Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Niečo čo tam malo byť už od verzie 1.0. Interface v SC2 a hlavne jeho možnosti sú doslova zúfalé ak uvážime, že je to čisto multiplayerová progamingová hra.
  • Chtělo by to uklidit. Je tu dost nablito.
  • Fakt super doplňky. I pro ty, co hledají mezi 50+ lidmi ty určité a pod.. Ale snad ještě změní ten design -.-
  • cetl jsem misto bronzu, bronxu... a Diablo 3 klany budou ?
  • smejki
    Bronze 4 life! ::fuckyeah!::
  • Heleď kluci, nechte ho, třeba se ožral jako prase a místo toho aby se prospal, šel ze sebe dělat šaška do této diskuze. Prostě přirozená snaha ostatní lidi pobavit debilním humorem, který je mimo mísu. *1*

    Kolikrát jsem si sedl ke hře někdy i k WOT když jsem sotva dokázal udržet rovnováhu na židli *1*
    • Pardón ve spěchu jsem to zapomněl připojit k vláknu. Patří to na rekce uživatele GGG.

      Už si tu vážně musím udělat účet abych to mohl editovat.
  • Opozdena reakce na predchozi dojmy z bety:

    Autor by si mel precist tenhle clanek: http://www.gosu.com/2012/10/give-hots-time-blizzards-wobbly-history-with-betas-and-patches/ a pochopil by, ze to je naprosto standardni beta pro strategii od Blizzardu a napriklad jednicka behem bety prosla mnohem vetsimi zmenami:

    "When the vanilla game entered it’s official beta, there was a litany of mechanics, units, and abilities that would all require drastic changes. Marines were called “Marauders” and had a grenade launching ability. Wraith air to air missiles could hit ground. Every Zerg building produced its own larva (for its specific units). Goliaths had flamethrowers and could shoot missiles at ground units. Valkyries were in the game. High Templars had a ranged attack. The list goes on."
  • Sakra jakto že jsem nedostal ban? Jsem na kámošově komplu a doufal jsem že ho tím trochu překvapím. Hmm asi sem přestanu chodit a nebudu trollovat.


    No dobře dělám si prdeel, ale stejně ste mě naštavli. Člověk mluví sprostě a nic.
    • asi bych to uzavřel tak, že to je gey kterej je za škoulu xDDDD s....
    • Ty máš leda tak informatiku ve škole teďko, a jestli svojemu učiteli řikáš "kámoš" tak je to hodně podezřelý...
      • to jo já som pěkně na nemocenské a kámoš jakbysmet
        • Takže jste dva kámoši společně u sebe doma s chřipkou...hmmm...taky zajmavý )))
          • walltar
            Nádor mozku? Tak to ti nehrozí ... kdyby sis to přečetl pořádně tak je tam napsáno, že aby si mohl mít nádor mozku musíš napřed mít mozek ... a pěkně zítra šup zpátky do školy.
            • pro pleskoslav, retarda! s Masarykem na profilovce a toho třetího kkta z hvězdičkama.
              Je mi velkou ctí že se proti mne spolčilo bratrsvo teplé pracky. Ale než se vrátíte k provozování homogruppensexuálních hrátek rád bych řekl Vašemu hlavnímu přidržovateli pleskoslavovi jednu věc. Není jediný důvod být v rámci ozdravného pobytu doma. Stačí mít při sobě telefon kdyby něco a kde se budeš uzdravovat je na tobě.
              PS: z ničeho Vás samozřejmě neviním jsem tolerantí ke 4% menšině i k trollům, jen ten otřesný vkus Vám nemohu prominout. *5*
          • ty seš jak sjetej kdo tu mluvil o chřipce. mě bolí hlava a kámoš hmm ten nechce abych to říkal nějakýmu úchylovy na diskuzi
            • abys mohl mít nádor na mozku, to ho musíš mít a né v tvojem případě parodii na mozek...neni mozek jako mozek )))
            • Veskoslav
              A ty neznáš zákoník práce. Pokud máš nemocenskou od lékaře, což mít musíš, musíš pobývat v rámci "ozdravného" pobytu doma a musíš být k dispozici minimálně do 18:00, do doby ve které Tě mají právo zkontrolovat. Tudíž nejsi na žádné nemocenské, jsi jenom obyčejný a hloupý lhář a trol.
            • tak to seš ještě věčí hnup než jsem si myslel, bolest hlavy může mít uplně každý. Možná mám i nádor na mozku, nedávno jsem o tom četl v jedný knize

              a ted caw na lidi jako ty tzn trolly a ničitele normálních diskuzí je lepší nereagovat

              dont feed the troll
            • walltar
              Takže dneska se tomu říká kámoš jo? *1*
            • Hlava bolí jen ženský nebo teplouše...jako ženská se neprofiluješ...vidíš to, jak jsme dospěli k tomu, žes mi dal za pravdu .))
  • Nevím jako... SC II se povedl to že hejtujete BLIZZARD neznamená že to musí odnést samotná hra... D3 bylo špatné... v SC II je solidní pokračování... takže SHUT UP AND ENYOJ
  • nech radsej urobia first person rpg s kerigan alebo nejakou podobnou pichackou a dobre bude :P
    • Něco jak byl zrušený projekt Ghost? Kdyby ten nápad prodal nějaké jiné společnosti tak by jim nevadilo vydat i nějakou sračku co by měla kupu chyb. Ale u blizzardu ten projekt neprošel v tom že on je perfekcionista. Bud vydá dílo za kterým si stojí, nebo nic. Kolik dobrých projektu co by mohly snadno získat hodnocení 5 +, ano ne 8-9 či 10 ale prostě pruměrné hry které by člověka na pár hodin zabavily, blizzard zrušil?

      I po tom co blizzard dělá je to pro mě pořád menší zlo než EA a zatím si drží nálepku kvalitního studia, i když se ta nálepka někde loupé. To už je riziko prace
    • Drtimlam
      Projekt TPS ze světa Sc byl, ale nikdy nebyl dokončen a převeden ve finální podobě veřejnosti.
      • Veskoslav
        Jenom doplním, že se jednalo o hru StarCraft: Ghost:)
    • Lara versus Sarah jenom v bikinách...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit