Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tadle gameska mi letos udělala konečně radost, po velkem zklamaní z TDU 2, mírném zklamání z Crysis 2 je todle konečně něco co mě chytlo a nepustí :).Některy ty připady sou fakt super sice mi jednu chvili přišlo, že se kdysi vraždili jenom ženský a ještě klíčem na kola :) ale už řešim i jiny případy :).Hra je to super, ale bugů ma taky dost :) Nejvíc funny sou honičky kdy vidíte jak auto nepřítele scriptovaně mastí po silnici pomalu jako po ledě, fyzika nefyzika :) u tohodle sem se předevčírem dost nasmál protože to vypadalo fakt komicky :) jinak hra super
  • nezapomeň že my konzolisti jsme BRAINDEAD *2*
  • jo a vy vysmažení pcčkáři tady přestaňte plakat nad rozlitým mlékem a běžte si tu konzoli koupit
  • Kdybych měl peníze v *12* a kdyby se mi nepodělala mechanika u xboxu tak už to smažím o106, na adventury jsem nikdy moc nebyl, ale řekl bych, že právě teď je čas začít. (btw. vždycky si hru nainstalujte na harddisk, jinak vám mechanika odejde do dvou let- goddamned!)
  • Preed
    Ja sice rozumiem,ze na PC sa pirati a kopec vyvojarov sa na to vyhovara,aj ked nikto nepozna predajne cisla na PC a podobne a dajmu tomu,ze rozumiem,ze pri dnesom trende niektore hry na PC proste nebudu,ale nerozumiem tomu,preco zrovna hry ktore maju 9tkove hodnotenia ako toto alebo RDR,jednak konzolovy odpad o ktorom som nikdy nepocul ma samozrejme nezaujma a aj keby to preportovali tak si to nikto nekupi ale keby preportovali na PC toto,tak by to urcite predaje malo,pretoze su to dobre hry,takze je to skor debilna politika rockstaru alebo hocikoho kto za tym stoji...
  • Co je prosím tě "nepokrytecké závidění"?
  • Beefcake
    Jenom měsíc? Nebylo to na warezu náhodou třeba ROK před vydáním : D
    Když napíšeš "skoro tejden před vydáním", tak je to málo drtivý, jo? Snad ale stejně neni potřeba takhle přehánět *7*
    Každopádně je to škoda - tahle hra by potřebovala pořádně vydělat, ať trochu usměrní současný, čím dál retardovanější trendy... : /
  • Na PS3 se to prý i krásně seká.
  • keny11
    Máš to trochu popletené krachují nebo přestupují firmy co dělají hry jen na PC. A stačí se podívat na prodeje jednotlivých her. Potom uvidíš že na konzolích se víc prodává.
  • miker17
    hlavně že hra byla na netu skoro měsíc před vidáním....néé lidičky na konzolích se vůbec nepirátí *8* ubožáci
  • miker17
    keci to je jen propagace Microsoftu kdyby měli konzole více hráču tak by firmy co dělají hry jen pro konzole nekrachovali nebo nepřestupovali na multy-platforming
  • miker17
    to že hra byla na netu týden a více před vidáním je vina PC pirátů jako vždy *6* za všechno můžou PC piráti....za chvíly budou svalovat vinu za AIDS na PC piráty
  • Je to skvelá hra ale několikrát sem se musel probouzet kafem...prostě je to jak pro braindead lidi....vede vás to za ručičku, město je dost prázdné, nikdy vlastně nejde prohrát....animace obličejů je úžasná ale proč vždycky poznám že je to lež nebo pravda je to až moc okaté, za mě určité zklamání..prostě taková R* hra...když to výjde všichni jsou nadšení ale po zahrání je to už daleko horší....7/10
  • keny11
    Protože konzole mají víc hráčů a tím i víc kupujících. Proč by ta hra neměla být na konzoli? Od toho tu konzole máme ale ty holt jen fňukáš že něco nemáš.
  • posila
    Rozvinou grafiky potencial? Kolik DVD by byli ochotni lidi instalovat ... nebo stahovat ze Steamu? Uz stahnout GTA IV a EFLC ze Steamu je na pekne dlouho.
  • posila
    Na RAGE opravdu nebezi: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2010/02/15/new-exclusive-screens-for-l-a-noire.aspx a pokud vim, tak nepouziva ani Euphoria engine :)
  • Beefcake
    OK - dík.
    Mně se to právě s tou velikostí taky nezdálo. Ani nevím kde jsem to četl - snad ta zpráva se zveřejněním mapy, těsně před vydáním...
    Ale větší než LC to je, nebo neni? Jsem teda zvědavej, jestli z toho města bude atmosféra dejchat tak intenzivně jako z Liberty City - snad máš teda pravdu *3*
  • Mahcake
    Větší než RDR? Ani náhodou...je to velký, ale né tolik.*4* Je to do detailu vypracovaný, nebudeš zklamán. A do 25h se dostaneš určitě, pokud uděláš všechny mise,auta,landmarky atd. *3*
  • Beefcake
    Jak je to s herní dobou?
    Hru si hodlám vychutnávat : ) Teda v rámci možností. ...který tady vlastně prej skoro nejsou.
    Ale stejně - když s misema nebudu spěchat, budu nasávat atmosféru, prohlížet město, a plnit ty vedlejší minimise... Dostanu se k těm 25 hodinám? To je asi tak maximum který jsem četl zmiňovat.
    A druhá materialistická: co město?
    Prý je ještě větší než mapa RDR - je to pravda? To je pak x krát Liberty City, ne?
    Vyrovná se ale LC co do detailnosti? Z videí se mi to moc nechce věřit... : /
  • Ja jsem cekal ze tohle musi nekdo napsat... ja bych si to zrovna rad koupil stejne jako RDR.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit