Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím.sem v 2.kap. U questu vrahove kralu putrebuju vyrobyt kopřivku a potřebuju ingredienci AETHER.pokud někdo víte kde ho seženu pls pište.:)díky
    • Už sem to pochopil :D
  • Tak jsem problem s kajranem vyřešil,problem není špatnou hrou ,ale málo yýkonou grafikou,po výměně grafiky jsem to zvládl na první pokus na střední obtížnost,př slabé grafice je zpomalení
    úkonú a to pro souboj s kajranem nejde , projevuje se to nedotažením akce.jinak na silnější
    grafiku je to fakt dobrý.
  • Kdo pošle uloženou pozici dobití kajrana ze hry zaklínač 2 s návodem jak to mám dostat do mé hry a
    pak pokračovat dál ve hře,mě to prostě nejde ho dobít,prosím o pomoc,děkuji.
  • hra je velmi dorá ale asi jí budu muset skončit ,protože jsem došel k souboji s krajanem a marných
    pokusech aby na něj spadla skála naskočím na chapadlo ,ale vždy spadnu dolu,je nalíčená past,useknuté chapadla ale nic,jde tento úkol obejít-poradí někto co stím.
  • Dobrý den, chtěl bych se zaptat, hra se mi seká, když ve hře dám ESC tak je myš velmi líná a dlouho se táhne, stejně jako když mám vybrat odpověď v dialogu, stejně jako když jdu jdu do rychlé nabídky. Prostě není to plynulé, jako třeba na youtube kde jsou gameplay videa a chtěl bych s tím poradit. Děkuji
  • Akorát nechápu, že taková základní věc jako místo pro ukládání materiálu, např nějaká truhlice v hospodách, tuším že v jedničce, se to dalo u hospodskýho, a má to bejt v dalšim patchi, ale proč taková jasná věc neni hned nechápu. Pro lidi jako já co prolízají všechno a sbírají, aby pak mohli stavět fakt na zabití :-)
  • Až sem budete příště vy inteligenti dávat nějakou video-recenzi, dejte na výběr i kvalitu obrazu. Můj PC už prostě ani těch 720p nestíhá a tudíž se na ono ''video'' nemůžu podívat. Zmrdůůůůů
    • 13_11
      Jestli "prosíš" takovýmhle způsobem o cokoli, tak to nebudeš mít nikdy nic; ani se nediv, že nikoho nezajímáš.
  • hru som skusal hrat aj prvy diel aj druhy ale jednoducho ja som asi neni stavany na tuto hru lebo ovladanie je nieco hrozne.. este som nezazil taky hnuj ovladania ako je toto . dam blok a co sa deje hmm nic.. a to prehadzovanie na protihraca by som este prezil ale jednoducho blok oderov mi tam pride ako otrasna fraska ktora je tam na nic lebo neplni vobec svoju funkciu .. ako nahle su traja protivnici hra je neznesitelna a otravna preto ze sa tazko prechadza cez troch protivnokov .. ale ako pisem asi sa to len mne nedari *10*
    • no takze alt sluzi na lock protivnikov ked ich je viacej, dalej ked chces blokovat tak musis mat vigor(tie zlte stvorceky nieco ako stamina) ked nemas kvoli blokom alebo signs tak nebloknes preto sa treba rozhodovat kolkokrat ci uskok alebo blok hram to na hard a finishujem druhy act a je to fakt super hra podla mna ak prekusnes troska problemov s interface
  • Tak na to sem teda zvedavej, podle me to na 1. dil ani 2. mit nebude ani nahodou...
  • 7:47 Fakt vtipnej ten screen Ninja Korytnaček. :D *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit