Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavé. Jde jen o pár her, a hned mezi konzolisty a PCčkáři naroste rivalita :D Každej z každýho dělá strašnýho hajzla, přitom je to na obou stranách s pirátstvím přibližně stejné :D
  • ehm.... velmi vtipné.
    A ano spousty PCčkářů i konzolistů krade :)
  • Proč by dělali konverzi, když mají všichni konzole ? Tohle může nepochopit jenom zabednědnej pcčkář. Jak řek sushi232: don't worry ASPOŇ TI ZBUDE VÍC PENĚZ NA CHLAST
  • Já byl právě rád, že jsem se zbavil těch šílenejch věcí. Na práci asi fajn, ale na hry děs.
  • Když to jde proč to nevyužít kdyby tu ta možnost byla v době kdy jsem byl 'Newbie'' ve světe konzolí tak bych si to koupil...ale teď jsem už zvyklí hrát FPS na ovladači
  • Samozřejmě to jde, ale kdo by to používal? To jen PC hráči si myslej, že myš a klávesnice se hodí na hry.
  • Archengel
    keny: ámen...
  • na xko ano přes jednu věcičku už si nepamatuji název ale prodávají to na hodně místech :)
  • lze mit na konzoli klavesnici a myš?jelikoz mam 100% zdravou jen jednu ruku a pravy analog mi dela problem(ale jen vrozhlizeni nebo mireni), tlacitka na stisk jsou v pohode) tak musim hrat opravdu jen klavesnice - mys.tohle je duvod proc jsou konzole opovrhovany(ted newmyslim sebe ze zdravotniho hlediska). ale vetsina lidi tvrdi ze klavesnice a mys je ve vetsine titulu lepsi nez joystick.pokud to opravdu umi kupuju hned ps3 nebo xbox.
  • *5*
  • keny11
    Někteří jsou tak blbý že si konzoli nekoupí už z principu protože je to pro ně něco ponižujícího a potom by si nemohli říkat jaký jsou skvělý PCčkáři co hrají jen kvalitní hry. Nejlepší je jak u některých her se jich sejde hned několik a nadávají všude kolem sebe když má nějaká hra přejít z PC i na konzoli. Ale jakmile se jim něco na konzoli líbí jako třeba tohle tak zase fňukají že to chtějí taky.
  • Tím chceš naznačit co ?
  • On to každý ve světě pochopil, proto máš milionové prodeje první dny u žádanějších her. Peníze jsou na konzolích a vydavatelské plány to potvrzují. Otázky po tom, kdy vyjde RDR, jsou zbytečné, protože prostě nevyjde. Není k tomu důvod.
  • Jinak pro ty co tu říkají že jsou pc-čkáři a že bysi chtěli zahrát to a to...tak opravdu doporučuji koupit XBOX nebo PS3(podle exluzivit co vás lákají)nebo počkat na nové konzole...
    NEMYSLÍM TO JAKO VÝSMĚCH ČI NADÁVANÍ ale byl jsem taky pc-čkář ale pak vyšlo skate(1,2,3),Forza(2,3),GTA IV a nedalo mi to a konzoli pořídil(XBOX) a nelituji protože když nějaká hra nevyjde na pc seženu si ji na konzole :)

    a i když vás teď láká jeden či dva tituly bude to růst :) takže to prosím neberte jako nějakou ''flamewar'' ale jako fakt :/
  • A proč by se objevovala, když by ji tam nikdo nekoupil?
  • Archengel
    s tímto názorem se dá souhlasit....ale asi nechtěji riskovat...že na konverzi prodělají....taky je to určitá marketingová klička, která nutí PCčkářě kupovat konzole (přesně muj případ *2* )
  • Archengel
    Sám jsem PCčkář, ale tituly co na PC nejsou dojíždím na Xku, tím že jste mi dali tolik mínusek jen ukazujete, že jsem píchnul do vosího a pravda nejvíc bolí.....mimo jiné jako mínuskujete kohokoliv kdo se trošku postaví pirátství...ano konzolisté také pirátí....ale jen okrajově, myslím si, že kdybys vzal 1000 pcčkářů a 1000 konzoláků (náhodných) tak poměr pirátu bude tak 20:1, ne-li více.... *3*
    ps: jen malo lidi bude riskovat zniceni konzole, ci ban a ztracení záruky....
    ps2: miker17 když napíšeš vydání s měkkým ''I'' tak opravdu nevím, co si myslet o obsahu komentáře samotného... *12*
  • já si myslím že má starší konzoli *7*
  • posila
    Do dvou let je to v pohode ... to je u nas jeste v zaruce :)
  • Drtivé většině českých pcčkářů dělá problém tvrdý a měkký i takže klidek *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit