Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcel som sa podakovat za dobru video recenziu. Btw. tie "mutageny" boli super :D
  • 13_11
    Tyler Durden se nezapře.
    • Amylee.Anderson
      Kde, co?
      • smejki
        hint: Fight Club
        • Amylee.Anderson
          Fught Club je můj nejoblíbenější film, takže vim kdo to je. Jen jsem nevěděla, jak souvisí s touto recenzí.
          • 13_11
            Pak je čas oprášit krabičku a pustit si ho znova.
            • Amylee.Anderson
              Tož ale kůůrňa, vysvětlíte mi to někdo? Ten film znam asi nazpaměť, ale prostě...nevim co tím chtěl básník říct.
    • MikeJay
      Vzals mi to přímo z klávesnice *1*
  • fallout
    Je nějaké nové info ohledně patche? Má to vyjít tento týden, ale ještě se asi neví kdy přesně že?
  • po všech stránkách vysoké kvality Zaklínače 2 mě jenom utvrdili v tom, jak mají některé herní série stupidní a stupidně vyprávěný příběh a zastaralou hratelnost/design - GTA, Assassins creed, Dragon Age...doufám, že to těmto milijónkrát provařeným rychlokvaškám recenzenti příště spočítají a nebudou jim dávat stejné, neli vyšší hodnocení než této...ehm, jedné z nejlepších her všech dob, kterou Zaklínač 2 bezesporu je.
    • Erien
      A co je stupidního na vyprávění příběhu Dragon Age nebo Mass Effect nebo Assassins Creed?
      • Obávám se že jistá neucelenost a schematičnost. Pravda, Assasinovi to odpustím, stejně jako GTa to jsou open world hry. u Dragon Age je to ale klišé na klišé, předvídatlné.. což eje můj imho názor, ty hry ale mám rád.
        • Dragon Age je příběhové klišé ? Ok, to už opravdu nevím kam ten svět spěje.
          I když dvojka DA byla lehce odfláknuta, příběhově náhodou září.
          A to je co mě trápí u zaklínače 2, je jeho příběh.
          Rozvětvenej, pojatej trochu epicky, celou dobu máš přísun různých informací atd. jen aby na konci sis řekl , to je vše ? To co DA2 má, je vyřešenej konec a zároveň nás to připravuje na třetí díl... Witcher taky.. ale jak.. nudně, trapně.. lacině.
          K čemu jsou všechny vedlejší questy, informace, které Vámtoho mraky poví, ale čekaj na nás až ve trojce ?

          Zaklínač je klenot mezi hrami, ale každej diamant má svůj kaz. A tady to je bohužel příběh .. nebo spíše konec.
          • lehce odfláknutá ? *1* *1*
        • Erien
          Mě vůbec nevadí klišé, a ty hry každá je skvělá a každá má svůj styl hratelnosti a příběhu. Rozhodně bych neřekl, že Zaklínač 2 je nejlepší hra všech dob. Je to hra výborná a má své chyby. Ale to jsou osobní pocity a názory. Pro mě zatím nejlepší RPG, byl Gothic 1 a 2 :).
      • taky by mě to zajimalo.. obzvášť je vidět, že Zaklínač 2 je více filmovější než jednička, stejně jako Mass Effect..
    • GTA není stupidní - to odvoláš *1* Je to "King of Style" série, která se nikdy nebrala moc vážně, plná popkulturních narážek, kvalitní muziky, kvalitních dialogů včetně dabingu a spousty, spousty možností... Tarantino mezi hrami *5*
  • kotty
    Recenze je super, takhle nejak bych si predstavoval plnohodnotnou recenzi. Textova recenze se v porovnani s touto jevi jen jakousi ochutnavkou. Jen tak dal.

    P.S.: Bylo by mozne vkladat videorecenze (a videa obecne) v jinem prehravaci? Tenhle je neskutecne pomaly a predevsim se mi dost casto stava, ze se prehravani nekde zasekne a uz nenabiha dal. Navic pak cele video musim nacitat od zacatku, pravdepodobne proto, ze nema svou interni pamet a ani nema moznost prehravani od urciteho mista, pokud jej uz nenacetl. Proste prehravac na H.
    • kotty
      Jeste bych se rad zeptal, kdy mame ocekavat vysledky TE souteze? :)
    • Mě se to sekne v 9:32 a nechce to jet dál? jinak souhlas super recenze *3*
  • Je fakt že ten začátek byl docela krutej, ale jinak to s náročností není tak zlí. Určitě lepší než v prvním díle kde člověk jenom klikal a Geralt se o zbytek postaral sám. Tady už se musí taktizovat používat pasti, znamení atd.. V jedničce jsem znamení v podstatě ani nepoužíval a tady je to nutnost. Aspoň jde vidět jak už je člověk zmlsanej dnešním trendem zjednodušování kdy hrou procházíme jako nůž máslem. Teď už jsem si zvykl a jednoduší bych to určitě nechtěl.
    • no pro me to je od zacatku druhe kapitoly moc jednoduche (hraju to na normal)...pokud clovek pouziva znameni, vylepsuje vybavu a talentove body rozdeluje aspon trochu rozumne, tak nema absolutne problem a to vubec nepouzivam elixiry (krome kocky v jeskyni) ani petardy ani oleje na mec
      • ta hc obtiznost s jednim zivotem je teda presne pro tebe :D
      • když je to moc jednoduche, zvyš obtížnost...
      • Jo tak to je možný, já jsem teprve v první. Takže soudim jenom podle toho.
  • KIMCID
    Recenze skvělá .Hra určitě 9/10 i na malé chybky které má ,ale lehce se přehlédnou.Jediné co bych jí já osobně opakuji osobně vytknul je, vizuelní stránka videí.Přijdou mne takové japonské.Něco na spůsob MGS,což mne nesedí na evropskou hru.
    • no chybku z rozlišením rozhodně nepřehládneš, jsem majitelem monitoru 5:4 a hra se hraje jako bych se na to díval oknem v tanku. Doufám že to co nejdříve opraví. rozhodně v tom nejsem sám , podle statistik steamu jenom 20% uživatelů má monitor 16:9. Taky problémy s DLC mě nepotěšily, koupil jsem si hru se šermířskou sadou kterou nejde stáhnout , fakt super.
      Tyto problémy mi neskutečne zkazily radost ze hry. Doufám že na to brzy vyjdou patche a ja si to budu moci konečně vychutnat. Ale jinak je to fakt skvělá hra a 9 si zaslouží
  • může mi někdo vysvětlit, proč se na 7:47 mihnou ani ne na sekundu želvy ninja? :D Jinak povedená recenze :-)
    • Kvůli mutagenům *1*
    • protože pan recenzent je volič strany Zelených a takto je podprahově propaguje *1*
  • dobre s mutagenama :) jinak jak moc nutny je zahrat si prvni dil, ktery me nenadchl zrovna 2x hned zestartu....
    • neni to potreba, ja jednicku hral, ale uz jsem si z ni nic nepamatoval...dobre je teda mit aspon trochu sajn o tom, jak to tam chodi mezi lidmi a nelidmi a podobne, ale urcite to jde i bez znalosti prvniho dilu v pohode hrat
  • Poraďte někdo prosím. Nevím jak použít vylepšení zbroje, přetaženi v inventáři nefunguje a řemeslnik taky nic takového nenabízí. A také nebím jak použít runový kamen. díky:)
    • Musis mit u zbroje takovy prazdny kolecko (socket/kapsa). Na takovou zbroj pak muzes upgrade pretahnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit