Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krudanze
    fakt to nebezi na rage? ja doted myslel ze jo. dyt to vypada jak gta. euphoria je tam taky. stejny nasviceni, stinovani i detailnost textur. dokonce kamera a animace vypadaj stejne.
  • nechcem hovorit ze by to nemalo vist aj na pc, to je mi vlastne jedno, ale chodte uz s tou vasou grafikou do riti
  • Tomu se rika obhajoba, ze vzdycky nejvic rvou ti nejvetsi kriminalnici.
  • Zapomel si dodat, ze na pc by se to lip kradlo.
  • Beefcake
    Odpovím otázkou.
    Z čeho se vyrábí guma?
  • Je to ta přiblblá politika Rockstaru chápu...ale nevím proč tohle cpát na konzlole.Na PC by se mohl grafickej potenciál rozvinout ještě víc a konzole dostávají akorát zabrat :D
  • Už mě nebaví jak ze sebe konzolisti pořád dělají svatý...Myslíte si že každej pcčkář jen pirátí přitom děláte to samý
  • keny11
    Je to konzolová hra tak proč to dávat na PC.
  • Tak proč jsi tento komentář nenapsal anglicky?
  • Beefcake
    To je snad jen "nedoskočená" textura, ne? Že se ta kvalitnější načte občas se zpožděním - to se stává klidně i na PC...
    Pokud je to fakt už ta finální, nejostřejší verze, tak na ní snad nějakej blb musel zapomenout : )
    Na všech obrázcích jsou vidět fakt prakticky nulový rozdíly, takže tak či tak bych kvůli jedný výjimce netvrdil, že "PS3 má ostřejší textury" - to je trochu přehnaný tvrdit.
    *3*
  • Archengel
    Protože 90% Pcčkářů jsou piráti ? nebýt pár titulů (mimo jiné LA NOIRE) tak tu ted brečím s tebou *5*
    PS: nerikam ze zrovna ty jsi pirat, ale taková situace proste je a je to smutné
  • Beefcake
    Dabing zabíjí atmosféru, autenticitu, a herecký výkony všeobecně, ale ok - chápu že to někomu tak nevadí.
    U L.A. Noire, který stojí na motionscan technologii, drahejch hercích, dokonalym lip-syncu, atd. atd., by to ale zabilo rovnou celou hru...
  • Archengel
    na PC moc nedoufej, já si ten Xbox pred tydnem radsi koupil *2*
  • Generalmagor
    Proč... proč !!! Za co.. nás Pcčkáře trestáš, že to nemůže býti i pro nás.
  • Proč proboha? Podle mě je český dabing jeden z nejlepších, ale to vlastně od svém rodovém dabingu trvdí každý. A když ne dabing, tak aspoň cz titulky, ale to u titulu jenž vychází výhradně pro konzole nemůžeme (želbohu) čekat. U Dead Space 1 to šlo, nechápu, že to nejde i jinde. Investice do dabingu, potažmo min. cz titulků u titulu jako je L.A. Noire by byla 100% návratná, ale zřejmě to stojí a padá na rozhodnutí vydavatelele nebo výrobce co povolí k lokalizaci. Škoda.
  • nebo naopak odflakly portal 2 na xboxu.. co predvedlo valve moc nerozumim..
  • jo s tim celkem souhlasim... rozdil tam je ale nepatrnej... ty stiny jsou nejvic do oci bijici, ale ta trava celkem taky... jinak celkem totozny na par drobnosti, jak rikas v jine scene muze zase o neco lepe vypadat xbox...
  • Jinak osobně jsem viděl i obrázky kdy xbox byl lepší...tohle nemá cenu srovnávat každej má svůj názor a krom exkluzivit jsou hry skoro totožné a až na pár vyjímek která jsou odflákle jako třeba mafia II na ps3
  • ano hrany tam jsou stejné jsou pouze jinak nasvětlené...
    koukni třeba na obrubník je stejný jen a ps3 je na krajích tmavější =''ostřejší''
  • však jo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší