Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krymot
    Ja myslel že Valve neumí do tři počítat. 6adný jejich titul dodnes nenesa číslovku 3 *1*
  • Kakám jim na ty žvásty.Byla slíbena Episoda 3 v HL2, která do dnes nevyšla !!! Uvádějí zákazníka v omyl a dopouštějí se podvodného chování.Jsem přesvědčen, že by to měl být důvod k reklamaci.Tudíž mě už firma Valve a jejch Steam nezajímá.Jsou to stejní lotři jako ti co okrádají důchodce na super slibo prolhaných akcích.
    • nikdo nikdy neslíbil episodu 3..tak neplácej žvásty. Přesně před rokem valve řeklo, že novej half life nechystají, rozhodně né v brzké době
    • GlaDOS
      Klidně si svoji nikdy nevlastněnou a nikdy nevydanou HL 2 EP 3 reklamuj. Uvidíme, jak (ne)uspěješ.
      • Tady jde o princip.Byl slíben epizodický obsah, který vyjde cca 1 za rok.Vše lze vygooglovat.Důkazem je třeba hra Sin, která vyšla pouze v první epizodě a vydavatel ohlásil konec.Tudíž se hráč nedočkal toho co tvůrce slíbil.Valve se dopustilo toho samého, byl slíben HL 2 Episode3, který nikdy nevyšel, tudíž se dopustili podvodu.Chtělo by to změnu zákonů onoho slavného duševního vlastnictví.Jedná se i o případy nadměrného hypování videoher, kdy hráč kupuje převážně zajíce v pytli aniž by si mohl obsah vyzkoušet - vydavatelé poslední dobou záměrně ustupují od tzv.demoverzí.Hráč je pak často zklamán a frustrován, když za hru vydá nemalo částku a dost často je zklamán obsahem, kdy hru ani nedohraje a předčasně maže.Tudíž - žádejme reklamaci nekvalitního obasahu.Fimů nevyjínaje !!! *10* *16*
  • Corvus
    Zavést tohle u nás, tak je to 100% průtokáč na peníze...
  • takze na half life 3 pracuje jeden clovek ktery se s tim jeste nikomu nesveril a proto nikdo nic nevi
    • pravdepodobne na tom pracuje polka valve, kto by nechcel robit na novom Half-Life, problem bude asi ten, ze sa im to asi furt nezda a stale plavaju niekde vo zduchopraznde ... HL2 mozno vznikol len vdaka tomu, ze niekto vymyslel gravity gun ...
  • asi to tu uz niekto pisal ale: prave vdaka tej anarchii vychadzaju same kvalitne hry, kazdy vypracuje nejaku zlozku, aj nahodne, tie bud inspiruju ostatnych, alebo vymyslia sposob ako spojit a vznikaju vacsie celky, k tym sa pridavaju dalsi atd, proste sa tymto krasne vysvetlil vas clanok a "ztracenem v procesu hl2" :) moja idealisticka predstava, snad to tak fakt funguje
  • To je pekné že majú taký systém - a presne je to vidieť - už druhý deň sa mi snaží kamarát kúpiť L4D2 ako "gift" a steam mu furt hádže unexpected error. Asi majú toľko peňazí, že už ďalšie nepotrebujú. Hlavne že majú dobugovaný browser....
    • Nedávno jsem takto kupoval M&B a taky mi to psalo. Potíž byla v nedostatku CD-Klíčů (jak je to na digi distribuci možné, to nevím... zřejmě přehřátý generátor) Takže hra se mi stáhla asi s půl denním spožděním.
    • Za ty necelý 4 eura si to snad dokážeš koupit sám ne?
      • Je to výmenný obchod, ja som mu niečo kúpil v tej cene mimo steam, tak on mi to má vynahradiť cez steam. Bohužiaľ sa to nedá. A nechápem prečo mám dve mínuská na tom komente, veď som povedal len pravdu.
        • jindra.veliky
          protoze Valve fsechno funguje, Valve dela fsechno bez chyb !!! A origin je fuuuuuj!
          • origin je fuj :)
        • Zvláštní, já takovej problém se STEAMem nikdy neměl...zkouknul bych správnost veškerých náležitostí při vyplňování.

          Mínuska máš asi proto, protože část kde začínáš "hejtovat" se rozjíždí narážkou na článek, ale v rovině ironický (Valve je jeden velkej bordel) pokračujíc další podobnou chutovkou na to, že někdo dokáže vydělat prachy vcelku užitečnou službou (jo STEAM je průkopník a pohodlnej) a končí naprosto vedlejšim flame hejtem na zabugovanost STEAM aplikace i když se pravděpodobně jedná o chybu mezi židlí a PC...protože přece když tvůj kamarád má problém ve STEAMu a dalších miliony lidí ne, tak to bude zabugovaností STEAMu...jen pro osvětu toho, proč máš mínuska .)
          • Na steam fórach je veľa sťažností na tento typ chyby, len v rôznych časoch, napr. z pred dvoch mesiacov atd. Pozorne vyplňoval všetko, relogol sa, restart, reinstall steam - nič viac sa urobiť už nedá. Cez EBAY a iné e-služby kupuje úplne v pohode. Neviem čo to má znamenať. Keď asi pred rokom sme si kupovali Killing Floor tak ten istý problém sa opakoval až na niekoľký pokus sa to podarilo. Zaujímavé.
            • Taky se mi to jednou stalo. Občas se to stane. Může to být přetížením transakcí. Vzhledem k tisícům transakcí denně se to dá občas pochopit.
            • aha...co kontaktovat nějakou podporu?
  • Valve takhle může fungovat díky svému postavení na trhu, kde hlavním příjmem je právě steam. Stačí tedy aby pár lidí zpravovalo steam a zbytek vývojářů může pracovat na čemkoliv. Ve firmách kde hlavním zdrojem příjmů jsou hry si přeci nemůžou dovolit aby studio pracovalo na spoustě projektů, které v budoucnu nevynesou nic, takhle by pravděpodobně zkrachovaly.
  • smejki
    "Tak, klucí, připravit a na tři to vydáme."
    aneb jak vzniká Valve Time.
  • Vydat != vyrobit, takže se bavíme o článku na téma "Backend Steamu je user friendly".
    • smejki
      valve ale vydává i krabicovky a tam jim to lítá pod nějakými domy, ni? Hovoří ten článěk i o téhle půlce byznysu? Ona totiž nebude malá, spíš naopak.
      • Pokud já vím, tak krabice pro Valve někdo vydává (nebo vydával, u HL2 to myslím byla EA).
        • smejki
          taky myslím.
  • smejki
    So they know the number after all!
    hopedieslast.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit