Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wolf

    Tak jsem naistaloval Wolfa a můžete mi říct, jestli tohle myslí v roce 2014 vážně? Ta hra vypadá jako 10 stará hry, textury maji rozlišení snad 128*128 navíc vůbec nedoskakují, je problém u mě nebo takhle hnusně to vypadá všude? Že se nestydí to vydat na next-gen.
    • Je to idTech5 engine, zase mají nějaké problémy na některých AMD kartách. A je to na všech hlavních platformách, ne jen na "next-gen".
      • Radioaktivni_surikata
        Asi tak. Ono když to podle Benchmarku jede na GTX 760 o něco rychleji, než na AMD R9 290x, tak je dost očividný, že je někde problém. Tentokrát už si na to mohli dát pozor. Asi od vydání Rage stihli zapomenout, že idTech5 je dost náročnej na streamování textur...
        • To jo. Já teda koukal jen na asi dvě videa a přišlo mi to naopak graficky hodně hezký. Ostrost textur není zrovna prvotřídní, ale co se mě týká, není ani rušivá. Navíc kdyby textury byly ostřejší, tak by velikost té hry byla neskutečná, už teď má snad 40 GB.
    • Zkus nastavení grafiky na víc než nejnižší.
    • -

      udelej screenshot jak to u tebe vypada. Tohle se mi uplne nezda.
  • Miserius

    Murdered: Soul Suspect

    Nový, 5 a půl minuty dlouhý trailer vysvětlující o co vlastně půjde a jak se to bude hrát... na tu hru jsem uplmně zapomněl a najednou za 2 týdny vychází... Už se těšim
    https://www.youtube.com/watch?v=3iY4deoDPp8
  • Co hrajete na Androidu?

    Já teďka hraju na doporučení Rybky Monument Valley a je to fakt skvělý. Jinak dál Color Zen, Život není krásný 1 a 2, Mimpi. Taky jsem zkoušel Brány Skeldalu, ale na 4 palcovém displeji nicmoc. Jinak dál občas něco ve ScummVM a Prehistorika.

    Co vy?
    • nekromant33
      GBAčkovej emulátor = všechen volnej čas v haj*lu
    • victor
      Real racing 3,
      • Jack1947
        Do te doby nez to zaclo tlacit, (nakupem novych aut) do mikrotransakci... jako vestina mobilnich her... zalozenych na freemium modelu.
    • Slash of the Dragoon
    • kennyB
      Taky hraju život není krásný. Je to skvělá hra *3*
  • jesusek

    enjoy

    Overlord + Overlord: Raising Hell (LEVEL 242) – klíč pro Steam: V3ZX4-IMEPQ-NW2K5
    Overlord II (LEVEL 242) – klíč pro Steam: V055E-M0V3M-DNQJC
    • Neeeeeeeeee, jsem v praci na mobilu :D
      • Muhahahahahaha...
  • Lukyz

    Porovnání map Watch Dogs / GTA IV / GTA V

    http://www.vg247.com/2014/05/22/watch-dogs-map-gta-5-how-does-it-compare/
  • Elite: Dangerous

    https://www.youtube.com/watch?v=TGf9OPot8Sc

    S každým videem to vypadá lépe a lépe. Už se nemůžu dočkat.
    • nějak pořád nemůžu přijít na chuť těm lodím, ve vesmíru přece aerodynamiku nikdo nepotřebuje, tak proč jsou tak strašně vyhlazené?
      • victor
        Protože budou časem přistávat i na planetách ... bez toho by to nebyl Frontier ;)
  • Pokud budete mít odpovídající procesor (nad 9000 bodů v PassMark), rozjedete Watch Dogs na ultra detaily i s grafikou Nvidia Geforce 670.

    Proc nekteri tvrdi, ze pro dnesni hry neni dulezity procesor a ze staci dvoujadrovy, protoze hry neumi vice nez dve jadra vyuzit, ze dnes procesor pouze prenasi data z disku do grafiky a ze důlezita je pouze grafika? Omlouvam se, nerozumim tomu, muze mi to nekdo v kratkosti vysvetlit? Diky :)
    • To je teda špatnej vtip... No nic, jdu svůj nový procesor za 6k vyhodit do koše, protože nerozjede na ultra průměrně vypadající blbost.
    • tj s mojou FX8350 som za vodou :)
    • Ronox
      Tak teď ještě aby to byla pravda. Mám 3770k, která ukazuje 9,6k bodů a grafiku přesně GTX 670, ale ještě mírně nataktovanou, tak schválně kolik fps to hodí.
      • S 1800 bodama u mé AMD Phenom II X4 945 se můžu jít zahrabat :D
    • procesor dela ruzny vypočty napr. umelou inteligenci, duležite je mit počitač vyvaženy. a zaleži na hre kolik jader dokáže využít.
      ja pamatuju když jsem hrál gothic 3 a všechno šlapalo ok ale prišel jsem do mesta ä(hodne postav) a fps šlo dolu. lidi mi vysvetlili že je to proto že ma slaby procesor

      nektere hry treba procesor nevyužívají vubec protože je tam minimum neprátel na scene naraz a žádná AI - treba novy wolfenstein, tam ti stačí jednojádro
      • ok, diky :) mam core2, Ivy Bridge, necele 3GHz (presne nevim, nejsem doma), Nvidii 660 a 8GB RAM a napr. NFS Rivals mi jede na fullHD s ultra detaily (samo se to nastavilo v tom programku od Nvidie Experience) a vsechno slape dobre, ale kdyz zacne bourka, palmy se ohybaji skoro az k zemi, vzduchem poletuje bordel a na silnici je vice aut, tak to zacne vylozene cukat.. muze tohle byt prave tim slabym procesorem?
        • presne tak, i kdyz ted nevim jak vykonnej je tvuj procesor, ale pokud je slabší, tak takhle prersne vypadaji priznaky. jak rikam comp musí byt vyvaženej
          • hmm, takze zacnu setrit :D Jeste jednou dik ;)
            • Ono je hlavne podstatne vyhodnejsi si koupit poradnej procesor a pak treba 2 vymenit grafilku, nez obracene. Protoze vpodstate kazdej procesor ma svoji vlastni patici, tak k tomu potrebujes vymenit aj zakladku a nekdy aj pameti, coz se dost prodrazi. Zatimco grafarny maj PCIE slot a to je zeptne kompatibilni i na predchozi verze.
            • Má Ivy Bridge skoro na 3Ghz proboha ! A trhají se mu omalovánky typu NFS . Při nejlepší vůli , tohle nebude zrovna jasná nedostatečnost výkonu procesoru ...
            • Jack1947
              Vzdycky je dobre mit nejakou tu zalohu do budoucna (ve vykonu).
  • KIMCID
    co Vávra a jeho hra na fb samá novinka a tady nic?
    • Chim
      Myslíš to, jak teď makají na soubojovém systému? *1*
  • owny

    steam

    http://store.steampowered.com/streaming

    *8* wow, co na to říkáte? něco takového jsem jednu dobu chtěl realizovat, ale nebylo jak, good job valve
    • Staré jak metuzalém :)
      • owny
        to je, ale objevil jsem to až dnes, kdy to přestala být beta *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit