Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Mé cesty do Tesco

    Dnes jsem opět navštívil Tesco v Ostravě Třebovicích a tentokrát jenom pro konzole: 30 her na Xbox 360 a PS3 jsou za 299 Kč. Viděl jsem tam Fifa 2012, AC III, Bioshock II, DS, Alan Wake, Dirt Showdown a Dirt 3 a poslední Deus EX (ne ten mobilní) atd. Chce se to podívat, ale za tu cenu to není špatné.

    Jo a mají nějakou akci na PS+ pro majitele Club Card a za 385 Kč PS3 verzi MInecraftu.
    • davidBray
      jak jsi psal minule, tak jsem se tady vydal do Tesco (Přerov) a měli slevu jen na pár ps3 a xbox her naházený v jednom koši :-/
      • Veskoslav
        No třeba v centru je to samé, jak popisuješ. Přijde mi, že se Tesco liší prodejna od prodejny.
        • victor
          No tak za 299,- to ještě není zase takové , abych bral podobné přehrabávací koše útokem . Většina z těch her je na PC dávno dohraná , takže odpadá důvod kupovat si je na PS3 znova . Třeba někdy příště ...
          • Veskoslav
            Taky je mám na pc dohrané, ono je to spíše pro ryzí konzolisty, co nemají pc.
      • ringmancz
        jsem si říkal, že bych se tam zašel podívat. dík, že jsi mi ušetřil cestu :)
      • Miserius
        Tady to stejný... 299 kč na koš kde bylo 50 krabiček ale jen 3 hry (Darkness 2, Defiance a ňákej box)
  • Keyz

    Hacker claims to have jailbroken PlayStation 4 to play pirated games, and upset Sony

    http://grahamcluley.com/2013/11/playstation-4-jailbreak/

    .
    • Zpráva z konce minulého roku. Nikdo nepotvrdil funkčnost.

      Ale jestli to někdo chce vyzkoušet, zde je návod: http://pastebin.com/QDeRQiMY
  • Keyz

    Overlord + Overlord: Raising Hel l+ Overlord II (steam)

    Overlord + Overlord: Raising Hel: TBYIY-xFQGK-MyANC
    x = Počáteční písmeno hry, kterou v Levelu 242 recenzuje Karel Drda
    y = Chybějící číslo za písmenem "i" Core i? 4790k
    Overlord II: x8Z2F-yTXTA-MV0QC
    x = poslední písmeno hry kterou hrál P. Dobrovský na Games dnes od 15:35.
    y = První písmeno "jména" autora který recenzovat na games.cz Gothic 2 ve druhé recenzi. (není to Redakce games.cz)
    • Moc děkuji :)
  • davidBray

    G2A a je to tady ..

    https://twitter.com/devolverdigital/status/466577590606520320
    • ucho
      a když jsem to tady zmiňoval já, když tomu na gamesech dělali reklamu, tak se mi lidi smáli a mínusovali :)
      • Pilgrim66
        No G2A to tam docela slušně hasí
        • ucho
          samozřejmě, však nic jiného jim nezbývá, jestli chtějí existovat dál a já věřím, že to zvládnou. navíc většinu klíčů nelze ohledně přeprodávání uhlídat, takže jim to velké problémy nezpůsobí a zákazník na tom dá se říct netratí. ale tak nějak jde o princip. osobně bych se tam asi nebál něco koupit, pokud by mě to vyloženě zaujalo.
  • V srpnu vyjde oficiální pokračování Flappy Bird, které již nemá být tak návykové jako první díl.

    ja bych toho tvurce zazaloval bohatne na necem co se hodne podoba hre Piou Piou
  • Lukyz

    Watch Dogs - Street Hack reklama :)

    Moc pěkný, jen by mě zajímalo kolik taková sranda Ubi stojí *8*

    https://www.youtube.com/watch?v=1hpU_Neg1KA

    Číňan se držel pěkně role až do konce *1*
    • To museli potkat fakt retardy. Jako ovladat bankomat telefonem ? vazne ?

      ale aspon jsem se tomu zasmal :)
    • tonnymontana

      lukyz

      Ted jsi me dostal chlape.. jedna z nejpromyslenejsich reklam na ulici:) uzasny po dlouhe dobre jsem se skvele zasmal:) diky moc za link:) jinak neprislo vam ze ten prodejce mel vzhled jacksona za mlada?:) hold fesak:)
    • kennyB
      Pravda, asiat byl dobrej *1*
  • Miserius

    Driveclub novy gameplay

    Teda, ten pohled z kabiny ale ze nevidim volant a ruce je naprosto suprovej!
    https://www.youtube.com/watch?v=2DKb5i9gXf8
  • victor

    SPRING INSOMNIA SALE

    Battle worlds: Kronos ... za 9.99 $ právě na GOGu
    • Thorar
      Já měl kliku a vyšel na mě zdarma :-)
      • victor
        *1* Jako tradičně bych musel vykoupit celý katalog ,aby se na mne usmálo štěstí . Užij si ho . Mulťák je super závan starých časů ....
  • Podle mě docela validní názor (anglicky)

    http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/05/15/witcher-3-developer-questions-validity-of-1080p-vs-720p-debate.aspx?utm_content=buffer94379&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer
    • A co takhle sem ten názor přepsat, není zas tak dlouhý...

      Takže, pokud jsem to pochopil správně: Říkají, že víc než rozlišení má vliv televize (berou to konzolově), na které je zobrazováno.
      Já za sebe dodám: Pokud máte televizi v dostatečně malé* úhlopříčce, díváte se na ni z dostatečně velké* vzdálenosti nepoznáte rozdíl.
      Pokud první dvě věci neplatí a televize nedisponuje nějakou funkcí pro vylepšení obrazu (která ale u většiny TV zvyšuje imput lag - bo pomalý HW v televizi), je rozdíl mezi 720 a 1080 dost patrný.

      Pokud je ale obraz renderovaný v rozumně nižším rozlišením a dále upscalován na 1080, je rozdíl nepatrný.

      Ono je možná méně HW náročné renderovat scénu v nižším rozlišení a aplikovat vyhlazování stran v kombinaci s dobrým upscalingem (což trochu rozmaže obraz a tím „vyhladí“ zubaté hrany), než renderovat v plném rozlišení bez vyhlazování. Protože na velké úhlopříčce bude i 1080 bez vyhlazování dost zubaté. Ale jak je to ve skutečnosti, netuším. Jen si pamatuji, že se říkalo, že než zapínat anti-aliasing je lepší zvednout rozlišení - lepší poměr efekt/výkon. Ale to bylo v době kdy se běžně hrálo v rozlišení 800x600.
      * tohle je hodně individuální
  • War Thunder Ground forces

    Jenom jsem vam chtel rict ze tanky jsou proste bozi!
    • victor

      Tolik her a tak málo času ...

      :) Táakže znovu nainstalujeme War Thunder .... War Birds byli pěkní, ale tanky ... jo tanky jsou o něčem jiném . A konečně se letcům taky třeba vyplatí létat a ničit i pozemní armádu ;)
      (... Ale měsíční misi ve WoT si taky splním ;) )
    • R.I.P. WoT *1*
      • Veskoslav
        No to si piš, že nejspíš jo. Už jenom ten pohyb, kdy věčně dostaneš smyk, když jedeš blbě z kopce, míření, zničitelné mosty a zábrany, kempení z WoT prakticky nejde, protože musíš být ksakru dobrý, aby si vyvážil střelbu tak, aby si zasáhnul. Jednou jsem omylem sestřelil vlastní tank, vjel mi do rány a šup penalizace na 10 zápasů a prodloužilo to čas hledání.
        • Na druhou stranu tanky driftují až moc a SB je jediný hratelný mód :)
      • Jak jsem to konecne dostal do ruky tak musim rict ze me to stejne prijemne prekvapilo snad ve vsech rovinach. Pohyb tanku a fyzika je proste svetelny roky pred tim co jsem mel moznost zkusit ve WoT. Grafiku prostredi jsem cekal trosicku lepsi ale detaily na tancich tohle vsechno bohate dorovnaj.

        Jsem zvedavej jaky to bude az pujdou na tanky hazet i bomby protoze pak budu celej den nalozenej ve wirblewindu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit