Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak mán nainstalovat češtinu? Verze češtiny je použitená je s předposledním patchem. Jde nějak na Steamu zakázat nebo nastavit aby se posledná patch neinstaloval??? Moc díky za radu.
  • zdravim, hloupy dotaz, existuje v teto hre moznost hrani dvou hracu na jednom pc ve svych nezavislych uctech?
  • a přesně z tohoto důvodu si lidi kupují francouzské a italské auta... taky je nebaví ta malá udržba u konkurence, ale mají rádi pořádnou výzvu... Sorry chlape, ale to co si napsal, je z 80% ho v no a to teď vůbec neřeším selekci mezi konzolema a PC. Tohle je už vrchol blbomluvnosti.
  • ja taky nemam rad nejak konzole,prijde mne to,nezlobte se na mne takove moc jednoduche,jakas takas krabica napojena na TV,nemusis mit anitivr,zadnej system:win,a vubec se oto nemusis tak nejak moc starat,jak o PC,a to je prave ten duvod proc prave PC mam,dale bych si asi nezvykl na gamepad misto,klavesnice a mysi,proste prijde mne ze konzolari jsou stejne min jak PCckari,koznolari jsou hovfno parani.... *16*
  • nápodobně... :D
  • Kdybys nebyl ************* a ********************** ty, tak bys mi řek, jak vyřešit případ bez toho, abych zatknul někoho jinýho. Je jasný, že to neudělal? Je. A já ho musim zavřít? Bezva hra!
  • spoiler: kdybys nebyl debil, tak bys pochopil, že ty důkazy tam vždycky někdo nastraží (pachatelem je někdo jiný, než koho jsi zatkl) aneb ty bys nemohl být nikdy ani u patrolu *12*
  • Po delší době hraní přišlo zklamání.Stává se z toho nuda,každý případ je prakticky stejný,posupy úplně,skoro každý doma nechá v bytě zkrvavený nože,trubky,hadry což mě mozek nebere,žádný překvápka se nekonají.Místo aby utekli protože je jasný,že policijie je navštíví tak čekají až najdou na stole zkrvavený skalpel a pak se jdou na policajti ještě podívat,aby začal zdrhat,trapný.Pokud chcete hrát neskutečně nudné a opakující vedlejší úkoly kde klidně na ulici plné lidí otec zabije dceru atd :) tak musíte řídit auto vy a to je megaopruz,samozřejmě co nejdál,aby jste se projel a tak musíte zapnout děsnou sirénu,aby vám aspoň uhli z cesty jinak bumbum,brzdná dráha vašeho tanku je 450m atd.No nic.
  • no ja sem u pripadu cislo sedm a trochu me ta hra zklamala ... pac sem zvladl spatne vyslychani a nezjistil sem jeden dulezity fakt, a v dalsim vyslychani ten fakt cole stejne pouzil ...pritom tohle by se dalo vyresit uplne jednoduse , kdyby ten fakt tam dali at jiz zmacknes truth doubt ci lie ... nevim no se*e me to
  • wow! konečně někdo s rozumem... a konzole jsou fakt jen pro děcka - to se na mě nezlobte, lae kdo hraje na konzolich tak je 11-leté americké děcko, které nemá vůbec vkus a zkušenosti s hraním HC her... a teď do mě!!! to zas bude mínusů od malých fakanů...
  • GuruSerpent
    Mam to stejně jak ty. Po pořízení Xboxu jsem hrozně zlenivěl a teď už si jenom válim šunky v křesle :) A L.A. Noire je hra na to přesně dělaná.
  • A prodává se toho tolik na konzole, protože na PC to nevyráběj, nebo prostě udělaj pošahanou konverzi (viz. GTA IV) a pak to nikdo nechce....
  • že je to jeden z těch ignorantů...
  • Stixxy
    Jo jo, je to tak, já jsem PCčkář, ale třeba takový Killzone bych si strašně rád zahrál, proto, až vyjdou nové konzole, určitě du do PS4 : *1* Kdyby se na PC nepirátilo, byla by to pro vívojáře určitě důležitá platforma, ale vysvětlovat to dětem je nemožné.
  • Ja si myslim, ze je to hlavne proto, ze tady moc lidi neumi anglicky a bez sve cestinky by byli v koncich. A je tu jeden zlodej za druhym.
  • čo konzole a gauč veď aj PC sa tak dá pustiť stačí ti HDMI kabel z Grafiky kupiť xbox 360 gamepad na PC USB ,alebo bezdrôtoví a môžeš hasiť *1* ja osobne mam xbox aj PC a je mi jedno na čom hram ide hlavne o hry o nič iné
  • To je legrace. Fakani co nemaj prachy na PC i konzole se tu rozcilujou, ale zbytecne. Ja presel od PC ke konzoli asi pred rokem a panecku, to se to hraje na 50 palcovy plazme :) I FPS jsem se na gamepadu naucil a kupodivu bych se k mysi a klavesnici ani nevracel. Na gauc se mys+klavesnice stejne nehodi *1*
  • Wtf*
  • Vtf? to mělo bejt k příspěvku :D
  • Vtipe vylez! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit