Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci se zeptat, ale musim. Kompař má asi smůlu co? *7*
  • Já stále doufám v to že se RDR a LA Noir nakonec na PC dostane.
    • Erien
      http://la.noire.cz/novinka-33-jaka-je-situace-s-pc-verzi-l-a-noire.html Nezbývá než čekat a doufat.
    • Vyvojari uz nekolikrat rekli, ze na PC hry dela nebudou. RDR ani L.A. Noire proste nebude.
      • misho8723
        No možno nie tieto hry, ale iné pobočky robia alebo idú robiť na PC hrách.. už len Max Payne 3 je od Rockstar a ide byť na PC, a o iných pobočkách, ako napríklad z Leeds alebo Toronta, sa vie, že hľadali vývojárov kvôli neoznámeným PC hrám.
    • to jsme dva.. ale pokud se nemýlím tak RDR dělal pobočka R* která nikdy na pc nic nevydala..
    • nechci malovat čerta na zeď ale jejich studia teď dělají na GTA V řekl bych že i na RDR 2 a asi začnou i na LAN 2
      • Spis na RDR 3.... Redemption uz byl druhy dil serie :)
  • strašně lineární hra se špatným jízdním modelem a celkově špatnými animacemi pohybu, poslední dobrá hra od R* je GTA SA, RDR - ještě lineárnější a nechápu Vás Pcčkaře, že furt brečíte a chcete PC porty... *6*
  • Kde vzal imf na xbox?
    • *1*
  • V tomto případě jako Pcčkář naprosto a nepokrytecky závidím
    • Mahcake
      Muhahahaha *1*
    • To ja taky zavidim, ale stejne za SC2 bych to tedy nevymenil *1*
    • fallout
      Před dvěma dny psal jeden konzolista že nám závidí Zaklínače 2 a nyní se karta obrací... já závidím vám L.A. Noire *3*
      • to sice ano ale zaklínač má vyjít na konzole kdežto noire ani zmínka
        • Erien
          A to jsi četl kde? Je to úplně stejně nejisté jako Noire. http://hry.denik.cz/svet-her/zaklinac--pro-konzole-neni-na-poradu-dne-tvrdi-cd-.html
    • Black_Hand
      LBP, MGS, Brutal Legend, Heavy Rain...a ted LA Noire. urcite mi jeste neco vypadlo, tak me nekamenujte :P.
      • Mahcake
        RDR ;)
        • Black_Hand
          a mozna ted i Catherine :P.
    • presne tak. toto je jeden z tych par titulov (ako napriklad Red Dead Redemption - uplne nahodou tiez Rockstar), pre ktore som realne zacal uvazovat nad kupou konzoly.
      • Ač zapřísáhlý PCčkář, tak podobné tituly jako LA Noire, Killzone, Heavy Rain atp. mě přiměly uvažovat nad koupí PS3. Uvidíme no :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit