Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam na mysli jednotlive pripady, ktore sa mozu odvijat alternativne podla tvojej uspesnosti pri ich rieseni, nie hru ako celok.
  • prepnite si v nastaveniach hry display na ciernobielu... vtedy je to este len noir ako sa patri :)
  • misho8723
    No možno nie tieto hry, ale iné pobočky robia alebo idú robiť na PC hrách.. už len Max Payne 3 je od Rockstar a ide byť na PC, a o iných pobočkách, ako napríklad z Leeds alebo Toronta, sa vie, že hľadali vývojárov kvôli neoznámeným PC hrám.
  • Zbývá mi asi takových 5 nebo 6 případů do konce, ale je to parádní hra. Sice nesplnila mé očekávání, protože jsem se těšil, že případ půjde nevyřešit a já budu moci dál pokračovat, snad příště. Dále zamrzí to zmiňované nižší FPS a horší jízdní model. Taky je škoda, že ve hře není možnost vybírat si z podezřelých. Nebo doslova uvedu případ, kde vyšetřujete sérii vražd. Už od druhé vraždy jsem měl podezření na jednoho člověka, který to nakonec udělal, ale Cola tohle ani nenapadlo a ani jsem tu nějak nevyslýchal. (asi bych měl být detektiv) :)
  • Vyvojari uz nekolikrat rekli, ze na PC hry dela nebudou. RDR ani L.A. Noire proste nebude.
  • Mahcake
    Úspěšný vždycky není, můžeš poslat za mříže nepravého a to tě pak šéf pěkně seřve. *4*
  • Mahcake
    Je to paráda, teď to hraju podruhý celý znova a člověka to prostě nepřestane bavit. *1*
  • Spis na RDR 3.... Redemption uz byl druhy dil serie :)
  • Mahcake
    RDR ;)
  • Mahcake
    Muhahahaha *1*
  • Hru jse muž před delší dobou dohrál a nevím o co je toto '' silne motivovala opatovnemu hraniu'' motivace k znovu hraní je tam nulová :)
  • po pomalsom rozbehu som zatial velmi prijemne prekvapeny. nepamatam si, kedy by ma naposledy nejaka hra tak silne motivovala opatovnemu hraniu, delenie do jednotlivych pripadov tomu len napomaha. taktiez vytky k linearite mi pridu podivne: staci zmrsit jedno interview a pripad sa vyvija trocha inac... samozrejme, dospejete k danemu (uspesnemu) koncu, ale pri rekapitulacii sa hrac mimo hodnotenia uspesnosti dozvie cosi aj o moznych alternativach vyvoja pripadu, co je silny motivator k opakovanemu hraniu.
  • Odulin
    Tak včera jsem se po 19 hodinách hraní rozloučil s Colem. Bylo to fakt parádní zkušenost. Příběh výbornej, plnej zvratů a nejednoho překvapení. Vyšetřování se mi taky moc líbilo, ale ve vyslýchání jsem žádná klasa nebyl...průměrně tak 50% úspěšnost:) Jízda, přestřelky, honičky...ok...ale hře nijak výrazně nepřidávali ani neubírali. L.A. Noire má u mě prostě nejblíž k adventuře s akčními vsuvkami a podle toho ji beru (a užívám). Jediný co mě mrzí je, že sem se nemohl stále kochat mimikou postav, protože se přiznám, že pouze na poslech mi místní Aj někdy přišla obtížnější ...je to Aj především z policejního prostředí a "business" prostředí a ke všemu z 50. let...takže jsem místo kochání často četl titulky, abych se ve spletitém příběhu a postavách neztrácel. Postraní mise dobrý, ale po 15. misi jsem už k nim nejezdil, protože to byla často velká zajíždka a raději jsem šel za příběhem. Poslední výtku bych měl na framerate k xkový verzi. Občas nepěkně pozlobil, což sice hratelnost nezruinovalo, ale nebýt toho, byl zážitek ještě o fous lepší. No takže celkově jasná 9tka s výhledem na 10. Opravdu fasinující počin..jen víc takových.
  • jnsCZ
    Napůl souhlasím, hra takového formátu si jistě zaslouží delší recenzi. Ale zase na druhou stranu by pak bylo obtížné vyhnout se spoilerům. Kdepak, tenhle příběh by si měl každý prožít sám a nekoukat na gameplay videa/spoilery od ostatních hráčů/návody
  • Radar_PiBtl144
    Mám dojem, že hra takového formátu by si rozhodně zasloužila delší a detailnější recenzi, víc rozpracovaný popis scanu mimiky atd. Mám pocit, že je to trochu odfláklé, recenze na půl A4 vyplněná vatou v podobě několika obrázků... Škoda.
  • ne...stačí přemýšlet když máš daný bod na misi tak musíš otevřít mapu a dát bod na vedlejší misi
  • to jsem právě zkoušel, ale on jede vždycky k tomu příběhovému
  • Stačí držet 'nastupování'' a partner řídí za tebe... a.k.a. taxi z gta iv
  • sleepless
    Dalsi patch se chysta, ale dle vyjadreni vsech zainteresovanych (Rockstar, Sony, MS) za jakekoli zamrzani nemuze LA Noire. Jinak to hraju to launchove konzoli a vse v poradku.
  • to jsme dva.. ale pokud se nemýlím tak RDR dělal pobočka R* která nikdy na pc nic nevydala..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit