Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neviete prečo ked hrám demo FIFA 13 tak ked kopem roh tak my začne sekať a potom sa hra sama vypne
    • Jdi už s tím problémem rohu do háje :) Jsi tele, prostě program ti spadne je tam chyba už to pochop... je to jedno co to je či fifa nebo jinej software. Odinstaluj, překontroluj si veškeré ovladače v grafice atd... dej si komp dohromady. Znovu nainstaluj, pokud i potom problém podívej se na ofic stránky EA SPORT není-li tam řešení problému v demu jsou různé niance, které mohou dělat peklo. Pak jedině koupit full FIFA13 a doufat, že bude po problému, každopádně hledej problém v PC né v hře samotné. To že Ti to padne není problém hry !
      Zdar.
  • zjedli ste mi nohy
  • rád by som si to zahral, tak som sa premohol a povedal si, že sa regnem na origine, a že si teda stiahnem aj clienta, ale po dvoch hodinách riešenia, že prečo mi v kuse pri logine vypisuje "The origin network could not be reached. Please check your connection and try again." sa na to môžem z vysoka... a asi aj začínam chápať prečo na ten origin pomaly každý nadáva, zlatý steam, s tým som zatiaľ žiadne problémy nemal, škoda, že to tam nie je, lebo však celé EA... no takže som rád, že to niekto hodil aj na torrent
    • XorxoxTalarius
      Nejsi pripojenej pres mobilni net? Pripadne nemas blokovane porty? Ja vim ze kdyz jsem mel mobilni net, tak jsem si Steam nemohl po reinstalu ani zaktivovat, jelikoz mi nechtel porad prijit ten jejich certifikacni klic.
      • na mobilnom nie som, ale optika cez kábel, skôr tie porty by mohli byť problém, ak mi vieš napísať nejaký návod ako to vyriešiť bol by som vďačný
        EDIT: tak poslušne hlásim, že ani sprístupnenie portov nepomohlo, takže sa na to oficiálne môžem vyexkrementovať, ale vraj skidrow vydali verziu, ktorá ide aj bez Originu tak ju asi idem pohľadať
    • ok tak toto som nečakal, tá verzia na torrente chce autorizáciu cez origin, mňa z toho EA vystre :-D síce mohlo mi napadnúť, že sú to len súbory z origin zložky hodené na torrent, ale prečo s tým demom robia takéto okolky, no čo už skvelá reklama aspoň pre nich, nech si strčia celý ten origin do prd*le
      • origin je jako steam.. při návalu to moc nejde, hlavně když všichni tahaj Armored kill...
    • :-D :-D :-D :-D Tak ty jsi hustej. S Originem jsem neměl jedinej problém (BF3, ME3...), natož aby jel pomalu...
      • taky se nemůžu registrovat. když už s tím chtějí otravovat, tak ať si aspoň zařídí, aby to fungovalo...
      • veď to som rád, ja by som bol rád za to keby mi išiel aspoň pomaly :-D
  • Děkuji nechci. At má PES mouchy jaký chce. Stále z něj mam o 100% lepší pocit fotbalovosti.
    • Tak Ty ses povedl...Hrál si například minulý ročník FIFY? očividně ne...prvně vyzkoušej a až pak se zapoj do diskuse
      • hraju to pokaždý u kámoše,dávam tomu šanci.Ale vždycky mi to vydrží max 5 minut a říkam ať ten výkal vyndá z mechaniky a hodí tam pořádnou simulaci fotbalu.
        • Roboticke pohyby hracu ti prijdou jako simulace fotbalu? =D Driv jsem taky hraval psa, ale Fifa je uz dva roky uplne nekde jinde. Nelze srovnavat.
  • "můžete zahrát za čtveřici týmů AC Milan, Arsenal, Dortmund, Juventus a Manchester City" - ach ta matematika *4*
  • To si lidi važně někdo koupí po 13té to samí? *8*
    • ty jsi jednouchej, kdyby bylo MS v jednoduchosti tak zkoncis druhej, protoze jsi tak jednoduchej ze ani to by jsi nevyhral
    • Ve svém příspěvku máš jednu závažnou chybu - pokud dobře počítám, tak se letos dočkáme kulatin a budeme to samé kupovat po dvacáté. Já osobně s radostí. A počítám, že se opět přidá víc než 10 milionů hráčů (FIFA12 prodala 12 milionů), což může závidět drtivá většina ostatních vydavatelů.
    • Myslim, že sis spletl diskuzi. Tohle není CoD diskuze.
      • Mam pocit že CoD nevyšlo 13 dílů ,škoda snad k to dojde.
  • Mám takovej pocit, že to demo nefunguje...minulej rok s tim byl taky problém jestli si dobře pamatuju... teď se hra spustí a hned zamrzne aspoň já mám tento problém s demem...
    • Me vse slo v pohode. Akorat v praci nemam Gamepad a hrat na klavesnici v kombinaci s mysi je ponekud nestastne :-)
      • A ako si to rozbehal prosimta lebo mne nejde ani regnut sa na origin?
      • tak to mi rekni kde je teda problem... :D :-/ ale nekde jsem cetl ze to vice lidem nejde...
      • Já zase v práci nemám čas na hraní her *1*
        • Inquisitor
          Já ani nemám v práci počítač :) skandál
          • Na co by ti u pásu byl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit