Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak mán nainstalovat češtinu? Verze češtiny je použitená je s předposledním patchem. Jde nějak na Steamu zakázat nebo nastavit aby se posledná patch neinstaloval??? Moc díky za radu.
  • zdravim, hloupy dotaz, existuje v teto hre moznost hrani dvou hracu na jednom pc ve svych nezavislych uctech?
  • ja taky nemam rad nejak konzole,prijde mne to,nezlobte se na mne takove moc jednoduche,jakas takas krabica napojena na TV,nemusis mit anitivr,zadnej system:win,a vubec se oto nemusis tak nejak moc starat,jak o PC,a to je prave ten duvod proc prave PC mam,dale bych si asi nezvykl na gamepad misto,klavesnice a mysi,proste prijde mne ze konzolari jsou stejne min jak PCckari,koznolari jsou hovfno parani.... *16*
    • a přesně z tohoto důvodu si lidi kupují francouzské a italské auta... taky je nebaví ta malá udržba u konkurence, ale mají rádi pořádnou výzvu... Sorry chlape, ale to co si napsal, je z 80% ho v no a to teď vůbec neřeším selekci mezi konzolema a PC. Tohle je už vrchol blbomluvnosti.
  • Po delší době hraní přišlo zklamání.Stává se z toho nuda,každý případ je prakticky stejný,posupy úplně,skoro každý doma nechá v bytě zkrvavený nože,trubky,hadry což mě mozek nebere,žádný překvápka se nekonají.Místo aby utekli protože je jasný,že policijie je navštíví tak čekají až najdou na stole zkrvavený skalpel a pak se jdou na policajti ještě podívat,aby začal zdrhat,trapný.Pokud chcete hrát neskutečně nudné a opakující vedlejší úkoly kde klidně na ulici plné lidí otec zabije dceru atd :) tak musíte řídit auto vy a to je megaopruz,samozřejmě co nejdál,aby jste se projel a tak musíte zapnout děsnou sirénu,aby vám aspoň uhli z cesty jinak bumbum,brzdná dráha vašeho tanku je 450m atd.No nic.
    • spoiler: kdybys nebyl debil, tak bys pochopil, že ty důkazy tam vždycky někdo nastraží (pachatelem je někdo jiný, než koho jsi zatkl) aneb ty bys nemohl být nikdy ani u patrolu *12*
      • Kdybys nebyl ************* a ********************** ty, tak bys mi řek, jak vyřešit případ bez toho, abych zatknul někoho jinýho. Je jasný, že to neudělal? Je. A já ho musim zavřít? Bezva hra!
  • čo konzole a gauč veď aj PC sa tak dá pustiť stačí ti HDMI kabel z Grafiky kupiť xbox 360 gamepad na PC USB ,alebo bezdrôtoví a môžeš hasiť *1* ja osobne mam xbox aj PC a je mi jedno na čom hram ide hlavne o hry o nič iné
  • To je legrace. Fakani co nemaj prachy na PC i konzole se tu rozcilujou, ale zbytecne. Ja presel od PC ke konzoli asi pred rokem a panecku, to se to hraje na 50 palcovy plazme :) I FPS jsem se na gamepadu naucil a kupodivu bych se k mysi a klavesnici ani nevracel. Na gauc se mys+klavesnice stejne nehodi *1*
    • GuruSerpent
      Mam to stejně jak ty. Po pořízení Xboxu jsem hrozně zlenivěl a teď už si jenom válim šunky v křesle :) A L.A. Noire je hra na to přesně dělaná.
      • nápodobně... :D
  • Vtipe vylez! :D
    • Vtf? to mělo bejt k příspěvku :D
      • Wtf*
  • Zajímavé. Jde jen o pár her, a hned mezi konzolisty a PCčkáři naroste rivalita :D Každej z každýho dělá strašnýho hajzla, přitom je to na obou stranách s pirátstvím přibližně stejné :D
  • lze mit na konzoli klavesnici a myš?jelikoz mam 100% zdravou jen jednu ruku a pravy analog mi dela problem(ale jen vrozhlizeni nebo mireni), tlacitka na stisk jsou v pohode) tak musim hrat opravdu jen klavesnice - mys.tohle je duvod proc jsou konzole opovrhovany(ted newmyslim sebe ze zdravotniho hlediska). ale vetsina lidi tvrdi ze klavesnice a mys je ve vetsine titulu lepsi nez joystick.pokud to opravdu umi kupuju hned ps3 nebo xbox.
    • Samozřejmě to jde, ale kdo by to používal? To jen PC hráči si myslej, že myš a klávesnice se hodí na hry.
      • Když to jde proč to nevyužít kdyby tu ta možnost byla v době kdy jsem byl 'Newbie'' ve světe konzolí tak bych si to koupil...ale teď jsem už zvyklí hrát FPS na ovladači
        • Já byl právě rád, že jsem se zbavil těch šílenejch věcí. Na práci asi fajn, ale na hry děs.
    • na xko ano přes jednu věcičku už si nepamatuji název ale prodávají to na hodně místech :)
  • Jinak pro ty co tu říkají že jsou pc-čkáři a že bysi chtěli zahrát to a to...tak opravdu doporučuji koupit XBOX nebo PS3(podle exluzivit co vás lákají)nebo počkat na nové konzole...
    NEMYSLÍM TO JAKO VÝSMĚCH ČI NADÁVANÍ ale byl jsem taky pc-čkář ale pak vyšlo skate(1,2,3),Forza(2,3),GTA IV a nedalo mi to a konzoli pořídil(XBOX) a nelituji protože když nějaká hra nevyjde na pc seženu si ji na konzole :)

    a i když vás teď láká jeden či dva tituly bude to růst :) takže to prosím neberte jako nějakou ''flamewar'' ale jako fakt :/
    • Stixxy
      Jo jo, je to tak, já jsem PCčkář, ale třeba takový Killzone bych si strašně rád zahrál, proto, až vyjdou nové konzole, určitě du do PS4 : *1* Kdyby se na PC nepirátilo, byla by to pro vívojáře určitě důležitá platforma, ale vysvětlovat to dětem je nemožné.
    • keny11
      Někteří jsou tak blbý že si konzoli nekoupí už z principu protože je to pro ně něco ponižujícího a potom by si nemohli říkat jaký jsou skvělý PCčkáři co hrají jen kvalitní hry. Nejlepší je jak u některých her se jich sejde hned několik a nadávají všude kolem sebe když má nějaká hra přejít z PC i na konzoli. Ale jakmile se jim něco na konzoli líbí jako třeba tohle tak zase fňukají že to chtějí taky.
      • Ja si myslim, ze je to hlavne proto, ze tady moc lidi neumi anglicky a bez sve cestinky by byli v koncich. A je tu jeden zlodej za druhym.
      • Archengel
        keny: ámen...
    • On to každý ve světě pochopil, proto máš milionové prodeje první dny u žádanějších her. Peníze jsou na konzolích a vydavatelské plány to potvrzují. Otázky po tom, kdy vyjde RDR, jsou zbytečné, protože prostě nevyjde. Není k tomu důvod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit