Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O důvod víc proč si ušetřit na konzoli:)
  • Hra je naprosto paradni. Pripomina mi Trochu Heavy Rain a Fahrenheit, protoze jde mimo zabehnute zanry. Jedine co po cca 5ti hodinach hry bych vytknul je prave ta velkorysost hry. Ted jsem resil jeden pripad a uhadl jsem asi 2 ze 17 reakci (hodne slabe) a pripad jsem stejne vyresil, skoro jakoby nezalezelo na tom co delam. To me trochu mrzi, prestava to byt challenging. Jinak same klady!!
  • Klidně mi perte jedno mínusko za druhým, ale já z tý hry hotovej teda nejsem. V polovině se hra začíná dost opakovat, příběh má ďoury a hlavní hrdina mi byl strašně nesympatický. Vysvětlil jsem to u sebe na blogu (tady by to bylo fakt dlouhý), snad to neberte jako reklamu *4* http://roiser.blog.cz/1105/l-a-noire-recenze (nejedná se o profesionální recenzi).
    • Každý má svůj názor, takže nevidím důvod ho odsuzovat "mínuskama".
  • +1
  • táto hra nie je ako GTA a mafia 2 . je kriminalka o pátraní o vrahoch o ničom inom škoda že to nie je CZ dabing hra by bola o 300 % lepšia *1*
    • Beefcake
      Český dabing?? Proboha jen to ne!
      • Proč proboha? Podle mě je český dabing jeden z nejlepších, ale to vlastně od svém rodovém dabingu trvdí každý. A když ne dabing, tak aspoň cz titulky, ale to u titulu jenž vychází výhradně pro konzole nemůžeme (želbohu) čekat. U Dead Space 1 to šlo, nechápu, že to nejde i jinde. Investice do dabingu, potažmo min. cz titulků u titulu jako je L.A. Noire by byla 100% návratná, ale zřejmě to stojí a padá na rozhodnutí vydavatelele nebo výrobce co povolí k lokalizaci. Škoda.
        • Beefcake
          Dabing zabíjí atmosféru, autenticitu, a herecký výkony všeobecně, ale ok - chápu že to někomu tak nevadí.
          U L.A. Noire, který stojí na motionscan technologii, drahejch hercích, dokonalym lip-syncu, atd. atd., by to ale zabilo rovnou celou hru...
          • Tak proč jsi tento komentář nenapsal anglicky?
            • Beefcake
              Odpovím otázkou.
              Z čeho se vyrábí guma?
  • Dragon age 2ce se vysmal Zaklinac, Mafii se vysmiva L.A.Noire, a my hraci se smejeme s nimi :)
    • Mafia první ano. Před Mafií 2 se L.A. Noire popadá smíchy za břicho.
  • Videorecenze nebude? :(
    • Ne nebude
    • sleepless
      Bude, ale ne hned. Verzi na recenzi jsme dostali od Cenegy az ve ctvrtek, do tedka byla blokovana Vaskem kvuli textove recenzi.
  • xMort
    Konečně to pošta donesla, tak už abych byl doma :)
  • Doufám že mi hra na xboxu revize Jasper nebude zlobit. Moc se na hru těšim je to konečně hra od rockstar ktera nesmrdí linearitou tedy ještě včetně max payna *5*
    • Beefcake
      Ehmm.. Podle všeho je lineární víc než GTA.
      A zrovna Max Payne, že by byl nelineární? Nechtěl jsi náhodou použít místo tý "linearity" úplně jiný slovo?
      Třeba "nesmrdí karikaturama"? Za to jsem třeba rád já.
      Jakkoli mám GTA rád, s nadšením vítám hru, která se bere úplně vážně. Že mi bude L.A. Noire chutnat vím už snad roky podle názvu : ) Tenhle týden si už snad taky zahraju.

      Jen k tý zmínce o "zábavným" jízdnim modelu: nehrál jsem, ale z videí je naprosto zřetelný, že je to nechutná arkáda, což se bojím že mi docela pokazí zážitek. A jestli je ta fyzika aut vážně taková jak se mi zdá, tak to určitě nenese z enginu GTA IV, kde je jízdní model naprosto famózní (člověk hold musí řídit jako v reálu - nadávat na "přehnaný" smekání bylo svýho času hrozně populární). Škoda že to takhle osekali.
      Pořád se ale až nezdravě těším *3*
    • Mám xko ještě o revizi starší a hra šlape jak švýcarský hodinky
      • Tak to jsem rád a to že mam arcade nevadí ale s 120HDD??
        • Já mám Arcade bez HDD a jedu to z DVD bez problemu
    • No nevím. Přijde mi dost lineární :)
  • "Noire stejně jako GTA nebo Red Dead Redemption vychází z enginu Rage, takže si můžete zhruba udělat obrázek, jak se hra chová." L.A. Noire neběží na enginu Rage, viz. http://www.rockstarbase.com/2010/02/15/new-and-exclusive-new-l-a-noire-screens-emerge-game-does-not-use-rage/

    Bylo by vhodné pozměnit *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit