Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66

    Transistor

    Bohužel technické problémy se nevyhly ani této hře...
    • ringmancz
      jaký? já nedávno dohrál Bastion tak jsem měl chuť hned navázat a koupit si to
      • Pilgrim66
        Skvělý, ale je to o dost jiný co se týče mechanik. Ale audiovizuální orgie je to zas.
  • Daylight

    Chtěl by někdo Daylight? Mám kód, který nevyužiju.
    • Ani ne ,ale dík. *4*
    • ringmancz
      chtěl - ringmancz(at)aol.com
      • Máš to tam, jen si to aktivuj do konce května, jinak to prý vyprší.
  • Veskoslav

    Nový Wolf

    4 DVD, všichni, kdo mají předobjednávku, tak mají v krabičce i speciální kód na Doom Betu, je schovaná pod základním manuálem ke hře u základní verze hry:) Instalace 38 minut, patche 25 minut:)
    • Keyz
      Co ten patch řeší?
      Na střední to je údajně stejně lehké...
      • Veskoslav
        Jsem si to nečetl:-X Teď se to akorát doinstalovalo.
      • Jack1947
        Pochybuji ze spravuje tu posramocenou (zkazenou) AI *3*

        Prvni pozadavek zprasenou optimilizaci tedy splnily - 50gb takze komprimace napicu. (ze by tentokrate Video?)
        DOOM beta - to je hezke mimochodem uz parkrat proklamovane... jenze nikdo urcite jeste nevi co za Betu to bude a kdy bude nebo ano? *4*

        No, pochybuji ze OPtimilizace bude nejaka zavratna... pocitam ze budu rad za 25 obrazku a to jeste pri nejakem Medium. Jestli to vubec spustim.
        • Jedna stará kočičí moudrost, které se sem teď moc hezky hodí, říka: Co to sakra meleš ty vořechu?
        • Veskoslav
          Asi nevíš, jaký je rozdíl mezi kompresí a optimalizací, co? Hra jinak zabírá 42 GB a to při 4 DVD je docela pochopitelné. Není to jako u Titanfall a jeho komprimace.
  • Šéf vývoje DriveClub prozradil, že ve hře narazíme také na řidičky a strach z trhání obrazu je zbytečný.

    Šéf vývoje DriveClub prozradil, že ve hře narazíme také na řidičky a strach z nich je zbytečný.
    • za jízdy možná, ale jakmile se začne parkovat či couvat, tak půjde do tuhýho
      • pozor

        zrovna ted je v levelu v jednom clanku rec o statistice besipu, ze ktere vychazeji muzi jako mnohem horsi ridici nez zeny *3*
        • ucho
          to je zajímavé, ale kdo zažil autoškolu s holkou, tak ví, čeho jsou schopné :D
          • No ale štěstí v neštěstí! Zrovna tam byl ucho a ukázal jim zač je toho rally a ještě jim rozdal ty nejlepší tipy na slevy! *14*
          • Myslíš jako třeba, že zastaví na červenou ale bohužel až za semaforem? :D
            • ucho
              ne, to netvrdím, jen u holek je to trochu patrnější a mnohem snadněji na takové případy natrefíš. rozhodně v počátcích, když s řízením začínají.
            • A chlapi na to maji bunky vsichni do jednoho, jo? *7*
            • ucho
              no co jsem zažil já, tak neřešily nějaké čáry na silnici, takže pokud ji někam vedla plná čára trochu klikatěji, klidně jela rovně čára nečára. a parkování byla kapitola sama o sobě. třeba jedna nedokázala za 20 minut pochopit, že při couvání musí točit volantem na opačnou stranu. a podle toho taky to parkování couváním vypadalo... tím samozřejmě nechci říct, že jsou ženy obecně špatné řidičky (navíc to nemusí nutně souviset s bezpečnou jízdou), ale některé na to opravdu nemají buňky...
      • Miserius
        Za jízdy to taky bude tuhej protivník... Na rovinkách 300 a uprostřed silnice, do zatáčky zběsilé brzděni na 30km/h a do škarpy... Nedej bože aby někde projížděly křižovatku bez semaforů!
        Omlouvám se všem dobrým řidičkám *1*
        • Vrook
          Popřípadě tě zablokuje na startovní rovince a budeš muset čekat, než si namaluje ksicht.
      • Třeba bude achievment ve kterém bude jen o to, dostat se do cíle po dálnici. Cíl bude obchoďák s 95% slevami. Nepřítel - ženy.
  • Neměl by někdo zájem o slevový kupon na steam? Týká se to hry Jagged Alliance 2 - Wildfire a jedná se o 90% slevu (což znamená, že vás to bude stát mrzkých 70 centů). Podlě mě to už má každej a kdo nemá tak nechce, ale aspoň to tady zkusim.
    • victor

      *8*

      *3* Každej to nemá i když JA :BIA má v knihovně . Pokud se tedy jední o starou dobrou Jagged Alliance 2 - Wildfire ... Směl bych prosit ? Steam nick - VictorCZ . Díky
  • A pak ze se uz nedelaj chytry hry!

    https://www.youtube.com/watch?v=FglVuYr0BJg
    • Nejlépe udělaný gore co jsem kdy ve hrách viděl.
    • Drogy, moc drog :D
    • Tilwaen
      Prý Pegi 3... *1*
    • Keyz
      *15*
      Jak tam střílí ty kříže.
  • frag.ment
    Jděte PCčkáři s tím neustálým házením špiny na konzole už do zadele. Diskuze tu už se fakt nedají číst.. To sem chodí jen 15ti letý děcka, kterým rodiče koupili PC "kvůli škole"? Já jsem odkojenej PC hráč a přešel jsem na konzoli a bavím se mnohem víc, než u PC a to, jestli je nějaká textura rozplizlá a nebo že si nemůžu měnit detaily, je mi fakt jedno.. Hry na PS3 vypadají graficky dobře (jasně, že na PC by to mohlo být o třídu víš) ale mě to stačí (občas se např. u GTA V divím, co dokáže ta stará škatulka vykouzlit).. Hlavní je se bavit.
    • Veskoslav
      A víš, že tímto jsi dosáhl toho, co daný "člověk" chtěl? Navíc fanatiků je na obou stranách a je zbytečné to řešit, protože od dob prvních internetových diskuzí je to pořád to samé. A ano vlastním jak konzoli, tak pc a rozhodně mi ho nekoupili rodiče. Zaprvé by řekli, že některé komponenty jsou zbytečné drahé (grafika a herní periférie) a na školu je to zbytečné. Takže doporučuji klid.
      • Ty mas teda rodice kdyz ti ani nekoupi PC...
        • Veskoslav
          Že jo, minulé pc donesl Ježíšek, monitor letos donesl taky Ježíšek. Serou na mě *9*
      • kennyB
        Ten člověk v uvozovkách *1* Masakr *1*
      • ucho
        Koho zajímá, jestli ti rodiče něco koupili nebo nekoupili? A už vůbec koho má zajímat, co by na to tvoje rodiče řekli? Klidně ať ti konzoli donesl Ježíšek...
    • Jak zmínil Mickey, akorát tím rozdmýcháváš další "hate". Ti "PCčkáři", co se tu povyšují budou beztak jen trollové. Za mě a ostatní PCčkáře, co znám, můžu říct, že nám je jedno, na čem kdo hraje.
    • MickeyMutant
      Je ti jasné, že tímhle příspěvkem jen dáváš záminku k dalšímu dlouhému vláknu o ničem? Tedy k tomu, co se ti nelíbí.
  • MickeyMutant

    Obrazem: Grafické porovnání záběrů z odhalujícího traileru Watch Dogs s jeho aktuální podobou na Xbox One. 

    Má vůbec smysl pokusit se hodnotit grafiku na základě obrázků z takhle masivně komprimovaného videa?
  • Keyz

    Nová edice Watch Dogs

    https://www.dropbox.com/s/qwtqbt4nvmldazu/watchdogsskidrow.mp4
    • podáno trestní oznámení na policii ČR
      • Veskoslav
        Myslím, že když zajdeš na policejní stanici a pastelkou namalované "trestní" oznámení, že ti možná dají i bonbónek z lítosti.
      • =DDDDD Ale jo pobavilo =D
      • Prasaak
        So hardcore:D
    • Miserius
      Vrchol nevkusu a ubohosti... Máš tam taky trailer na novou edici auta? "Jaké si ukradneš, takové máš!" Ať si pirátěj lidi co nemaj peníze, ale tohle je fakt ubohost
      • Keyz
        Jestli to někdo udělá bude i trailer na auta. *3*

        Warez skupiny to neposílají ke stažení na torrenty. Ani o to nemají zájem:
        http://torrentfreak.com/interview-with-a-warez-scene-releaser/
      • Tj, pokud už lidi pirátí, tak laskavě stáhnout a držet o tom pysk a nebrečet po fórech, proč tohle zas nejde.
    • residentevilfans
      *1* +1
      • victor

        Chápu -li správně . Tolik povyku kvůli Watch Dogs ?

        Error (509)
        This account's public links are generating too much traffic and have been temporarily disabled! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit