Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ke hře mám jenom jednu výtku. Je to ježdění k nepoviným misím. Fakt se mi chce jezdit k nějakému volovi, kterého přestal bavit život přes půl města, které je navíc obrovské jak prase, když za rohem mám pokračování příběhové mise. Jinak je hra výborná a podle mě by si zasloužila 10, protože to je po dlouhé době akce, u které musí člověk i trochu myslet a ne jenom držet páčku dopředu a pravý trigger
  • to sice ano ale zaklínač má vyjít na konzole kdežto noire ani zmínka
  • To si delas srandu ze po to vsem se sony jeste tohle? tady je clanek jak resi zamrzani starsich konzol MS http://www.diit.cz/clanek/aktualizace-firmwaru-pro-xbox-360-usmrcuje-nektere-starsi-typy/38250/ Majitelé postižených konzolí dostanou výměnou nový 250GB XBox 360 S a k tomu zaplacený rok na XBox Live.... ale treba ti da sony nejakou nezamrzajici hru zdarma *1*
  • nechci malovat čerta na zeď ale jejich studia teď dělají na GTA V řekl bych že i na RDR 2 a asi začnou i na LAN 2
  • To ja taky zavidim, ale stejne za SC2 bych to tedy nevymenil *1*
  • Ač zapřísáhlý PCčkář, tak podobné tituly jako LA Noire, Killzone, Heavy Rain atp. mě přiměly uvažovat nad koupí PS3. Uvidíme no :)
  • fallout
    Před dvěma dny psal jeden konzolista že nám závidí Zaklínače 2 a nyní se karta obrací... já závidím vám L.A. Noire *3*
  • exoslav
    A zase ten červeno-modrej obrázek *1*
  • Vysiel uz nejaky patch, ktory riesi zamrzanie starsich PS3 konzol? Je to vobec riesitelne? Mam PS3 40GB verziu a velmi nerad by som ju trapil dalsim zbytocnym mrznutim a restartmi...
    Diky za odpoved.
  • *1*
  • Ja chci PC verzi *8*
  • Nechci se zeptat, ale musim. Kompař má asi smůlu co? *7*
  • Já stále doufám v to že se RDR a LA Noir nakonec na PC dostane.
  • strašně lineární hra se špatným jízdním modelem a celkově špatnými animacemi pohybu, poslední dobrá hra od R* je GTA SA, RDR - ještě lineárnější a nechápu Vás Pcčkaře, že furt brečíte a chcete PC porty... *6*
  • Black_Hand
    LBP, MGS, Brutal Legend, Heavy Rain...a ted LA Noire. urcite mi jeste neco vypadlo, tak me nekamenujte :P.
  • presne tak. toto je jeden z tych par titulov (ako napriklad Red Dead Redemption - uplne nahodou tiez Rockstar), pre ktore som realne zacal uvazovat nad kupou konzoly.
  • Kde vzal imf na xbox?
  • V tomto případě jako Pcčkář naprosto a nepokrytecky závidím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit