Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrý, až na "hláře" a nadčlověci ??? autor je vymytej mozek, sry, nauč se česky kámo (pokud to teda nemyslel ze srandy)
    • miker17
      Bez komentáře *8*
    • Co to plácáš? *8*
  • Nikdy ma "Stredoveke" hry moc nebavili, naposledy som myslim hral Morrovind, obilivion som radsej nechal tak. (pod stredovekou hrou myslim mece, stity, kobky, prisery, kostlivce atd, Warcraft nepocitam to je osobitna kategoria :D). Takze zaklinaca som nejak obisiel, ale ked som videl par videji z dvojky, hodnotenia a chvalu a vela "humbuku" okolo toho, rozhodol som sa ze si jednotku teda zahram.

    No poviem vam, uz roky som nepresedel u hry do svitania, uz roky som nepresedel u hry den noc den noc niekolko dni v kuse (myslim ze to boli 3 alebo 4 dni neviem). Mam volno pred skuskami tak som nemal nic ine na robote. Bola to proste jizda jak prase. Velmi sa mi to pacilo. Malo to svoje chyby (mam pocit ze polka hernej doby bolo len pobehovanie z jedneho konca mapy na druhy, vadili mi blbe rozhovory ked sa ukoncil pritom som este mal moznosti ktore som nevyskusal, cakanie kym postavicka sa zase postavi zo stolicky/postele, nedomyslene pouzivanie inych zbrani ako mecov (teda upne zbytocne sloty nato, retardovane svietenie pochodnou v kobkach [bez lektvaru by sa tam nedalo chodit] atd.) ale celkovo som sam prekvapeny ako ma to bavilo a aka kvalitna hra to bola.

    Takze este doram Cenu neutrality a potom bud si znova zahram jednotu ale s opacnymi rozhodnutiami a potom šup na dvojku. Snad to na svojom starsom pc rozbeham.

    Urcite si vyhladam aj povodne knizky.

    Proste jednym slovom paráda. Naposledy som sa u RPG tak bavil asi v dobach KOTORU (ktory sa dost na tuto hru podoba mimochodom[boje, rozhovory mapy] :) . Dufam ze vysoka predajnost napomoze aj 3mu pokracovaniu.
    • Paul_cz
      Téměř všechny nedostatky co jednička má jsou ve dvojce spravený. Hlavně co mě štvalo byly ty dialogy - jejich ukončení aniž bych řekl vše co jsem chtěl bylo otravný. To ve dvojce vůbec není, tam jsou dotažený k dokonalosti.
      Jinak saves mi ve dvojce po dohrání zabíraj kolem 4GB. Jsou furt velký a vyplatí se je občas smazat/přesunout pryč, aby se nemuselo načítat menu déle než je nutno.
    • Zrovna warcraft=vykrádačku Warhammeru(znalí lidé ví o co jde) bych s takovým nadšením, navíc s titulem"středověké", nehlásal... Zaklínač je rozhodně dobrá hra, kterou dělali lidé, kteří drží v úctě alespoň původní povídky. Jinak Sapkowského Zaklínače a ostatní další autory polské fantasy rozhodně doporučuju ;)
    • Este mam otazku, aj v dvojke zaberaju savy po par kapitolach 5GB ? Jeden ma cez 15mb.
      To som teda este "nežral" :)
    • A teda k videorecenzii - Super ako vzdy, tento pán proste umí.
  • misho8723
    tak na svojom Intel Core 2,66 Ghz, 4 GB RAM a Radeon 4870 512 Mb, mám nastavenia na Ultra, všetko zapnuté okrem Ubersamplingu (samozrejme :D) a hra mi ide väčšinu času okolo 25 - 35 fps.. v niektorých scénach padá na 20 a v niektorých zase stúpa na 50..čiže ja som nadmieru spokojný ako tá hra ide..a samozrejme grafika dychberúca..obtiažnosť úplne v poriadku.. neviem čo má každý s tým problémy..za prvé 3 hodiny som zomrel asi tak 5 krát, čo je podľa toho čo čítam na nete, dosť málo..inventár, denník, mapa mi prídu úplne perfektné.. hra mi ešte ani raz nespadla..zatiaľ som nenatrafil na žiadne bugy.. to, že už v prologu človek vidí ako jeho činy menia čo sa deje okolo neho, je proste paráda.. zatiaľ úplná spokojnosť, ale nejdem ďalej pokračovať, lebo chcem najprv ešte knihy dočítať a jednotku dohrať do konca.. len mi ide na nervy, ako niektorí vytýkajú hre také veci, ktoré pri iných hrách vôbec nezmieňujú.. napríklad stažovať si na loadingy? chcel by som vidieť RPG, ktoré ich nemá a to v tento hre ich ani poriadne nevidno, napríklad, keď človek ide do domu alebo z neho, tak obrazovka stmavne na asi sekundu alebo dve a to je všetko.. boje mne prídu asi ako najlepšie čo sa týka RPG, ale tu zase ide čo ako človeku sadne..ale hovoriť o obtiažnosti hry a dávať ju do mínusov? A pritom Demon's Souls bol ľudmi vychvaľovaný, za jeho krutú obtiažnosť,, ale zrazu je to v tejto hre problém.. mne osobne zatiaľ na hre vadí, len taká odcudzenosť od slovanskej atmosféry v jednotke, ale inakšie zatiaľ to vidím na 9,5/10.. ktovie ako to bude po tom 3 akte a konci :D
  • Nejlepší jou želvy ninja :)
  • Sem jedinej komu se zdá obtížnost později jednoduchá?? neříkám, že sem nikdy neumřel, ale hraju na těžkou obtížnost a třeba Vandergrifta sem dal s prstem v nose a to se o něm četl jako snad o nejtěžším protivníkovi... hraju na těžkou obtížnost.
    • Obtížnost klesá hrál jsem na normál a později mi to připadalo jednoduché.Ze začátku to byl ale mazec.Neví někdo co je pravdy na tom že když člověk hraje na nejteší že získa na konci ňáky bonus?
      • No ja sem rozehlral vcera vecer.. Predtim sem cetl vse kolem a rikal si, co vsichni nadavaji na obtiznost a .. uz sem prozrel :-) Sem vicemene hrac strilecek, jen vyjimecne sahnu po necem jinem a tu se to ukazalo na plno. Uz u prvniho stretu ve hre (u te strilny na nadvori) sem se zasekl na hodinu (obtiznost normal) a pak sem sel radsi rozcilenej spat. To bude neco na moje nervy totok :-) Snad se naucim pouzivat ty znameni a pude to lepe. Jinak hra vypada graficky, zvukem a celkove atmosferou perfektne.
        • No tak to pockej, az budes bojovat s bossy :-) Kazdopadne i ja si na normal rikal, ze je to insane :-) Ale pravda je, ze s vyssim levelem obtiznost klesa. Na normal uz jsem ke konci ani nepil lektvary.
          • Nepoužívám lektvary ani na tu těžkou, kromě kočky v jeskyních, hraju jen na meče, občas požiju nějakou petardu a když nemusím tak nepoužiju jiný znamení než quen
  • Sakra, nehorázně štve, že to už moje PC nestíhá *9*
  • trolo
    videorecenzia paradna. hru sice mam ale aj textovu aj tuto som si pozrel/precital. ocenujem ze spoiler free a ten polsky dabing vyzera super asi vymenim engl za polish :D.
    • Doporučuji, polský dabing je mnohem lepší než anglický.
  • moc pěkná videorecenze... hru už mám pár dnů doma a těším se na ni, bohužel zatím nebyl čas:-) Snad neskončím jako v Z1 u třetíh aktu:-)
  • Paul_cz
    Perfektní recenze, hlavně ten konec to vystihl. Jinak polský dabing vypadá slušně, ale mě proste neskutečně sedne jak je v angličtině namluven Geralt..přesně tak jsem si ho v knihách představoval.Pro mě tedy english.
    Jinak hru jsem dnes dohrál a jsem jeden z těch do volají po absolutóriu : ). Tuhle hru už tenhle rok po stránce příběhu, hratelnosti ani grafiky nic nepřekoná (doufám že se DX3 a Skyrim aspoň přiblíží). Hlavně ten příběh mě dostal, skvěle napsán, odvyprávěn, a hlavně opravdu hooodně ovlivnitelný.
    • Příběh bomba, ale nepřišel ti trochu chudý ? otevřený ? nedodělaný ?
      Je finální boj a scéna vhodná býti zakončením druhého dílu ? Nemyslím si .
      Pro mě, je hra super cool az do aktu 3 a epilogue, který silně pokulhává.
      Dohrál si to víc než jednou abys mohl říct jak hodně ovlivnitelný to je ?
  • Zdravím, jsem jediný, nebo i někdo další postřehl v recenzi obrázek Želvých Mutantů Ninja :D, který tam byl asi setinu sekundy...
    Pečlvě jsem to skoumal a opravdu tam je fotka figurek těchto želvých ninjů :D
    Kdo je viděl také?
    Zdar, Vladus
    • Mutageny ne? *1*
    • jojo byli tam v 7:47-48
    • jj probliklo tak něco zeleneho :-D sem si rikal že by želví ninjové :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit