Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drtimlam
    Projekt TPS ze světa Sc byl, ale nikdy nebyl dokončen a převeden ve finální podobě veřejnosti.
  • Nevím jako... SC II se povedl to že hejtujete BLIZZARD neznamená že to musí odnést samotná hra... D3 bylo špatné... v SC II je solidní pokračování... takže SHUT UP AND ENYOJ
  • *7*
  • Veskoslav
    "tak to bylo krutý. Nechat se urážet od prudérního zapšklího homouša a k tomu navíc fanouška bližžardu to je moc. Nacpi si okurku do svýho pětihvězdičkovýho tunelu a neprud"


    Tohle se ti například zdá slušné? GGG a Cody je totiž jedna a tatáž psychicky labilní osoba.
  • Parafrázovat můj příspěvek na vás je znakem zanedbaný mentální hygieny, nulovýho citu pro inovaci a v neposlední řadě plnýho pytlíku...
  • Veskoslav
    Blizzad nevydává knihy, to by jsi mohl vědět. Pouze propůjčil svět Sc ke knižní podobě.
  • souhlas s Joudinkem

    někdo napíše, že má radši holky v sexy oblečcích, a ty ho hned osočuješ z povrchnosti, nakupování her podle obalu a leštění...
  • Lara versus Sarah jenom v bikinách...
  • Proč? na to jsem se ptal když blizzard vydal svojí první hru
  • tak to bylo krutý. Nechat se urážet od prudérního zapšklího homouša a k tomu navíc fanouška bližžardu to je moc. Nacpi si okurku do svýho pětihvězdičkovýho tunelu a neprud.
  • nech radsej urobia first person rpg s kerigan alebo nejakou podobnou pichackou a dobre bude :P
  • Podle toho, jak si napsal příspěvek evidentně máš, chlapče .)))
  • Veskoslav
    Duka si to zasloužil:) Mě nejvíce ve světe Sc vadila smrt Alexei Stukova. To byl hrdina. No a pak Fenixe, to jsem na ten pitomý monitor čuměl a ptal se, proč a za co.
  • ale chlapci, to že jste gayové vám nedává právo se uspokojovat vzájemně na veřejný diskusi...nevim co to máte za móresy )
  • nemam potřebu jim nic nandavat a posledních par let ani kupovat..... chlapče
  • fizola
    Ako pre mňa je to zaujimavé, lebo ako autor píše prežívam v bronzovej lige, sem tam získam radu lepších hráčov, ale keď by sme teraz mohli byť v klane, určite sa o rady a triky podelia radšej, takže komunite to určite prospeje
  • ty seš taky dobrá P... ča proč hned musíš každeho shazovat ? ty asi nemáš moc kamarádu jedinej leštič seš tady ty
  • Konečně kvalitní názor. Z toho by si měl vzít příklad pleskoslav, diskutovat se dá i slušně *5*
  • Tos jim to nandal chlapče...
  • Fanoušci starcraftu 2 pubescenti jsou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit