Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • keci keci keci a Half Life 3 či poriadna hra od Valve už 10 rokov nikde...
    • HL2 vysel 2004 a mezi tim i dost dalsi kvalitnich her od Valve takze coze?
  • http://i.imgur.com/tdtWF.jpg
    • *15* *15* *15* Sakra!! *15* *15* *15*
    • kostejnesmrtelny
      Perfektní. Boží mlýny melou *1* *1*
    • walltar
      Lol ... na čtvrtlibrák sem jednu dobu chodíval skoro každou sobotu do jedné velice dobré kavárny .... super snídaně. *1*
  • No jo ten jejich parazit jménem steam jim do kapsy sype dost
    • Prosímtě co máš (a vlastně máte) proti steamu? Se vám nelíbí, že vám seřere trochu MB na disku? Že si bere trochu paměti PC? Taky zrovna nevřískám štěstím, že i některé krabicovky ho vyžadují, ale nebýt steamu, tak mám v PC o 90% her méně... A to nepočítám hromady giftů, které mohu posílat kamarádům na zkoušku a co hlavně! Hromady INDIE her, o kterých bych se jen tak nedozvěděl.
    • Bez toho "parazita" by to dneska bylo kdovijak s PC hrama kvuli opravdovym parazitum - piratum...
      • Bez toho "parazita" by byl jinej parazit, nebo by si každej výrobce distribuoval digitálně sám. Absence steamu rozhodně není důvod k pirátství. A pro někoho je důvodem k pirátství i jeho přítomnost.
  • A to se mi líbí, že to u nich takhle funguje :) Je to jako rodina a ještě k tomu, tohle se nevidí jen tak ! A jak se už psalo: nemůže to fungovat všude ! Právě proto vznikají projekty (které snad někdy vyjdou *3*), které by jinde jen tak nevznikly *14* *14* *14*.
  • janchor
    Stačí jen tři.. akorát se jich nikdo nedopočítá!
    • Black_Hand
      tak dobre jsem se uz dlouho nenasmal!
    • trolo
      i see what you did there
    • Jen tři lidi v PR, zbytek je tým cvičených opiček, které dělají již 15 let stejné Counter Striky.
      • To si pleteš s Call of Duty *15*
        • Ani ne, novinky ve dvou posledních CSách jsou opravdu zanedbatelná. Grafická stránka hry šla ruku v ruce s horší hratelností. Ne nadarmo se stále hraje CS 1.6.
  • Zdá se mi že Gabe nějak zhubl, snad v tom nebude nějaká nemoc
    • Hmmm, sa v ňom nejak moc vyznáš, to bude láska!
      • Vtip tak na úrovni mentálně ret*rdovaného šimpanze.
        Stačí jen porovnat fotky z dřívějška a teď
        http://1.bp.blogspot.com/-OBb-93997gQ/TWGyUTH8qsI/AAAAAAAAAio/OFQ4yAGLUTU/s1600/041609_left4deadmods_obs01--article_image.jpg
  • Robotron3
    Koukám, že pro Valve je tak strašně snadný vydat nějakou hru, že si asi řeknou, tak co bychom dokončili epizody HL2 a udělali trojku? Kašlem na to. Pojďme dělat radši něco náročnějšího :)
    • walltar
      Spíš zjistili, že ve třech to prostě nedají a tak šli na kafe. *1*
  • Valve je obdivuhodne
  • walltar
    Tam musí být bordel ... ale třeba proto dělají tak dobré hry.
    • hlavně mají dost peněz, aby se nemuseli snažit pořád něco vydávat, a když už, tak na to maj nekonečně času ;)
    • Robotron3
      Přitom v bordelu to šlape jako hodinky. Jsem za změnit přirovnání na: "Tam musí být ale Valve" :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit