Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xixixao
    Parádní hra, jenom za ty quick-time eventy bych někomu přelámal všechny prsty :D Přitom úplně zbytečný...
  • Úžasná recenze :-) ,naprosto souhlasím.Dal bych 10 ale mínus bod za náročnost . Takže za mě taky 9
    • jaka narocnost ?
      • Intelektuální *3*
      • fallout
        Taky nějak nechápu jakou náročnost mají na mysli...
        • myslím HW nároky samozřejmě , obtížnost je skvělá :D
          • No nevim, hodne ctu ze lidem PC nestiha, ale na moji sestave, ktera neni nejnovejsi - Q6600, ati 5850, win7 64, 4MB ram to jede na full detaily, bez zapnuti toho ,,supersamplingu,, uplne plynule.
            • to si ma celkom potešil. U mňa je to síce o triedu nižšia grafika a win Vista, ale bál som sa že to nepotiahnem
            • :D njn mega sem, giga tam :)
            • Jen takové malé rýpnutí. S 4MB ram by se ti nenačetl ani windows :D.
  • Já dávám za 10 i když přes tu náročnost
  • nvm, smažte to ....
  • prý Triss vypadá užasně?..ten opuchlý babochlap? O_o .. i když nesnáším tyto "kámošky" hl. hrdinů pro puberťáky, tak i ta trapná Alyx z HL2 vypadá objektivně mnohem líp...
    • Bez se nekam vymrskat ty dementni homole
    • kamosky hlavnich hrdinu pro pubertaky ? :D co to je za charakteristiku ?
      • jednoduché..páč většina uhrovitých pubošů je celá šťastná, když ma aspon ve hře "kámošku" .. s kozami...a vývojáři na to sklízí uspěch
    • Sdeleni sveho nazoru by se dalo obejit bez urazek, kazdy ma nejaky vkus a Triss vypada proste paradne pro vetsinu muzske populace.
      • koukám, že dnes stačí týpkům jakýkoliv chlap podobný ženě, hlavně, když má velké kozy..že....nechutné

        koukat na tuto "ženskou" většinu hry, tak se zbleju
  • Kolko to ma vlastne kapitol ?
    • Whisp
      Úvod, 3 kapitoly a záver.
      • moje řeč.
        Hlavně zase další co nedohrál a dává desítku
  • Hra je fakt výborná a klobouk dolů před týmem co na tom makal.Po té kastraci a částečné lobotomii v DA2 je tohle výborná náplast :) Já bych dal rovnou 10 ,protože oni to určitě vychytaj *5*
    • u hry která dostane 10 není třeba nic vychytávat
  • Poraďte někdo prosím. Nevím jak použít vylepšení zbroje, přetaženi v inventáři nefunguje a řemeslnik taky nic takového nenabízí. A také nebím jak použít runový kamen. díky:)
    • Musis mit u zbroje takovy prazdny kolecko (socket/kapsa). Na takovou zbroj pak muzes upgrade pretahnout.
  • hru som skusal hrat aj prvy diel aj druhy ale jednoducho ja som asi neni stavany na tuto hru lebo ovladanie je nieco hrozne.. este som nezazil taky hnuj ovladania ako je toto . dam blok a co sa deje hmm nic.. a to prehadzovanie na protihraca by som este prezil ale jednoducho blok oderov mi tam pride ako otrasna fraska ktora je tam na nic lebo neplni vobec svoju funkciu .. ako nahle su traja protivnici hra je neznesitelna a otravna preto ze sa tazko prechadza cez troch protivnokov .. ale ako pisem asi sa to len mne nedari *10*
    • no takze alt sluzi na lock protivnikov ked ich je viacej, dalej ked chces blokovat tak musis mat vigor(tie zlte stvorceky nieco ako stamina) ked nemas kvoli blokom alebo signs tak nebloknes preto sa treba rozhodovat kolkokrat ci uskok alebo blok hram to na hard a finishujem druhy act a je to fakt super hra podla mna ak prekusnes troska problemov s interface
  • moc pěkná videorecenze... hru už mám pár dnů doma a těším se na ni, bohužel zatím nebyl čas:-) Snad neskončím jako v Z1 u třetíh aktu:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit