Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ono to funguje asi preto, lebo kedze tam neni ziadna struktura, neni kam postupit, takze je tam asi aj minimum zavistlivych ludi (pokial tam nejaky vobec su), ono vlastne sa tam ani neda zavidiet nic. ano to, ze henten musi makat viac alebo ze maka na niecom lepsom.

    podla mna to funguje na principe ziskavania reputacie, az ked nieco dokazete, tak budu lepsie a lahsie prijimat vase napady. a ked za pol roka nedokazete nic, a Gabe sa vas opyta na zachode ze kto ste, a ked vas ani ostatny nespoznaju, tak asi mate padaka :D

    a tie male hry asi nevychadzaju preto, lebo ked ma nieco dobru myslienku, tak to motivuje vela ludi a uz to neni indie o 3ch ludoch ale AAA o ?...vela?. a potom aj keby bol nejaky sialenec co by to chcel spravit sam, tak ho asi ostatny velmi rychlo presvedcia, ze to nema cenu.
  • ale že by si tam nějakej ten chuj sedl a udělal pořadné ui pro steam to nikoho ani nenapadne.
    • Nejspíš to nedělají pro trotly *3*
      • chapu že si hardcore pc kokutek kterej má rači takovej -hit protože pak má pocit jak je HC ale v 21 století bych čekal trochu víc než takovej humus
        • A to by mě zajímalo co že bys čekal. Předpokládám, že to co je dneska strašně módní - barvišky, velká tlašítka, velká písmenka, všude obrázešky a tak dále. Hm?
          • Ja bych napr. cekal, ze kdyz si nastavim nejaky filtr, treba seznam her se slevou a zobrazim detail hry a pujdu zpet, ze se ocitnu zpet v tom vyfiltrovanem seznamu na stejnem miste a budu se moci podivat na dalsi hru. Misto toho me to hodi uplne na zacatek, takze abych se podival na dalsi hru, musim zase nastavit filtr a pak odsrankovat nekolik obrazovek. Tak mizerne ui jako ma steam jsem v zivote nevidel.
            • Však to o čem mluvíš je v podstatě web, oni to nemají nějak rozdělené... Není to ani náhodou ideální, to jo. Mě to ale vůbec nepřijde vzhledem k tomu, že koukám jen na ty úplně nové hry a ty v denních / týdenních / svátečních slevách. A pak ješte na ty z wishlistu. ^^
          • walltar
            Ty obrázešky už tam sou Milášku. Ale jinak by mě zajímalo co komu nevyhovuje na Steam UI ..... vypadá dobře a je funkční.
            • walltar
              To sou ty obrázešky co sem myslel. *2*
            • No já teda nevim, ale můj Steam je šedý s drobnými zelenými a modrými prvky. Barevné tam jsou obrázky her, ale s tím se tak nějak počítá a vlastně ani přímo nepatří do UI, jsou jen takový vnější prvek :)
            • smejki
              jj
            • walltar
              Hmm tak takové problémy sem nikdy neměl ... Ale to je spíš o opravě bugů, než dělání celého nového UI.
            • smejki
              S designem UI asi problém nemám. ale obecně - Steam často se kouše, reaguje pomalu, na některé věci se až zbytečně doptává serveru, po zavření okna s embedovaným videem video dál vesele vyhrává atp.
        • Po stý krát ti říkam, tohle není gay-forum, jdi si shánět milence jinde *10*
          • mě to připada jako fet_š forum. kde lidi polikaj sr_čky od blizzen a valve a pak se plácají po zádech jak jim to strašně chutná
  • Hezky, nikdo nikdy nedostane vyhazov, ledaze by odesel dobrovolne, coz nikdo neudela... *1*
    • Robotron3
      Pokud mu teda nepřestanou dávat výplatu. :)
  • smajdal
    Valve je výjimka, v efektivní anarchii nevěřím.
    • Menttor
      Efektivní anarchie také neexistuje. To je stejná utopie jako fungující komunismus.
      • A copak tady máme? Demokracii? *1*
        • JohnyTheZik
          A my tu mame snad komunismus O.o?
        • Menttor
          Říkám snad něco o demokracii? Pokud neumíš číst, tak jsem napsal, že komunismus nemůže fungovat už kvůli svoji základní myšlence. Samozřejmě nemluvím o stalinistickém komunismu, to je věc jiná.
  • Ronox
    Zase ta jejich 3ka :D prokletý číslo u valve.
    • Neumej pocitat do tri. *15* http://i21.photobucket.com/albums/b298/tman987/oFDki.png
      • the_pps
        A co Global Offensive?
        • Ronox
          CSka nečíslujou od 1.6 :D tam radši nešli ani do 2ky.
        • Přesně na to sem se chtěl taky zeptat. Jestli že se tam jako díl počítá Source, tak musí logicky a GO
    • Robotron3
      Záhada, proč se tý trojky tak bojej? Za svojí existenci ještě nikdy neudělali třetí díl, jen do dvojky. A u Halfa se tak báli, že by mohl být třetí díl, že udělali radši epizody dvojky. Někdo by jim měl vysvětlit, že je to jen číslo a netřeba se bát :))
      • Povídá se, že Gabe musí platit troje alimenty *4*
  • Gabe by mel zacit behat, jinak tu s nama uz moc dlouho nebude a to bychom prece nechteli... *4*
    • Inquisitor
      To viš to je ta americká výživa :)
    • Spis by ses ty mel koukat na aktualni fotky, pak uvidis, ze dost zhubl *4*
  • Funguje tam taky nějaká socializace a přes přijímací síto se tam dostane jen VELMI specifický typ osob.
    Tedy vzhledem k tomu, že doposud nevydávali hry jak na běžícím pásu, tak je najednou vydávat nezačnou.
    Nefunguje tam sice možná nařízená hierarchie, ale nepochybně autoritativní. Když řekně něco rozumného Gabe, tak to zaměstnanci ignorovat nebudou. Poněvadž kdyby tam byla opravdu anarchie, tak by se jim to dávno rozpadlo. Nebo je to alespoň v rozkladu a nic takového Valve nevykazuje.
    To že nejsou schopni vydat HL3 spíš souvisí s jejich požadavky na kvalitu. Přece je to pro ně něco víc než "nějaký" Portal.
    • Nejsou schopni... LOL
      To opravdu predpokladas ze ta hra neni "hotova" uz davno a nestedi v supliku ? Proc by to vydavali, penez maji dost, znacek taky.
      Az zacne byt hur, tak tam majznou hovej Half a lidi jim zase pujdou urvat ruce.
      • Robotron3
        To je naprosto geniální tah, udělat hru a pak ji držet několik let v šuplíku pro srandu králíků a vydat ji se zpožděním, až se jim uráčí? A že by ta hra zastarala, engine, herní prvky, to ti jako nevadí? :)
  • Amylee.Anderson
    V budoucnu čekám několik nových Half-Life 3.
  • 3 lidé...
    no, zdá se že ve Valve už se do tří počítat naučili.
    Half-Life 3 příští rok, dámy a pánové.
  • Cahir
    Tohle mě fakt zničilo, musel jsem se podělit. *1* http://r3dux.org/wp-content/uploads/2011/08/why-gabe-newell-invented-steam.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit