Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Niečo čo tam malo byť už od verzie 1.0. Interface v SC2 a hlavne jeho možnosti sú doslova zúfalé ak uvážime, že je to čisto multiplayerová progamingová hra.
  • Tak to máš smůlu, šmudlo.
  • Nechuc pluska *16*
  • Chtělo by to uklidit. Je tu dost nablito.
  • smejki
    "Proboha proč?"
    přesně proto, veskoslave, přesně proto. mission accomplished.
  • Fakt super doplňky. I pro ty, co hledají mezi 50+ lidmi ty určité a pod.. Ale snad ještě změní ten design -.-
  • Jaký vyhledávač, to jde podle tebe především o nějaké vyhledávání? *1*
  • +, za to, že si uznal pouhou bandu d***** *15*
  • Veskoslav
    Proboha proč? Ty jsi vážně nějak "úchylný" na kapuce a jako provokace ala Assasin dost trapné.
  • smejki
    pravda. tak tu kapucu by mohl nosit aspoň v civilu, když běhá po vlastní základně/lodi. ale do boje by měl dostat hidden blade, aby byl teda prďáckej ve všech polohách.
  • Kapuce je kus látky, ta ti ani nezastaví proud vody... Jim Reynork má těžkou energozbroj ze slitiny odolných kovu a keramických plátu... Kdybys na něj vyrazil s motorovou pilou bych to jen zaskřípalo a ztupil bys zuby pily. Toto se s nějakou kapucí nedá srovnávat. *1*
  • cetl jsem misto bronzu, bronxu... a Diablo 3 klany budou ?
  • Drtimlam
    Kapuci do půl ksichtu? Ty jsi z toho Assasina úplně zmagořil.
  • Kdo tu co parafrázuje, je vidět že tvá znalost cizích slov nesahá za slovo gay, ale jestli to máš napsaný v občance tak se nedivým že ho znáš
  • pro pleskoslav, retarda! s Masarykem na profilovce a toho třetího kkta z hvězdičkama.
    Je mi velkou ctí že se proti mne spolčilo bratrsvo teplé pracky. Ale než se vrátíte k provozování homogruppensexuálních hrátek rád bych řekl Vašemu hlavnímu přidržovateli pleskoslavovi jednu věc. Není jediný důvod být v rámci ozdravného pobytu doma. Stačí mít při sobě telefon kdyby něco a kde se budeš uzdravovat je na tobě.
    PS: z ničeho Vás samozřejmě neviním jsem tolerantí ke 4% menšině i k trollům, jen ten otřesný vkus Vám nemohu prominout. *5*
  • kapuce pres pul ksichtu tak to me dostalo
  • smejki
    Hlasuji, toto je kvalitní názor. A ještě by se jí měly houpat prsa a Raynor by měl nosit kapucu do půl xichtu.
  • smejki
    Veskoslave, nerad ti to říkám, ale je tě víc než codyho. Cody trollí a semtam je aspoň vtipnej. Ty jsi jenom hnusnej. A je mi jedno, že reaguješ na pitomce.
  • smejki
    Bronze 4 life! ::fuckyeah!::
  • asi bych to uzavřel tak, že to je gey kterej je za škoulu xDDDD s....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit