Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xixixao
    Parádní hra, jenom za ty quick-time eventy bych někomu přelámal všechny prsty :D Přitom úplně zbytečný...
  • no jeje ... nemame oznaceni severu na mape :) Tak se podivej do slunce nebo na nejblizsi mraveniste. Zaklinac neni jako prace s buzolou, deti :)
    • jeje tady ma nekdo datum narozeni v novem tisicileti a povazuje Zaklinace za dobre rpg protoze nic jineho nehral *4*
    • Hlavně v noci.Tam se to slunce sleduje nejlépe.
      Každopádně ti doporučuji vypnout celé UI.Přece tě UI nebude vodit za ručičku.
  • ako ja neviem ale niektorym ludom sa nezavdaci clovek nicim a nikdy. Vzdy si najdete nieco naco vkuse picujete a ak vam vadi uz aj to ake oblecenie maju v hre postavy tak skuste spravit nejaku hru vy. Zase musim odkazat na recenzentov a hodnotenie tejto hry. Ukazte mi aspon jednu dokonalu hru po vsetkych strankach. Pochopil som ze picujete na DA2 ale ze Witcher 2 je podla vas nedorobena hra - tak toto je uz silna kava .
    • ty tu picuješ a asi si nečetl příspěvky správně.. .to je silná káva..
      ale jo přispěl si svou "špetkou " do debaty.. gz...

      zatím jsem neviděl kritiku jak tu řikáš. To že někdo nechápe, že se ve středověku nosily takovýhle hábity tak ok.. to neni kritika hry.. zatím jedinej skutečnej problém, kterej jsem pobral z téhle diskuze je -- délka hry a chabý konec..
      • + snadna obtiznost od druhe pulky hry
        • a to
  • 7:48 želvy ninja :D
  • prý Triss vypadá užasně?..ten opuchlý babochlap? O_o .. i když nesnáším tyto "kámošky" hl. hrdinů pro puberťáky, tak i ta trapná Alyx z HL2 vypadá objektivně mnohem líp...
    • Bez se nekam vymrskat ty dementni homole
    • kamosky hlavnich hrdinu pro pubertaky ? :D co to je za charakteristiku ?
      • jednoduché..páč většina uhrovitých pubošů je celá šťastná, když ma aspon ve hře "kámošku" .. s kozami...a vývojáři na to sklízí uspěch
    • Sdeleni sveho nazoru by se dalo obejit bez urazek, kazdy ma nejaky vkus a Triss vypada proste paradne pro vetsinu muzske populace.
      • koukám, že dnes stačí týpkům jakýkoliv chlap podobný ženě, hlavně, když má velké kozy..že....nechutné

        koukat na tuto "ženskou" většinu hry, tak se zbleju
  • nvm, smažte to ....
  • panove, vy z vas co tu tak nadsene chvalite, hral jste nekdo jednicku? Vzdyt ta hra je krom grafiky temer ve vsem horsi. Horsi soubojovy system, chybi spousta uzitecnych vlastnosti jako treba moznost pouzivat kursor mysi, zobrazeni vseho aktivniho v dosahu, prehledny inventar, znameni jsou horsi a v neposledni rade i absence nutnosti ohniste na meditaci, coz je jen hloupe zjednoduseni
    • Držet a pouštět tlačítko je lepší?Mluvíš o tom že to že nejsou ohniště tak je hra zjednodušená
      na druhou stranu ti vadí že se ti všechno nezobrazuje a to že musím pít lektvary v meditaci před každým soubojem mi jednoduší nepřipadá, což je asi jediná věc co mi na hře vadí
      • Nutnost meditovat, když chci vypít lektvar není jednoduché, to je pravda.Je to hloupé.
        Vypadá to jako by to udělali schválně, protože meditace už neplní takovou, a nebál bych se říci, důležitou roli jako v jedničče. (toxicita,levlování)
        • Zajímavý - já si pamatuju na jednu debatu po vyjítí jedničky, kdy tam fanodové Zaklínače řvali, že přece každej ví, že Zaklínač vypije svoje lektvary před bojem - s odkazem na herní předlohu měli pravdu. Takže spíš než nějaký konspirační teorie s ohledem na důležitost levelelování bych tu viděl přiblížení knižní předloze - prostě tak to je. *3*
  • xixixao
    Ty želvy!!! :D :D :D
  • Kdo vymyslel ze na zacatku ma bejt geralt hovinko co bude mit problemy i se sedlakem co na nej jde s vidlema a druheho dejstvi dal uz je to proste bez a sekej (neni treba ani kryt, ani uhybat nic... jen Quenn a nazdar). To me teda po opravdu tuhem zacatku brutalne zklamalo :o((( Jsem ted skoro na konci druhe kapitoly. Zvedne se to jeste nebo to bude uz jen vic a vic s prstem v nose a rukou v kalhotech?
    • KIMCID
      pravda je to 2.díl a on je nic??
      • kdyz si clovek aktivuje save z 1. dilu, nema nahodou od zacatku lepsi vybaveni, ktere se postupne srovna / zastara s tim jak postupuje hrou ? to by pak vysvetlovalo tezsi zacatek, ktery ale s lepsima zbranema z ,,jednicky,, muze byt cca stejne obtizny jako dalsi akty, kdy uz vsichni maji super vybavu
        • Neee, i s výbavou z jedničky je ten začítek těžkej i na Normal docela dost. Od poloviny druhého aktu jde obtížnost hlavně díky leveleování rapidně dolů.
    • Zvedne... blížíš se totiž ke konci ...
      • Tak to se mi ulevilo. Boss co jsem ho musel zabit pro zruseni te velke kletby byl lehkej az to nebylo hezky tak se bojim aby to nebylo podobny.
        • Takjy mě to trochu šokuje, hraju na těžkou a dal sem toho bosse s prstem v nose a už sem na začátku třetího aktu...
        • jo tady podemnou má pravdu. Já jsem byl jen velice ironickej, jelikož se opravdu blížíš k závěru hry a moc tam toho už nebude....
          • Mno kazdopadne brutalne klesajici obtiznost je pro me opravdu obrovske zklamani a zacina to byt nuda. Jestli je treti akt oklestenej a bez vyzev tak jsem Zaklinace 2 hodnotil predcasne a tohle mu dost bodu srazi a pritom uplne zbytecne.
          • Ja je podeziram, ze to tak nastavili schvalne kvuli tomu nejtezsimu modu. Nechteli, aby hrac, kdyz uz se dostane tak daleko zdechl a hra pro nej skoncila.
        • Nezvedne se to, protoze hned na zacatku 3. kapitoly ziskas asi 2-3lvly a vybavu, ktera bude dvakrat lepsi nez to co mas v kapitole druhe. Mozna tam je par o trosicku tezsich boju, ale je to rozdil mezi ,,hodne snadnym,, a ,,snadnym,,
  • zdarec mam problem bezi mne to celkem spatne .. pc mam dostacujici aspon na stredni detaily a tak se ptam jestli nekdo nevite kdy vyjdou novy ovladace od nvidie 275, .. ? a jestli nekomu pomohly ty bety 275, co jsou na netu, a o kolik zvedly vykon?
    • Zkus odinstalovat ty drivery na 3D vision, už se o tom psalo. A nvidia taky vydala nějaké batedrivery pro zaklínače.
      • jj ty 3d vision bych mohl zkusit odinstalovat .. jen nevim kde ... a ty beta drivery sou pro 64bit verze win
        • Cosi
          To je jednoduché, když se ti stane že ti hra jde stejně na střední i minimální detaily tak je problém buď v pomalé grafice nebo pomalém procesoru. Tipoval bych grafiku, taky se mi to stávalo u staršího pc. Grafika ti nestačí dopočítat základní věci a procesor to už nevytáhne.
    • nemas nahodou zaply ten supersampling ? nebo jak tomu nadavaji ?
      • hele nemam ... ja kdyz si dam uplne nejhorsi detaily ve vsem tak se mi to stejne trosku cuka ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit