Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám Arcade bez HDD a jedu to z DVD bez problemu
  • +1
  • Mafia první ano. Před Mafií 2 se L.A. Noire popadá smíchy za břicho.
  • Beefcake
    Český dabing?? Proboha jen to ne!
  • sleepless
    Bude, ale ne hned. Verzi na recenzi jsme dostali od Cenegy az ve ctvrtek, do tedka byla blokovana Vaskem kvuli textove recenzi.
  • táto hra nie je ako GTA a mafia 2 . je kriminalka o pátraní o vrahoch o ničom inom škoda že to nie je CZ dabing hra by bola o 300 % lepšia *1*
  • Beefcake
    Ehmm.. Podle všeho je lineární víc než GTA.
    A zrovna Max Payne, že by byl nelineární? Nechtěl jsi náhodou použít místo tý "linearity" úplně jiný slovo?
    Třeba "nesmrdí karikaturama"? Za to jsem třeba rád já.
    Jakkoli mám GTA rád, s nadšením vítám hru, která se bere úplně vážně. Že mi bude L.A. Noire chutnat vím už snad roky podle názvu : ) Tenhle týden si už snad taky zahraju.

    Jen k tý zmínce o "zábavným" jízdnim modelu: nehrál jsem, ale z videí je naprosto zřetelný, že je to nechutná arkáda, což se bojím že mi docela pokazí zážitek. A jestli je ta fyzika aut vážně taková jak se mi zdá, tak to určitě nenese z enginu GTA IV, kde je jízdní model naprosto famózní (člověk hold musí řídit jako v reálu - nadávat na "přehnaný" smekání bylo svýho času hrozně populární). Škoda že to takhle osekali.
    Pořád se ale až nezdravě těším *3*
  • Dragon age 2ce se vysmal Zaklinac, Mafii se vysmiva L.A.Noire, a my hraci se smejeme s nimi :)
  • Tak to jsem rád a to že mam arcade nevadí ale s 120HDD??
  • Je tu určitě prostor na tématické články k L.A. Noire, které si případně mohou pohrát s prozrazovaním některých zvratů, ale primární bylo vydat včas recenzi. Schválně jsem chodil kolem horké kaše a nic z děje neprozrazoval. A co se týče technologického pokroku, byla by škoda ho odbýt nějakým boxíkem. Věřím, že někdo v redakci Vás chytne za slovo. *4*
  • Videorecenze nebude? :(
  • xMort
    Konečně to pošta donesla, tak už abych byl doma :)
  • Mám xko ještě o revizi starší a hra šlape jak švýcarský hodinky
  • v tom případě dík moc za radu
  • No nevím. Přijde mi dost lineární :)
  • Doufám že mi hra na xboxu revize Jasper nebude zlobit. Moc se na hru těšim je to konečně hra od rockstar ktera nesmrdí linearitou tedy ještě včetně max payna *5*
  • Erien
    A to jsi četl kde? Je to úplně stejně nejisté jako Noire. http://hry.denik.cz/svet-her/zaklinac--pro-konzole-neni-na-poradu-dne-tvrdi-cd-.html
  • Erien
    http://la.noire.cz/novinka-33-jaka-je-situace-s-pc-verzi-l-a-noire.html Nezbývá než čekat a doufat.
  • "Noire stejně jako GTA nebo Red Dead Redemption vychází z enginu Rage, takže si můžete zhruba udělat obrázek, jak se hra chová." L.A. Noire neběží na enginu Rage, viz. http://www.rockstarbase.com/2010/02/15/new-and-exclusive-new-l-a-noire-screens-emerge-game-does-not-use-rage/

    Bylo by vhodné pozměnit *3*
  • este som to nedohral, ale skvele vediet, odskusam ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit