Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OT: to je sama zaklinacska recenze, videorecenze, ale kam se podelo vyhlaseni souteze?
    • sleepless
      Probrat nekolik stovek odpovedi (kvuli treti otazce) neni opravdu prace na 10 minut, zvlast, kdyz ma clovek i jinou praci :) Maka se na tom, diky za pochopeni.
      • Když už přišlo tolik odpovědí, bylo by možné kromě výherců zveřejnit i výřez těch nejzajímavějších/ nejvtipnějších/ nejoriginálnějších hlášek? Moc rád bych si je přečetl. *4*
        • sleepless
          Jasne, zverejnime je. Kdyz vyzbude cas, tak zverejnime i ty dobre, co nevyhraly :) Jen je toho strasne moc.
          • Já jsem jeden z těch trpělivějších, takže klidně počkám. *3*
            • delas jako bys snad mel na vyber :)
        • kotty
          Ja ani necekam nic mensiho. Jejich NEzverejneni by bylo trosku podivny.
          • kotty
            Sorry, spatne ctu. Uniklo me to "krome vyhercu".
        • Amylee.Anderson
          Aby sis mohl říct "Kurňa, já měl lepší!" :D
          • No jasně, a potom zkritizovat špatný vkus redakce. *1*
  • snad pokaždé když si na tomhle webu chcu pustit nějake video tak nejde :-D až po nějaké době.
    • smejki
      same here
  • Niečo máte so servrom alebo čo ? Už viac videí mi nešlo načítať.
    • sleepless
      Krátkodobý výpadek, už by to mělo fungovat.
  • nejse si jisty ale vypada to tak ze recenze je jiz smazana nemuze to tad na youtube nebo HD verzi na ulozto? kdyz us z tohohle servru nemate odkazy z vasich stranek?
    • Pridavam se k tomu, pouzivat YT HD by bylo lepsi nez ten vas prehravac, nic proti ale pokud jde video prehrat (polovina pripadu) tak se mi vzdycky sekne nekde cca ve 2/3, ve stejnym miste.
      Kdyby to byla vyjimka, tak nereknu ani popel, stane se, ale nedostupny to byva soustavne skoro u kazdy videorecenze.
      • Uz to vysvetlovali stokrat: YT nemuzou pouzivat, protoze nekdy maze videa u kterych ten algoritmus "rozpozna" copyrightovany obsah. U videorec. treba animaci, hudbu, atp.

        A na lepsim prehravaci pry delaji. Nejak jim to trva.
  • Čau potřeboval bych poradit ikdyž je to mimo téma. V druhé kapitole je quest jmenuje se sestřičky nevíte jak ho mám dokončit? Našel jsem to sklepení a když jsem vyšel ven tak to po mě chce prozkoumat pláž a ten hřbitůvek. Ani na jedné z těch 2 lokací nemůžu nic najít poradíte?
    • v originalnim baleni mas jinak pruvodce hrou, coz je v podstate docela podrobny navod
    • Anarcha
      Opůlnoci se na pláži zjevuje duch atd . atd.
  • to je tak skurveny prehliadac ze si ho mozte strcit do pice hajzli
  • Hanzales
    Zaver recence bych snad ani nahodou nedokazal vystihnout lepe. A samozrejme luxusni videorecenze na luxusni hru.
    Ja osobne treba u her neprekousnu nemoznost premapovat klavesy a obratit mys, ale tady jsem nad tim napr. ani chvili neuvazoval. Naopak u mne spise prevlada nadseni ze hry samotne a spousty pozitiv. Tak napr. od prkotinek, jako moznost pauzy behem rozhovoru (jindy lze pauznout az po dokonceni rozhovoru). Pri vybirani truhel atd. neni nutno pro "vzit vse" sjizdet mysi nekam dolu. Lokalizace (moznost volby PL/AJ dabingu + volitelne ceske titulky. Ochrana (aktivace na 5 ruznych PC, po dvou mesicich auto renew) Nutnost pripojeni k netu pouze jednou, bez nutnosti vkladat dvd. Pripadne GOG verze. Pomalu sberatelska edice za cenu nizsi, nez rychlokvasky za 1200. Delka hry mozna kratsi, nez u prvniho dilu, ale i tak. Pokud to clovek opravdu hraje a cte si i vse okolo, vydrzi to sakra dlouho a to nemluvim o znovuhratelnosti. Kdyz si to sectu, objektivne na 10ku to asi neni, ale pod tech 9/10 bych taky nesel. Mohlo to dopadnout i mnohem hure (spousta zabugovanych questu, sprasena cestina, az prilisne zjednoduseni pro masy) Nastesti se nic z toho nekona. Na tezsi obtiznost je stale nutno taktizovat a pouzivat vse, co se pouzit da.
    Nekdy si rikam, ze cim je hra dokonalejsi, nebo vypiplanejsi, tim vice se pak hledaji ruzne chybicky jinde. Pripadne cim hra lepe vypada, tim vice se ocekava nekdy pomalu i neocekavatelne.
    Za mne pred polsymi sousedy smekam hluboko k zemi a patri jim muj neskutecny obdiv, za vsechno, co pro Zaklinace 2 a jejich hrace udelali. Kdyby si z COMGADU vzaly priklad i jine vydavatelske spolecnosti, nebylo by se tak nutno stale vymlouvat na piratsvi, kdyz se hra neprodava podle predstav *3*
    • Paul_cz
      Hezky napsaný. Jenom bych před Comgad dal ještě CDProjekt : ).
      • Hanzales
        Ups, pardon, kukam na krabicu a odevsad se mi to logo nejak zarylo, no proste kazdopadne distribuce zaklinace je nad miru ukazkova *3*
  • podle mě videorecenze o moc kvalitnější než recenze, obsahuje to co o hře chci vědět než si ji koupím ;) *5*
  • ludia hru som si skupil v anglicku a chcem polsky dabing kde is ho mozem stiahnut ?
    • To vazne umis lepe polsky nez anglicky? Mne to zas pri te recenzi trhalo usi :)
      • Hanzales
        Ja sem z Ostravy, na horach jechalo na dul hafo polaku, ale taky anglictine rozumim 10x lepe. Nicmene az to budu hrat podruhe, dam si urcite ten PL dabing. Co jsem pochytil, v polstine to vsechno vyzni mnohokrat lepe (a to mi zrovna polstina uchu nejak extra neladi) Kazdopadne kdo z nas starsich za mlada nekoukal na polske vecernicky... Ratunku na pomoc..... :D
        • Nevím jak to bylo kdysi , ale každý určitě Polské kanály nechytl.V Ově to bylo v poho.Díky tomu hlavně starší ročníky polštině rozumí.Ti mladší už jen těžko.
          Na večerníčky si už moc nepamatuji, ale na co si pamatuji, že před více než 20 lety tam byla super Sezamova ulice :), protože se tam mluvilo jak polsky tak i anglicky :)
          • Polsky dabing je o hodne lepsi nez anglicky, takze kdo umi polsky tak doporucuju. Trochu trapne je, ze v ceskych titulkach jsou sem tam chyby, ale co uz.
        • haha, sem rád, že jsem takové mučení nezažil :D polština je dost možná druhý nejhorší evropskej jazyk po ukrajinštine
          • Tak ten polský dabing na tu hru dobře sedí takový středověký :D
            Jinak pro mě je rozhodně nejhnusnější němčina.
  • Piczovina v dějinách..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit