Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • snad pokaždé když si na tomhle webu chcu pustit nějake video tak nejde :-D až po nějaké době.
    • smejki
      same here
  • Zdravím, jsem jediný, nebo i někdo další postřehl v recenzi obrázek Želvých Mutantů Ninja :D, který tam byl asi setinu sekundy...
    Pečlvě jsem to skoumal a opravdu tam je fotka figurek těchto želvých ninjů :D
    Kdo je viděl také?
    Zdar, Vladus
    • Mutageny ne? *1*
    • jojo byli tam v 7:47-48
    • jj probliklo tak něco zeleneho :-D sem si rikal že by želví ninjové :-D
  • Paul_cz
    Perfektní recenze, hlavně ten konec to vystihl. Jinak polský dabing vypadá slušně, ale mě proste neskutečně sedne jak je v angličtině namluven Geralt..přesně tak jsem si ho v knihách představoval.Pro mě tedy english.
    Jinak hru jsem dnes dohrál a jsem jeden z těch do volají po absolutóriu : ). Tuhle hru už tenhle rok po stránce příběhu, hratelnosti ani grafiky nic nepřekoná (doufám že se DX3 a Skyrim aspoň přiblíží). Hlavně ten příběh mě dostal, skvěle napsán, odvyprávěn, a hlavně opravdu hooodně ovlivnitelný.
    • Příběh bomba, ale nepřišel ti trochu chudý ? otevřený ? nedodělaný ?
      Je finální boj a scéna vhodná býti zakončením druhého dílu ? Nemyslím si .
      Pro mě, je hra super cool az do aktu 3 a epilogue, který silně pokulhává.
      Dohrál si to víc než jednou abys mohl říct jak hodně ovlivnitelný to je ?
  • dobre s mutagenama :) jinak jak moc nutny je zahrat si prvni dil, ktery me nenadchl zrovna 2x hned zestartu....
    • neni to potreba, ja jednicku hral, ale uz jsem si z ni nic nepamatoval...dobre je teda mit aspon trochu sajn o tom, jak to tam chodi mezi lidmi a nelidmi a podobne, ale urcite to jde i bez znalosti prvniho dilu v pohode hrat
  • trolo
    videorecenzia paradna. hru sice mam ale aj textovu aj tuto som si pozrel/precital. ocenujem ze spoiler free a ten polsky dabing vyzera super asi vymenim engl za polish :D.
    • Doporučuji, polský dabing je mnohem lepší než anglický.
  • tak to byla výborná videorecenze...
    Ale zaklínač vypadá úžasně, prostě výborně... jak graficky, tak asi i příběhově(podle názoru všech) a mě se líbí i hratelně, tím myslím hlavně nový styl soubojů atd... mylsím si že to bude výzva trochu se ho naučit a mít ho zmáklej, a bude to trochu o něčem... v jedničce byl soubojový systém vymyšlený taky výborně, ale je pravda, že stačilo víceméně jen tukat v návaznosti jedno tlačítko....
    Navíc ta možnost rozhodnout se ve hře jinak, a tím pádem pokračovat jinak, dostat jiný vedlejší ůkoly atd... to je paráda, zaklínače I jsem dohrál asi 4 krát tuším.... tak mě zajímá kolikrát skejsnu u tohodle.... :-)
    a pak musím podotknout, že Triss vypadá nejvíc, nejlíp, neujůžasněji... tu udělali dokonalou, od stylu oblečení, toho jak má vlasy, obličej postava atd.... :-D
    asi to bude znít hodně úchylně, když se tak vyjadřuju o ženský z počítačový hry, ale je prostě dokonalá, krásnější a přitalžlivější ženskou sem už asi dlouho neviděl, jestli vůbec někdy.... :-D
    • Až vyzkoušíš skutečnou ženu ,tak tyhle kraviny přestaneš psát to ti garantuji.
      • Kdo říká, že jsem nezkusil... o to nejde... možná to vypadá z toho přízpěvku mého, jako bych byl mladej nadrženej puberťák.... ale věř, že nějaký svoje roky už mám... a po pubertě mám užnějakej čas...
        Jen se mi prostě strašně líbí to jak Triss udělali vzhledově.... oproti zaklínačovi 1. vypadá tady ve 2. dílu 1000 krát líp.... a vypadá fakt výborně...
        to je vše.... :-)
        • Tiez si myslim ze sa vydarila.
  • 13_11
    Tyler Durden se nezapře.
    • Amylee.Anderson
      Kde, co?
      • smejki
        hint: Fight Club
        • Amylee.Anderson
          Fught Club je můj nejoblíbenější film, takže vim kdo to je. Jen jsem nevěděla, jak souvisí s touto recenzí.
          • 13_11
            Pak je čas oprášit krabičku a pustit si ho znova.
            • Amylee.Anderson
              Tož ale kůůrňa, vysvětlíte mi to někdo? Ten film znam asi nazpaměť, ale prostě...nevim co tím chtěl básník říct.
    • MikeJay
      Vzals mi to přímo z klávesnice *1*
  • Beefcake
    --EDIT -- pardon, reakce na GRGL na předchozí straně
    -------------------------------------------------------------

    Nojo. Další jelito, pro který je GTA jen městská rubanice *1* Za to ale nemůžou tvůrci nebo hra sama, že nevidíš, nebo vidět nechceš...
    Zrovna scénaristi Rockstaru určitě patřej mezi videoherní elitu, což je vidět už od dob Vice City.
    Hlavně je nesmysl srovnávat GTA se Zaklínačem - už jen tu samotnou myšlenku by snad příčetnej člověk z huby nevypustil *7*
    Příběh nadsazenýho, pro dlouhou, odsýpající hratelnost dělanýho "gangsta" GTA srovnávat s temným fantasy RPG? Který přeci jen nějakym tím klišé trpí, a motivace postav a logika světa jsou jak každý z jiný planety?
    Panejo... Až zas budeš chtít k něčemu nabádat recenzenty tak se na vteřinu zamysli.

    (A mluvit o nějakých zastaralých mechanismech... to doufám ani nebylo myšleno vážně)
    • to spíš ty nevidíš, nebo nechceš vidět...poslední díl GTA je stejný jako ten před 10 lety, tím pádem zastaralý - rozdíl je akorát ve grafice/fyzice...pokud tě to uklidní, tak ano scénaristi Rockstaru mají kvalitu, stejně jako mají pro určité lidi kvalitu scénaristi jihoamerických telenovel *1*

      srovnávat se dá všechno se vším - je lepší hodina hraní nebo hodina kvalitního sexu? proč, ne...nejlepší film, skupina a koneckonců i hra se ve finále vyhlašuje bez rozdílu žánru *5*
      takže o čem mluvíš?!

      vždycky mě pobaví jedinnci jako ty, kterým když někdo nelichotivě zhodnotí jejich modlu, zakonitě považují za blbého daného pisatele....vrať na stránku GTA, růžovoučké brýlečky na oči a žij si ve světě, kde GTA považují všichni za supr gamesku...no a kdo ne? tak je to přece blbec... *1* *5* *7*
      • Beefcake
        Ehm.. Tak předně - když někdo uvede rozumnej argument proti "mojí modle", tak nemám problém to přijmout. Když tu hru ale uvedeš jako příklad nějakýho dětinskýho, hloupýho vyprávění, nebo cožeto, tak se nediv, že ti budou lidi kontrovat. Neboj - znám plno lidí, kterým GTA nechutná. Naštěstí ale neargumentujou takhle retardovaně. (Vlastně... eh... čím že ty argumentuješ? *1*)
        Dále - tím že tvrdíš, že jde srovnávat všechno opět jen ukazuješ svojí krátkozrakost, a neschoponost se jakkoli objektivně vzdálit vlastním preferencím. Ano - můžu srovnávat třeba dvě rozdílný kapely, ale nebude v tom náhodou hrát devadesátiprocentní roli můj hudební vkus? Blbec opravdu jsi - bohužel ne proto, že se ti nelíbí GTA (to vlastně jedno druhý vysvětluje *1*)
        Co se týče hlavního designu, tak ten sice stojí na stejnejch základech jako předchozí díly, ale co je na tom špatnýho, nebo zastaralýho? Proč měnit něco, co funguje perfektně?
        A hlavně - v čem je prosím tě Zaklínač inovativní? Ten staví na těch úplně nejstarších základech, proboha. A je to dobře - i proto se lidem tolik líbí. Je to časem prověřenej recept, stejně jako GTA.
        Těma jihoamerickejma telenovelama jen ukazuješ jak moc jsi mimo. Komentovat to nebudu.
        Jestli ti víc sedí styl Zaklínače, tak samozřejmě nic proti. Ty hry jsou obě skvělý a každá exceluje v tom co si vytyčila. U GTA příběh není AŽ TAK úplně to nejdůležitější. To ale neznamená že není skvěle podanej. Ty v GTA hledáš nějaký hluboký úvahy, nebo třeba nervy drásající drama? Tvůj problém. GTA je a vždycky byla spíš odlehčená gangsterka, na klišé stavějící. Pro milovníka gangster tématiky jako jsem já je to prostě super. Odkazy na tuny filmů, karikovaný postavy, atd. Nejde ani tak o samotnej děj, jako spíš o samostatný scény, který jsou psaný a "zahraný" naprosto bravurně - ukaž mi hru, co má filmovější cutscény, a silnější pocit autenticity (a to se prosím GTAčku daří dosahovat i přes tu všudypřítomnou nadsazenost). A i příběh samotnej je pořád o několik levelů nad většinou ostatních her. A o to tu jde především: když si chceš vzít do huby příklad hry s hloupým příběhem, proč je to zrovna GTA? Proč neřekneš třeba Crysis, Bulletstorm, nebo něco podobnýho?
        Odpovím si sám: buď jsi ty hry (od Vice City dál) nehrál, nebo nepochopil, nebo za B), ta hra ti leží v žaludku, a potřebuješ si do ní kopnout při každý (ne)příležitosti.
        Ono není nic jednoduššího, než označit GTA za hloupou rubanici, že? Aby v tom člověk našel něco víc, nesmí bejt totiž zaujatej pozérskej rádobyintelektuál, a musí mít smysl pro humor, perfektní angličtinu, a taky špetku toho přehledu (třeba o filmech, amerikanismu, ale i přehled všeobecnej)
        P.S: slíbil jsem si, že na ten primitivní výlev o telenovelách reagovat nebudu, ale jen tak pro pobavení ostatních (nečekám že ty z toho něco budeš mít). Srovnáme telenovelu třeba s tímhle? (vybírano spíš namátkou z vyjetejch youtube videí) Až budou v telenovelách takovýhle postavy a dialogy, klidně se na ně kouknu:
        http://www.youtube.com/watch?v=3DwqVzs0XZU&feature=related nebo úsměvný http://www.youtube.com/watch?v=AUXkcJLI6JE&feature=related
        • takový předlouhý příspěvek jsi si mohl odpustit, když si v něm vymýšlíš a spekuluješ nad nečím, co jsem vůbec neřekl...*7*
          jeden příklad ti vysvětlím - jihoamerické telenovely?

          "scénaristi Rockstaru mají kvalitu, stejně jako mají pro určité lidi kvalitu scénaristi jihoamerických telenovel"
          to znamená, že jsou lidé, kteří považují za geniální Esmeraldu, jsou lidé jako ty, kteří považují za geniální GTA a jsou lidé jako já, kteří považují obojí za brak...čili tím nebylo myšleno, že GTA je na stejné úrovni jako telenovely...i když se jim teda dosti blíží*2*

          ono je důležité ty písmenka číst tak jak jsou a nehledat za nimi něco co není...večná to chyba valné většiny diskutérů...horká krev, rudo před očima, ten blbec se navezl do GTA? hrr na něj*7*

          na další tvé fabulace nebudu reagovat, protože neustále hledáš chybu někde uvnitř mého hlubokého nitra...navíc by to jen prodloužilo tento na nepochopení snadno pochopitelných slov postavený flame...ale tu až otcovskou lásku, s kterou se mi snažíš vysvětlit jak je to GéTéÁ skvělé a jen já díky své blbosti to zatím nechápu, oceňuji
          *1* *3* *5*
          • Beefcake
            Nojo, no. To mi můžeš tisíckrát takhle domlouvat ohledně "čtení mezi řádky" a podobně, ale dokud ty si z toho co píšu vyvodíš, že mám rudo před očima, a že považuju GTA za "geniální", tak ti můžu napsat naprosto to samý.
            Za geniální ho fakt nepovažuju. V rámci her za hodně vysokej nadprůměr ano. Celou dobu reaguju na to, jak ho řadíš do nejhorší příběhový žumpy, ale potřetí se opakovat mě fakt nebaví, tudíž to vzdávám.
            Jestli se podle tebe scénářem blíží telenovelám, tak bych ale opravdu řekl, že nějaký problém "někde uvnitř [tvého] hlubokého nitra" opravdu bude.
            Tak či tak by mě teda zajímalo, jaký hry teda hraješ. Rád si nějakou současnou, která se teda telenovelám neblíží nechám doporučit.
            Předem děkuji
            • Beefcake
              A já ti popřeju dobrou noc... *2*
              Do stříleček se "všichni" serou (ono z internetovejch diskuzí by člověk mohl mít pocit, že se "každej sere do všeho"...) možná proto, že fakt z velký části působěj jak dělaný přes kopírák. To platí hlavně pro ty válečný, kterejm fakt zatápí spousta lidí. Snad jsi nechtěl naznačovat, že by GTA (co do kvality, příběhu, a kdovíčeho) mělo být na úrovni třeba "nenáviděnýho" CoD ?
              A GTA hry rozhodně nevycházej každej rok (to platilo jen u VC a SA, což jsou v podstatě datadisky, a evoluce je v nich znát značná. GTA IV je pak prostě next gen, navíc od předchůdců odlišnej až až - zaroveň vlastně "restart", což už má podstatu samo o sobě). Mezi generacema jsou tak čtyřletý mezery (už jsou tři roky od GTA IV, a pětka ještě ani není ohlášená..).
              To je sice to poslední o čem bych se chtěl hádat, ale snad na všechno ostatní co zase opakuješ jsem se už rozepisoval, a opakovat se nebudu. Snad jen znovu zdůrazním, že pokud má GTA zastaralej systém, tak tady skvělej (to myslim uplně vážně) Zaklínač je rovnou pravěká vykopávka.
              Všechno prostě vychází z toho, že máš ke GTA averzi. Taky mám neoblíbený tituly, ale i na ty se snažím dívat objektivně, a nikdy bych je takhle neodsuzoval. Teď mě napadá třeba MGS, jehož děj ani hratelnost mě absolutně nechytá, ale přitom uznávám, že je v obou ohledech kvalitní. Prostě mám jinej vkus, a to že do něj něco nezapadá určitě neznamená, že je to stupidní, a dětinský, a zastaralý, a ani nevim jaký že všejaký... *7*
              No... třeba u sérií jako je to CoD, nebo NfS (s tím se to prej zlepšuje), bych si už možná hubu pootevřel, ale pořád chápu, že si na tom ostatní něco najdou.
              To je fuk. My dva se prostě nikdy nedohodnem.
              Pokud bys chtěl, aby si tady z toho moře textu aspoň jeden z nás něco odnesl, doporuč mi prosím nějaký novější hry, co nejsou zastaralý, hloupý, a telenovelovitym dějem poháněný - já na každej takovej titul čekám jak na smilování, a GTA k nim podle mě každým pádem patří.
            • jsem tam schválně dal tři tečky a vyplázlej jazyk, abych tě poškádlil, čili to nemělo být bráno vážně *5*, tím, že mi GTA připadá stupidní, neznamená, že ho řadím do nejhorší příběhové žumpy...to jsou zas ty mylné vývody a domněky, jsou samozřejmě horší. Ale tím, že GTA her vyjde 1-2 za rok, tak je hned všichni považují za mistrovská veledíla...přitom proč je tak populární se s oblibou navážet do stříleček? protože jsou jich mraky, tím pádem vyznívají na jedno brdo a většina upadá do průměru...stejná situace by nastala i s GTA, kdyby takových - podle tebe nadprůměrných her - vycházelo několik za měsíc...to by můj názor o stupiditě a zastaralosti jistě sdílelo víc lidí, ale protože GTA nemá konkurenci, bude Rockstar ničím nenucen tento neměný, stupidní a zastaralý formát vydávat dál a dál a všichni ho budou dál a dál oslavovat....já však ne, Zaklínač také není tou nejinovativnější, nejmodernější hrou na světě, ale je zpracován tak, že dokáže naprosto ohromit, kdežto pokud bude GTA 5, stejné jako 4, SA...tak já už usnu v průběhu první cutscény...
        • Erien
          Nejvíc v paměti mi uvízl Brucie Kibbutz a jeho scénka :)). http://www.youtube.com/watch?v=fFRPH8StsSY
          • Beefcake
            Jasný : )
            Brucie je magor, ale tam už třeba chápu, že lidem tenhle humor přijde dost primitivní. Časem se ale ukazuje, že i ten Brucie je dobře napsanej charakter... ...teda magor : )
      • Erien
        Nejsem fanoušek GTA, ale ty jsi blb, který plácá páté přes deváte.
        • dík za názor, ale takhle přesvědčíš možná tak jedince na úrovni svého inteligenčního koeficientu, ale mě ne...na druhou stranu bych řekl, že vás bude dost...blbci přece světu vládnou *1*
          • Erien
            A co chceš napsat na tvůj nesmyslný komentář. Když tvrdíš, že GTA 4 a GTA 1 jsou stejný, pak napíšeš, že je rozdíl jen v grafice a fyzice. To je velká moudrost. :D Hrál jsi alespoň jeden díl ze série?
            • Erien
              Na minulé stránce ses bavil o celé sérii ;) Jak je všechno zastaralé stupidní opravdu srandovní :).
            • nic takového jsem nepsal, řeč je o Vice city...GTA 1 vyšel před 15 lety...zase nic nevíme, ale ostatní haníme, že? si to srovnej v hlavě a neplácej nesmysly...hlavně, že jsem blb, co jsi potom ty? raději nebudu ani domýšlet... *1*
  • Amylee.Anderson
    Želva ninja! :D Vypadá to pěkně, ale nelíbí se mi, jak to celý růžovoučký, barovňoučký.
    • Hanzales
      Myslis zelvy, nebo hru? :) Ono neni to Rainbow Six, ale v podstate pohadka-fantasy (draci, trpaslici, elfove, hrady, rytiri). Ja osobne jsem pri vstupu do prvni kapitoly nabyl po dlouhe dobe pocitu, ze prave v pohadce jsem a to doslova kouzelne *3*
      • Hanzales
        Smankote ja to nemyslel vubec v tom smeru. Narazel jsem ciste na podani barev a typ prostredi. Ze je to cele peklo, a v kontextu jsou tam vsechny duhy i neduhy skutecneho sveta je jasne snad i trumpete *3* Mel jsem na mysli fantasy prostredi a pojem kouzelna pohadka v tomto kontextu skutecne neznamenala miloucka pohadka s kouzly. Slo jen o dojem z prochazky lesem, kdy to proste salalo pohadkovou atmosferou (ve smyslu fantazy / realita) a proto je to barevnoucky a ne surovy. Prvni dil jsem dohral dosti daleko (nestihl dohrat) a knizky jsem pravda necetl. Napravim :) A omlouvam se, ze jsem se prve spatne vyjadril.
        • Tak než začneš hodnotit hru a vynášet jí do nebes, nebo se rozplívat, přečti si knížku.
          Hlavně že umís polsky, znáš Ratunku, ale Zaklinače si nepřečteš...

          Kdyby to tu lidi co hrajou hru četli, tak by byly trošku při zemi taky...
          Jednou jsem četl český web o zaklínači..... A oni hádali identitu vraha už z trailerů...
          Djiskraa ? Dělaj si ze mě prdelky ? bez komentáře
      • Lynch
        Bystřejší si všimne. Podprahová reklama na Želva ninja v 07:47.
      • Jak uz tu předemnou nekdo napsal Zaklínač je všelicos ale rozhodně ne kouzelná pohadka... měl by sis přečíst nějake knižky o Zaklínačovi popřipadě zahrat první díl.
      • Preed
        Nehodnotim ako to vyzera,este som to ani nehral ani nic ale Zaklinac je(mal by byt)vsetko len nie kuzelna rozpravka(pohadka).
  • 7:48 želvy ninja :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit