a prostredi taky neatraktivni, ze me to vubec nelaka. Stacila jednička kterou jsem ani nedohral
    • Whisp
      Nie každý má rád hrdinov z prostredia temného fantasy, pre nich sú tu, mimo iného, hrdinovia z venezuelských telenoviel *1*
      • temne fantasy byl treba Morrowind, tohle je snaha o depresi za každou cenu
        • miker17
          přesná kopie středověku....a jak prosimtě byl Morrowind temné fantasy
        • Proč?
    • Tak si bež hrát COD, nikdo tě nenutí hrát zaklínače
      • to je trochu zjednodušené vnímaní ne? Me rpg baví ale Zaklínač nebyl ani poradne rpg, víceméně lineární svet, hacknclash rubačka a dialogy ktere se tvarili rozvetvene ale ve skutecnosti taky nic moc.

        P.S. a co je zle na COD? hrat proti zivým lidem vyžaduje skill a je to zabava
        • miker17
          co je zle na COD.....Nadržení redbull slopající teenageři kteří si myslí že COD a techno jsou středem vesmíru *10*
          • smejki
            narozdíl od techna ale CoD následuje polovina průmyslu *11*
            • jak mw3 může kopírovat bf3 kdy ještě ani jedna hra nevyšla? Zamysli se nad tim co píšeš než vypustíš nějakej nesmysl
            • alw letos mi spíš přijde že MW3 kopíruje BF3
            • bohužel
        • Skill vyžaduje i sekání dříví... *6*

          To ale není nic konkrétního proti CoDu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit