Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nový Wolf

    Konečně pořádná oldschool doomovka, já jsem spokojený, parádní herní mechanizmy, radost střílet nácky, dobrý příběh, celkově super, škoda té slabší grafiky. Na high mi to jede plynule ve fullhd 60fps bez problému (i5 + 760), jediný drobný problém mám s občas doskakujícíma texturama, má někdo nějaký fígl?

    Respektive už si někdo hrál s příkazama v konzoli? Zatím jsem nepřišel jak ji vyvolat, moc jsem se tím nezaobíral, chtěl jsem, ale začal jsem hrát a pak už jen hrál a hrál :)
    • http://www.game-debate.com/news/?news=12767&game=Wolfenstein:%20The%20New%20Order&title=How%20To%20Permanently%20Apply%20MSAA%20and%20Anisotropic%20Filtering%20To%20Wolfenstein:%20The%20New%20Order

      tak jednoduchý návod, jak zapnout až 16xAA a 16xMSAA přes konzoli :) Hned to vypadá líp :)
    • Jack1947
      Co ji povolit v settings nebo klasika ~ a crtl + alt + ~. (Hru jsem nehral tak jen hadam).
      • Konsole je ctrl + vlnovka (vedle jedničky)

        Jinak bych ještě doplnil, že mám verzi od Skidrow (44gb) a kromě občasného doskočení textury (nic hrozného, je to skoro nepostřehnutelné), hra šlape perfektně plynule na nejvyšší nastavení.
    • no a slabší AI, což je škoda, na střední je to procházka růžovou zahradou docela, občas překvapí, ale celkově nic extra, nicméně kdo má dobré skilly a myš, ten si užije :)
      • Miserius
        Normal je ted uz takova obtiznost pro casual hrace, pokud nechces abys to prochazel s prstem v nose tak vzdy alespon o stupen vetsi
  • Watch dogs video z hraní PC verze

    http://www.youtube.com/watch?v=3zWQmY5xKx8

    *11*
    • a?
  • vyplatí se koupit nový tropico nebo je to sračkaračka jako minulý díl?
    • Zatím mám nahráno 2,5 hodiny a docela mě to chytlo. I když se mi nelíbí jejich DLC politika do budoucna, tak se rozhodně koupit vyplatí.
    • Keyz
      http://www.gamespot.com/reviews/tropico-5-review/1900-6415769/
      http://www.eurogamer.net/articles/2014-05-23-tropico-5-review

      Vypadá to dobrou hru. Sice vylepšení nejsou nějak zásadní ale jsou. Navíc je to na pohled pěkný.
    • Gambit92
      Bez té preorder slevy už to není tak atraktivní, ale na GMG se to dá ještě myslím koupit za 32€ , pokud máš lidi s kým to hrát, tak proč ne.... sr*čka to rozhodně není
      • Vždyť max tady jen celej den trolí. Nejdřív to samý prohlásí o zaklínači a teď tohle. Očividně se snaží jen rozpoutat flame, nebo se nedokáže zeptat normálně.
        • Jack1947
          Nebo to neni on, vzdyt anonymni nick uz zde byl tolikrat zneuzity... *4*
          • Hanzales
            OT - Co tady chceš zneužívat? :) Prvně rázně upozorňuji, že následné je pouze teorie, ale máš tady několik jedinců, kteří jsou registrovaní a píší z více účtů (teoreticky) a na druhé straně máš mezi slušně diskutujícími anonymy jednoho hotentota pod nicky různými (teoreticky). Ono když tady v bleskovkách a v diskuzi u jedné hry delší dobu přibudou tak dva, tři příspěvky a pak mnohem později večer během ani ne půlhodiny přibude cca 20 příspěvků od anonyma HAHA JOHNY MAX atd. s tím, že tam nalítají (kór u provokativních příspěvků) hned i pluska - vůbec to není okaté :) Já bych tipoval Joe, chvíli píše česky, chvíli slovensky pod stejným anonymním nickem, prudí, nadává, moc moc se nudí, ale to už by byla další teorie v již teorii současné ;o) /OT
            PS: Ono celá tady ta diskuze je jeden velký anonym. Tady jsme všichni borci, hrdinové, chytrolíni ;o) Někteří takové potřeby nemají, někteří třeba nepíšou vůbec a jen se baví, pak jsou tu i lidé diskutující k věci, nebo snažící se poradit (neříkám, že jsem to nutně já, spíše budu asi ten "chytrolín") a taky je zde spousta jiných individualit. Normálka, prostě jsme lidi, že jo, každý jiný... jen ta tolerance k těm odchylkám od našeho standardu je místy bídná, což je kámen úrazu. Jo a než přejdete do ofenzívy, vzpomeňte si na potrefenou husu ;o)
            • byla to normální otázka, stačilo vecne zareagovat na tropico
            • Hanzales
              "worko-cholerickou povahu" Jo tak to asi vím o co jde :) Taky mám práci, kde mně 12 hodin lidi prudí, potažmo je to někdy jako tady s těmito trolly, ale musím jim odpovídat a snažit se jejich problém vyřešit, naštěstí u toho můžu nadávat, ale dříve jsem byl pravda klidnější. Nicméně i po práci, kdy se to "zlo" koncentruje a odcházím totálně zpruzlý třeba nakoupit, místo abych použil transfer emocionálního jedu, na prodavačku se usměji a vřele poděkuji, na prodavače v pizzerii taky, dostanu extra porce a slevu k tomu a vracím se zase úsměvem ;o) Celé je to o tom, jak se chováte ke svému okolí. Někdy má i ta prodavačka těžký den za sebou a prudu od nějakého deža fakt nepotřebuje. Dežo dostane flusanec do hamburgeru a jde prudit dál a šířit svůj jed, který se mu samozřejmě vrací a dělá ho to pak ještě větším dežem. Škoda že se takovým lidem většinou nedá moc pomoct :/ Aby to zase někdo nepřekroutil, věcná a rozumně podaná negativní kritika je něco jiného ;o)
            • Jack1947
              Vzdyt ok, nic proti ja jen napr... jsem se zastal maxe tot vse. Tolerance je spatna no... ale v realu by to mohlo byt i tak ze vlastne ten co byl netolerantni je v poho a sel by si s nim na pivo. Jen ma treba trochu worko-cholerickou povahu ale v jadru je fajn kluk. ( to zas nevim, nemam zadne zkusenosti).
          • Tak je to ta samá entita, která to zkusila u Zaklínače, ostatní Maxe hodnotit nebudu. :-)
            • Já prostě vyjádření "jednička stála za ho***, mám si koupit dvojku, nebo to je stejná blbost?" vnímám jako trolling a pokus o flame, ale ne zas tak evidentní, aby se někdo za někoho maskoval... Třeba se ale fakt jen neumí zeptat normálně. :-D
            • Jack1947
              To ale neni moc hezke od tebe, ja mam maxe rad a hazet do jednoho pytle si nezaslouzi. Stejne jako joe je max jenom jeden.
  • Watch Dogs

    Jizdni model je docela tragedie teda a co se pretrasaneho vizualu tyce, tak az na par efektu to vypada jako GTA IV/V. To ma k tomu prvnimu prezentovanemu videu z E3 hodne daleko.
    Clovek by s tim, jak hra vypada, asi nemel problem (vypada celkem dobre), kdyby nas prvne nekrmili prezentovanym vizualem, ktery je minimalne o level vyse.
    Proste klasicky WoW efekt, aby se o hre mluvilo a pak postupne ubirat a ubirat.
    • Miserius
      Zakladni problem je, ze nekdo porad veri reveal "gameplay" trailerum z E3... Mě se to fakt hodně líbilo a i teď když na to koukam tak mam otevřenou hubu, ale nikdy jsem nevěřil že to tak bude vypadat, ani na pc...
      Opravuji se, zakladni problem je ze se nam tam spolecnosti porad snazi lhat, ze jim nekdo veri je druhej problem :D
      • veskoslav detected
      • Keyz
        Já si myslím, že není dobré lhát na E3. Měli by ukazovat jak to bude vypadat ve výsledku. Anebo horší jestli se vývoj protáhl a pak tam něco přidali.

        Zkušeností mají dost aby to odhadli dobře.

        Například KC anebo Zaklínač to mají dobře. Tam věřím, že to bude vypadat jak ukazují. I když u zaklínače prvně ukazovali něco jiného tak pak napsali, že to podělali a bude to jinak! Borci.

        - Tady máš šílence co machrují jak to bude něco extra. Pak to na konzolích jeden hůře než kecali, na PC to asi vypadá normálně anebo blbě a ještě to údajně kopíruje AC. Jo to je pokrok vzhledem k těm kecům.
        • Jack1947
          Smejdi, jsou to nic vic. Jenze dneska to tak je... hraci jsou pro ne jenom takove hracky a testeri a naivni blbci. Protoze muzou takto tak delaji, no co ze to nekomu nesedne jeho problem.
          • Proste se vyplati kecat, ono tu reklamu uvidi docela dost lidi. Na druhou stranu bude mnohem mene lidi, kteri sleduji herni scenu a zjisti ze jsou to vsechno lzi a vypada to jinak. Ostatne masam pak ani neprijde ze vlastne hraji zrecyklovany odpad, ktery navic vypada jak kdyby vysel pred 10 lety.
          • vidíš stejne se najde dost blbcu tady na tiscali kteri to hrají, horší je že prvotní gameplay vypadal že to nebude klon gta, ale neco originalnejšího o hackování
          • Keyz
            + mnoho recenzentů tohle nevnímá jako problém a vychválí to nebes.

            Tedy je jedno co nakecají a jak to dopadne...

            Navíc to neuhlídají a každý se může podívat jak to vypadá několik dní předem. To je komedie v přímém přenosu.
  • Tilwaen

    HL3 confirmed!

    Ehm... HL3 confirmed? *2*

    http://www.pcgamer.com/2014/05/23/i-did-see-some-concept-art-for-half-life-3-says-counter-strike-creator-left-4-dead-3-looks-great/

    Z čeho si pak bude dělat herní komunita srandu, když opravdu potvrdí nový Half Life? *1*
    • ringmancz
      Valve si na sebe ušilo bič. udělali Half Life 2, Portal 2, L4D 2, Dota 2, Team Fortress 2. se budou muset tu trojku jednoho dne naučit
  • Pilgrim66
    Tak jsem dohrál Transistor a můžu všem doporučit. Pecka. Technické problémy už jsou taky vyřešeny.

    Jako obvykle hudba zase jedna z nejlepších věcí na té hře.
  • Gambit92

    Watch_dogs gameplay videa z PC - ultra nastavení

    Den - https://www.youtube.com/watch?v=OMLerC3ie_w

    Noc - https://www.youtube.com/watch?v=BftYjgIouUA
    • kennyB
      Vypadá to dobře, i když to není originální verze *3*
    • Keyz
      Jak jsem psal. Asi ochudili textury. Krom lesku hnus.
      Vypadá to jako staré GTA IV. Navíc to má menší model poškození.
      • Jack1947
        *5* to ne hur jak stare GTAIV... to ani na PC nemelo zuby na Xboxu ale grafika bYla takova rozpita no.Treba postavy aaa modely aut kostrbate neostre... shodnem se ze to vypada jeste o fous hnusneji nez se ocekavalo. A to je sakra co rict.
    • Miserius
      Mě se to teda líbí... Mi neřikejte že pořád někdo čeká fotorealistickou grafiku? Mě se na tom nejvíc líbí že random chlápkovi vlaje kravata do větru
      Moc prosím, když tak záleží na FPS a ja jsem pako co to nepozná, v kolika FPS jede tohle video? Už se tu ptám pul hodiny a nikdo neodpovídá...
      Najednou nikdo...
      14 hodin a nikdo neni schopnej odpovědět což jen dokazuje že to taky nepoznáte dokud vám to tam neukáže FRAPS nebo nepustíte 2 videa na porovnání
      • Keyz
        To jsi měl tedy nízká očekávaní.
        I hráči na konzolích čekali, že to pojede 1080p a výsledek je 30 FPS a ani ne 1080p. A to mají často malé očekávaní.
        • Miserius
          A co jako? Mysliš ze kdyz si to takle zapnu ze poznam ze to je 1000p jen ? To teda opravdu ne. Stejne tak nepoznam jestli ten gameplay jede v 30 nebo 60 fps a i kdyby to bylo 25 tak je mi to jedno protoze se mi to libi... Me prijde ze vas na tom nejvice trapi to ze VÍTE ze to je 30 fps a slabsi textury a tak proste skuhrate ikdyz okem poznáte prd (teda fps nekdo pozna, nekdo ne... ja mam stesti ze moje oko to vubec neregistruje - az v pripade ze by bezely 2 hry vedle sebe)
          • Keyz
            Zdravý člověk rozdíl pozná. To samé rozlišení. Jestli jsi hraješ v 1080p poznáš, že to není 1080p.
            Jestli hraješ pravidelně na konzoly je možné, že to blbě poznáš. To u všeho. Když používáš horší nevidíš často lepší. Jakmile máš lepší vidíš horší ihned.
            • Hanzales
              Taky záleží, co člověk hraje... 30fps je myslím v pohodě, pokud je to zamknuté a třeba u takové third-person akce žádný problém. Ale vezměte do rukou např. volant a bezpečně poznáte rozdíl mezi 30fps a byť 45fps ;o)
            • C-BEAM
              nos ma predbehol, 25fps nie je a nikdy nebol plynulý obraz, je to zažitý kompromis medzi počtom políčok a vnímaním pohybu ako takého. Filmom, hlavne u postáv výrazne pomáha motion blur, pri rýchlejších pohyboch kamery však sekanie už nezáchráni nič a vidí ho každý.
            • Ucho, ty ses fakt ucho. Srovnavat vnimani filmu s hrou, kde vstupuje do hry zpetna vaba na hracuv input, to je pekna blbost. *3*
              25 snimku za vterinu je dostatecny pro film, i kdyz rychlejsi pobyh kamerou stejne clovek nevnima plynule (proto se i ve filmovem prumyslu od 25 snimku pomalu odklani).
              Ale pro hru je 25 snimku pro vetsinu lidi uz nedostatecne. Jako hranicni a pro mnohe dostacujici se da povazovat 30 fps (opet zalezi na druhu hry), ale 25 uz fakt ne.
            • ucho
              fps člověk rozezná od sebe, ale rozlišení na televizi už ne. nemáš prakticky šanci poznat, zda je něco v 900p nebo 1080p, pokud nejsi na televizi přímo nalepenej, což většinou nehrozí, protože by člověk rychle oslepl. co se týče fps, tak 25 fps je pro lidské oko jednoduše plynulý pohyb (viz filmy) a člověk si na to snadno zvykne, pokud to je v té hře dobře udělané, o což se logicky na konzolích snaží. většina lidí, co na to nadává, to má zažité s PC a poklesem snímků, tedy když člověk hraje 50 fps a najednou mu to někde spadne na 25 fps, tak to logicky pozná, navíc tam je to často navázané na odezvy hráče, tak je to nepříjemná věc. v podstatě to ale nejde srovnávat s tím, kdy je hra zamknutá na 30 fps a odezvy na gamepad jsou stále okamžité...
            • Miserius
              Kdybych hrál pořád na PC a řešil jen grafiku a rozlišení a FPS tak verim ze to poznam. Ja ale hraju na konzolích a sedim daleko od telky a hraju tak ze si drepnu do gauče, chvilku páčkuju a jdu zase pryč, neprožívám to tak, takze me tohle nezajima tudiz tomu nevenuju pozornost

              A reknete mi prosim uz nekdo v kolika FPS tohle video jede, at se taky misto gameplaye muzu radovat nad fps *3*
          • GlaDOS
            30 vs 60 fps je sakra znatelný rozdíl.
            • Hobbitovi uz by nepomohlo ani 120 fps...
            • C-BEAM
              Jack1947 : čo to zase meleš jacku ? *7*
            • Jack1947
              C-Beam: Sry, ale zaslouzilsis to to si neodpustim ČOBOL fail! *15*
            • Kozy: já ti to věřím, jen to nechápu. :-)
            • C-BEAM
              ucho: *7*
            • Kozy
              No hele nejsem konzolista a vysoký fps si můžu dovolit, řikám jenom na co se mi líp kouká. Na Hobita si nevzpomínám, usnul jsem u něj. Ta stránka je fajn, asi nejlepší na tohle srovnávání.
            • ucho
              C-BEAM: teď jsi krásně ukázal, že jsi nepochopil, o čem ta debata byla :D
            • Tak v obou výše uvedených ukázkách je zcela zřejmé, že to rozdíl je. To ale neznamená, že 30 FPS není plynulé. Ale pokud mi někdo bude říkat, že se mu líp kouká na 30 FPS, tak fakt nevím... ta absolutní plynulost u 60 FPS je prostě lepší a jestli pro někoho opravdu ne, tak mu závidím, že mu stačí 2x slabší komp (nebo konzole). :-)
            • C-BEAM
              Kozy: to je tým, že si na 30 fps zvyknutý, je to rovnaký efekt ako keď vidíš prvý krát 48fps film, spomeň si na prvé premietanie Hobbita a ako boli ľudia rozdelený do dvoch skupín, jedni boli z plynulosti nadšení, druhým tá plynulosť vadila, pretože majú zažitých 24-30 ktoré k filmom "akosi patria". Ja keď hrám hru chcem sa do nej čo najviac ponoriť a tomu vysoké snímkovanie jednoznačne pomáha pretože približuje hru tomu ako vnímame svet v realite.

              Mimochodom podstatné je, že ten rozdiel je úplne zrejmý, o tom bola táto debata. Takže díky za tie stránky, už ich mám v záložkách.
            • Kozy
              Dole sice řiká Miserius blbosti, ale tady s nim musim souhlasit. Když se podívám třeba na tohle http://30vs60.com/mirrorsedge.php tak je pro mě těch 30 fps přijemnější. Ale tak jasný, někdo má potřebu honit fpska.
            • Ja bych prisahal ze ten rozdil pri hre kdyz ma clovek v ruce ovladani poznas ale z odkazu tam neni znat zadnej sakra znatelnej rozdil.
            • Je mi líto ale není....
            • Miserius
              Holky vy to fakt nechápete... Mě je uplně ukradený co je 30 a co 60 fps protože pro mě je oboje plynulý, neřikam ze jsem robot co nepozná rozdil, ale rikam ze jsem clovek pro kteryho je oboje plynulý a vic nepotrebuju... Pokud potrebujete hrat hry s 60 fps tak vam to neberu, vy se sami okradate o hry

              Mimochodem video který jediny co ma dokazat jsou rozdily FPS opravdu neni moc dobrej dukaz an to ze clovek pozna jestli hra bezi v 30 fps, zapinej si hry na youtube a muzes diagnostikovat kolik ma fps
          • Pilgrim66
            Tak to mam nejakej naprosto dokonale vyvinuty zrak protoze rozdil mezi 30 a 60 fps je OBROVSKEJ
          • Gambit92
            sice většinou neřeším 60fps vs 30fps války protože je to zbytečný .. ale rozdíl mezi 30 a 60 poznáš.. a Hodně
            • Jazz
              Ne, to opravdu ne. Ale pokud to myslíš vážně, radši zajdi doopravdy na oční...
            • Jazz: Myslel jsem to vážně. Snad se se mnou nechceš hádat o tom, jak JÁ vnímám obraz? *1*
            • Jazz
              25 FPS krásně plynulý?
              Málem jsem se zadusil... v hloubi duše doufám, že to byl jen pokus o "ftip".
            • Souhlasím s Mizériem, nejde o to, že bych nepoznal, co běží rychleji, ale o to, že už s 25 fps mi obraz přijde krásně plynulý a bohatě mi to ke hře stačí. Naopak kamarádovi přijde cokoliv pod 40 fps nehratelný a nadává, že se to seká.
            • C-BEAM
              nie, si stupidný pretože popieraš elementáru logiku a to ako veci fungujú. Každý človek je schopný rozoznať rozdiel medzi 30 a 60 ak nemá vážne poškodený mozog kde sa ten signál z oka sprácúva, s citlivosťou oka to nemá nič spoločné. Rozoznať to dokážeš aj ty len je ti asi ľahšie popierať i nos medzi očami aby to zapadlo do tvojej pravdy.
            • Miserius
              Ano, že nemam citlivý oko znamená že jsem stupidní *1* Ach jo chlapče, přestaň se vyjadřovat
            • C-BEAM
              urazenej ? za čo ? *7* ... i keď tvoja stupidita ma niekedy uráža, to hej.
            • Miserius
              C-Beam uklidni se, ze jsi urazenej nemusis prudit ve vsech vlakne, huš
            • C-BEAM
              Miserius: o tom ale nikdo nepochybuje že TY to nemáš šancu rozoznať. Normálny človek to však rozozná bez problémov.
            • Gambit92
              Hry nad 40fps většinou jdou dobře poznat podle toho že se hýbou rychle jak mexická telenovela *1* okolo 30 je jako normální film

              Doufám že to aspoň trochu dává smysl *1*
            • Miserius
              Já ne a neříkej že to pozná každej, nepozná. Každej má oko citlivý jinak... Jak řikám, pusť mi 2 hry vedle sebe v 30/60 a to poznám co jede rychlejš. Ale pokud zapnu hru bez nějakyho ukazatel fps tak nemam sanci poznat co je 30/45/60 a ani nechci, nezajima me to dokud se to neseká

              A dotaz tedy, tohle video jede v kolika FPS podle tvojeho oka? Podle mojeho to jede plynule a vic nepotrbeuju
      • Jack1947
        To je tak vsechno, a na dnesni hru to je skra malo kor kolik toho naslibovali - ostatne ne nadarmo se rika ze ukazky na E3 z minuleho (predminuleho) roku vypadali mnohem lepe nez dneska.

        Jasny, tak neceka jenze to je tak no... hlavne ze se to vleze na BD. *15*
    • Jack1947
      Uz se nedivim proc to davaji "Zdarma" ke strednim grafikam... tohle je vysmech. Hlavne to hw... ani ubisoft by nemel delat takovehle kiksy a lidi by se merli probrat ze nic jineho nez provetrani penezenky to neni jasny na konzolich to saice nebude o mnoho lepsi ale zase to pojede a pojede na pc za rozumnou cenu v diobrem nastaveni? Silne pochybuji ...
    • To je jeste nejaka beta nebo je to verze ktera pujde ven?
      • Gambit92
        release, nejpravděpodobněji tak leaknutá verze z warezu
        • Jsem z toho takovej dost rozpacitej. Grafika je v pohode ale celkove na me ta hra pusobi takovym nemastnym neslanym dojmem...
        • Jack1947
          Jo, je to na W@rezu ... aspon rozumna velikost. 13,5gb... oproti konzolovych 20 a vice gb.
  • Kozy

    pc master race

    https://www.youtube.com/watch?v=EVrlwnYkRMI
    pravý dark souls je na pc )
    • To mi připomíná tu první 3D F1 hru, kde byl čas vázán na framy - protože ta hra byla extrémně náročná, tak většina hráčů ji měla zpomalenou.

      Jak se ale něco podobného (byť opačného) může stát dnes?
    • Miserius
      Na PC pravý Dark Souls nebude ani kdyby měl 220FPS *15*
      • Nepochopil jsi to video. Tam jde o to, že na PC při 60 FPS je ta hra o něco těžší kvůli rychlejším animacím nepřátel a rychlejšímu ničení zbraní.
        • Miserius
          Stejně jako jsou o tu nanosekundu zrychlený pohyby a tudiz i reakce hráče = přímá úměrnost
          • To jsem nevěděl, že tvoje reakce se zrychlí, když se zvýší framerate. :-)
            • C-BEAM
              Mizerius: pre hlupáka každý hlúpy. Nie, neodohráva sa to v tom istom časovom intervale, keďže máś MENEJ času na reakciu. To že i tvoje reakcie/animácie sú rýchlejšie určite pomôže a z veľkej časti zrýchlenie postáv kompenzuje ale nevykompenzuje ho úplne, keby si išiel vo framerate ešte ďalej bolo by ti jedno ako rýchlo postava blokuje, boj by sa odohrával tak rýchlo, že by to dalo už iba mizerné percento hráčov.
            • Jenže ono nejde jen o systémové reakce, od určité úrovně narazíš na limit lidských reakcí. Nebudu se hádat, nemám možnost porovnávat. Každopádně přinejmenším to opotřebování zbraní neokecáš. Autoři si s tím prostě měli dát víc práce a ne to tak šíleně vázat na FPS limit.
            • Miserius
              Tak to jsi hloupej. Nehledě na to že block-dodge je díky FPS taky rychlejší.
              Pořád se rozhodne jestli to blockneš nebo ne ve stejnym časovym intervalu. V 60 FPS on sice má rychlejší kombíčko ale ty rychlejš dáš nahoru štít nebo uskočíš. Možná si PC 60FPS odborníci myslej že když trvá o třetinu sekundy jeho kombo déle na konzolích že konzolisti maj 1/3 vteřiny navíc, ale nechápou že o tu 1/3 vteřiny zase trvá postavě něco udělat protože je taky "pomala"
  • Sony oznámilo SingStar: Ultimate Party pro PS3 a PS4. Jako mikrofon bude sloužit váš chytrý mobilní telefon .

    A ta banda xindlů neustále ignoruje stížnosti na otravný, urážející a nesmazatený buznoSingstar v PS3.
    • Gambit92
      Nevím teda čím tě to uráží, ale myslím si že v Sony by se teď měli soustředit na dolaďování softwaru pro PS4, pořád jim tam schází spousty důležitých věcí. Jedna nepodstatná položka v menu PS3 kterou se za tu dobu co tam je naučili všichni ignorovat si tam může klidně zůstat dokud se nevyřeší důležitější problémy
  • Keyz

    Watch Dog byl již cracknut

    *1* To jsou debilové v Ubisoftu. Většina her na steamu není cracknutá dlouho před vydáním.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit