Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikdo nikdy neslíbil episodu 3..tak neplácej žvásty. Přesně před rokem valve řeklo, že novej half life nechystají, rozhodně né v brzké době
  • Krymot
    Ja myslel že Valve neumí do tři počítat. 6adný jejich titul dodnes nenesa číslovku 3 *1*
  • Tady jde o princip.Byl slíben epizodický obsah, který vyjde cca 1 za rok.Vše lze vygooglovat.Důkazem je třeba hra Sin, která vyšla pouze v první epizodě a vydavatel ohlásil konec.Tudíž se hráč nedočkal toho co tvůrce slíbil.Valve se dopustilo toho samého, byl slíben HL 2 Episode3, který nikdy nevyšel, tudíž se dopustili podvodu.Chtělo by to změnu zákonů onoho slavného duševního vlastnictví.Jedná se i o případy nadměrného hypování videoher, kdy hráč kupuje převážně zajíce v pytli aniž by si mohl obsah vyzkoušet - vydavatelé poslední dobou záměrně ustupují od tzv.demoverzí.Hráč je pak často zklamán a frustrován, když za hru vydá nemalo částku a dost často je zklamán obsahem, kdy hru ani nedohraje a předčasně maže.Tudíž - žádejme reklamaci nekvalitního obasahu.Fimů nevyjínaje !!! *10* *16*
  • GlaDOS
    Klidně si svoji nikdy nevlastněnou a nikdy nevydanou HL 2 EP 3 reklamuj. Uvidíme, jak (ne)uspěješ.
  • JohnyTheZik
    A my tu mame snad komunismus O.o?
  • Kakám jim na ty žvásty.Byla slíbena Episoda 3 v HL2, která do dnes nevyšla !!! Uvádějí zákazníka v omyl a dopouštějí se podvodného chování.Jsem přesvědčen, že by to měl být důvod k reklamaci.Tudíž mě už firma Valve a jejch Steam nezajímá.Jsou to stejní lotři jako ti co okrádají důchodce na super slibo prolhaných akcích.
  • Nedávno jsem takto kupoval M&B a taky mi to psalo. Potíž byla v nedostatku CD-Klíčů (jak je to na digi distribuci možné, to nevím... zřejmě přehřátý generátor) Takže hra se mi stáhla asi s půl denním spožděním.
  • *15* *15* *15* Sakra!! *15* *15* *15*
  • Prosímtě co máš (a vlastně máte) proti steamu? Se vám nelíbí, že vám seřere trochu MB na disku? Že si bere trochu paměti PC? Taky zrovna nevřískám štěstím, že i některé krabicovky ho vyžadují, ale nebýt steamu, tak mám v PC o 90% her méně... A to nepočítám hromady giftů, které mohu posílat kamarádům na zkoušku a co hlavně! Hromady INDIE her, o kterých bych se jen tak nedozvěděl.
  • Menttor
    Říkám snad něco o demokracii? Pokud neumíš číst, tak jsem napsal, že komunismus nemůže fungovat už kvůli svoji základní myšlence. Samozřejmě nemluvím o stalinistickém komunismu, to je věc jiná.
  • Taky se mi to jednou stalo. Občas se to stane. Může to být přetížením transakcí. Vzhledem k tisícům transakcí denně se to dá občas pochopit.
  • pravdepodobne na tom pracuje polka valve, kto by nechcel robit na novom Half-Life, problem bude asi ten, ze sa im to asi furt nezda a stale plavaju niekde vo zduchopraznde ... HL2 mozno vznikol len vdaka tomu, ze niekto vymyslel gravity gun ...
  • origin je fuj :)
  • Však to o čem mluvíš je v podstatě web, oni to nemají nějak rozdělené... Není to ani náhodou ideální, to jo. Mě to ale vůbec nepřijde vzhledem k tomu, že koukám jen na ty úplně nové hry a ty v denních / týdenních / svátečních slevách. A pak ješte na ty z wishlistu. ^^
  • Ja bych napr. cekal, ze kdyz si nastavim nejaky filtr, treba seznam her se slevou a zobrazim detail hry a pujdu zpet, ze se ocitnu zpet v tom vyfiltrovanem seznamu na stejnem miste a budu se moci podivat na dalsi hru. Misto toho me to hodi uplne na zacatek, takze abych se podival na dalsi hru, musim zase nastavit filtr a pak odsrankovat nekolik obrazovek. Tak mizerne ui jako ma steam jsem v zivote nevidel.
  • Ani ne, novinky ve dvou posledních CSách jsou opravdu zanedbatelná. Grafická stránka hry šla ruku v ruce s horší hratelností. Ne nadarmo se stále hraje CS 1.6.
  • aha...co kontaktovat nějakou podporu?
  • jindra.veliky
    protoze Valve fsechno funguje, Valve dela fsechno bez chyb !!! A origin je fuuuuuj!
  • Corvus
    Zavést tohle u nás, tak je to 100% průtokáč na peníze...
  • takze na half life 3 pracuje jeden clovek ktery se s tim jeste nikomu nesveril a proto nikdo nic nevi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit