Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • H1Z1

    dneska melo vyjit na steamu h1z1 ale nic tam neni,nejaky info?

    predem dik
    • Jack1947
      http://www.ausgamers.com/news/read/3432017/h1z1-hitting-steam-early-access-next-month-first-look-at-gameplay melo no... jenze to me ani moc nelaka zvlaste kdyz se vybaveni bude dokupovat, ne jak v Dayz...
    • ??? vyjít na steamu??? To by bylo dost divné, takto se SoE nechová.
      • To není pravda, na Steamu už je/bude třeba Landmark
        • Jenže landmark jede už od 1.2. a teprve teď přistál (přistane) na steamu.
          • Uzavřenou betu bych za "jede" neoznačil. Ale Landmark se prostě na Early Access na steamu hodí, stejně jako ti zombíci. Celkově teď SoE jede na nové vlně online sandboxu, vypíná staré hry a podobně, takže tohle je asi součást jejich nové strategie.
            • Patrně. A landmark jede velice slušně už od prvního dne. Každopádně jim teď v Kalifornii řádí požáry, takže řeší trošku jiné problémy.
        • Landmark?
  • V Americe se prodalo 5x více kopií Titan Attacks! na PS4 než PS3.

    Na Ps4 neni co hrat, tak se ze zoufalstvi kupuji takovehle hricky *1* *15*
  • Humble Bundle

    BIT.TRIP RUNNER
    https://www.humblebundle.com/gift?key=nkWvR5NXW7wTDSk8

    Blocks That Matter
    https://www.humblebundle.com/gift?key=6HnRmF7NCBzYVm7X
    • shefield2
      Vzal jsem si to druhé, děkuji. *4*
    • Veskoslav
      Vzal jsem si to první. Děkuji
  • Operation Flashpoint zadarmo na Steamu do pondělka, http://store.steampowered.com/app/65790/ Trhejte tooo :)
    • Miserius
      Flashpoint byl nejlepsi! U editoru jsem proseděl hodiny a hodiny, dokonce jsem nedávno našel notýsek ve kterým jsem měl z internetu opsaný návody, nemohl jsem vždy při flashpointu vytáčet i internet *1*
    • Inquisitor
      Ten mám ještě pěkně ve velký krabici, plus datadisk Resistance :)
      • Já speciálku rozštípal ,protože na výstavku ty neošetřené nehoblované prkénka nebyly (a to slibovali autentickou muniční krabici) roztržená pláštěnka !s nalepenou! samolepkou s logem hry a plastová baterka od vietnamců .Ještě ty plakáty a mapu ostrova bych doma našel . Netřeba říkat že speciálku za 1600,- jsem si představoval jinak (minimálně vojenskou baterku se signalizačními filtry jsem očekával ) ....
        • Inquisitor
          Tak tu nemám, jenom normální papírovou. Ale věřim, že tohle nasere.
    • ARMA: Cold War Assault
      • Však to je původní flashpoint. Bohemka ho řejmenovala kvůli tomu Flashpointu od codemasters.
        • fakt? nekecej, ja myslel, ze na steamu lzou

          "První hra firmy Bohemia Interactive vydaná společností Codemasters jako Operation Flashpoint (OFP) v roce 2001, která se stala vzorem vojenských simulací a číslem 1 nejprodávanějších her na PC na celém světě a získala mnoho mezinárodních ocenění, včetně “Hra roku” a “Nejlepší akční hra."
          • Njn, holt vy mladší když vidíte ty screenshoty, tak vám to nic neříká. Ti starší už jasně vidí, o co jde :).

            Čas pro vás to napravit, holoto. Tohle byla totiž nejepší "Arma", kterou kdy Bohemka vydala.
            • victor

              Klesající úroveň

              :) Nedala se snad stabilizace v některém dílu i vypnout ? .... Ale s těmi chybějícími animacemi jste všichni na Bohemku až moc vlídní . Které jiné herní studio , co se pohybuje v oboru tak dlouho si dnes může dovolit bez rozpaků stejné kiksy jako na začátku ? A Bohemka s vlastním MOCAPstudiem a bez animací nastupování s odůvodněním , že nebudou dělat animaci pro každé vozidlo ... WTF . Tohle už za těch 13-15 let tuplem nežeru .... Hlavně jak je ve hře planetárium , simulátor divoké zvěře a tisíc dalších okrajových aspektů pro to, proč se konečně nezaměřit na animace , které nám tak dlouho nic neříkaly (opravdu pro Bohemku nepřekonatelný problém ... už přes dekádu ) ....
            • To Brumla: Ano, pokrok v animacích, nebo jsi snad měl v OFP různě animované nabíjení u různých zbraní? Šlo si stoupnout na špičky, lehnout na bok, válet sudy, vyklánět se dvěma způsoby, mít několik druhů podřepů vhodných do různých situací? Vždyť v původním OFP se nešlo vyklánět vůbec. Ano, všechno ještě dokonalou animaci nemá (lezení po žebříku, manuální natahování závěru, přepínání zbraní je pořád nemotorný), ale pokrok tam je dost znatelný.

              Lost Hikings: vývrtka s vrtulníkem šla už v původním OFP. S atmosférou kampaně máš pravdu, tomu se žádná Arma nevyrovnala :-)
            • Vrook
              @Lost Hikings
              "(zkuste si to v reálu schválně, stabilizátory vás nenechají)"

              Hned odpoledne to pobežim vyzkoušet. *15*
            • Promiň, ale ač jsem hrál všechny díly, tak OFP pro mě bylo dokonalý vyvážení mezi hratelností, realitou a výborným příběhovým vyprávěním včetně atmosféry. Další díly už byly tak trochu plastové, včetně grafiky a ovládání vrtulníku ve trojce, kdy je možné jej otočit břichem nahoru (zkuste si to v reálu schválně, stabilizátory vás nenechají) mne dostalo - OFP stále nepřekonáno.
            • OFP byla ve svý době vážně pecka a hraju ji doteď, ale každej, kdo nemá nostalgický brýle musí uznat, že s každou Armou udělala v hratelnosti i realističnosti Bohemka krok kupředu. Od animací, po chování zbraní, AI, velení, chování vozidel, ovládání postavy, zvuku, rozsáhlosti prostředí až po grafiku. Jack zmiňoval realističnost a jaksi zapomněl na to, že budovy i tanky šly v ofp klidně ustřílet odstřelovací puškou, šlo chodit pod vodou a fyzikální zákony prošly kolem hry obloukem. Jediný co zůstává nepřekonaný jsou původní příběhový kampaně Cold war crisis a Resistance.
              • Reakce na příspěvek:

                Cože Bohemka udělala pokrok v animacích? Pane jo a proč jim tedy stále ještě i v trojce (čtyřce) tuna chybí ? Hlavně OFP (čiCWC) mělo konzistentní prostředí což Sahrani z ARMY bylo spíš cirkusem s assety z VBS na malé ploše . Prví arma se nepovedla druhá ušla a třetí je scifi . Free víkend s armou 3? ... no uvidíme .
            • nevim s cim tady ma vetsina problem, napsal jsem jen aktualni nazev a muzete se z toho zblaznit, nepochopitelne a komicke jak se tady nekteri snazi dokazat....ani nevim co *1*
            • Jack1947
              Ma pravdu hoch. Byla je a bude... minimalne co se realisticnosti tyce 1rana = 1mrtvy max 3rany ne jak dneska 1zasobnik a nejista smrt.
  • Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition vyjde na konzolích 19. srpna.

    fora jsou ted plný nespokojených uživatelů.Já mám ten samí problém DC během 7 minut.minulý týden všechno v pohodě. *10*
    • samý samozřejmě s ý.
  • froztik

    Far Cry 4

    https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10369891_238932239647508_4534324328961054741_n.jpg *5*

    On November 18th 2014, Far Cry 4 is yours to explore on PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 and PC . New enemies. New weapons. New world.
    For more information, visit www.FarCryGame.com
  • První patch doWolfenstein: The New Order, který dorazí v den vydání hry, bude pěkný macek - pro PS4 verzi nabobtnal na 5GB, pro Xbox One verzi 7,3GB.

    Tomu se říká uspěchané vydání.
    • Tak to je proste standart, ona hra se posila na distribuci mesic predem, ale ten mesic se na ni jeste pracuje, proto takovy patch. Hned bych to asi neodsuzoval, ale pockam si na nejake prvni dojmy *1*
      • Zahraju a počkám na GOTY....
    • Informace o hounu. Víc než kolik zabírá by mě zajímalo co ten patch konkrétně dělá. Typická games.cz nesmyslná zpráva.
  • Nové hry

    Nextgen aka návrat do 80tek? Mám pocit, že 9 z 10ti recenzí co tu poslední dobou vidím jsou jen samé pixelovaté kraviny, co patří někam na mobil. Ne, nejsem spratek, je mi přes 30 a na tady takových hrách jsem vyrůstal, ale to co se děje teď je fakt bída, nemůžu si pomoct, ještě že za 5 dní je tu ten Wolf a pak Watch Dogs, od začátku roku teprv první 2 větší hry, nelíbí se mi to, fakt ne.

    Stejně tak se mi nelíbí ten přístup místních, vynikající postapo akce Last Light dostane pouze 7, ano pouze, protože ta hra je minimálně 8čková, přičemž v zápětí člověk čumí na nějaké jednoduchosti typu Hotline Miami a další "skvosty", kde se nešetří 9tkovým hodnocením.

    Takhle jsem si teda paření v roce 2014 vážně nepředstavoval.
    • :D co brečí že se tady dává prostor "víc" INDIE hrám je vůůl. *5*
    • Tak to se prosim podivej jeste jednou a lepe - http://games.tiscali.cz/archiv/recenze/
    • Inquisitor
      Chápu že se někomu nelíbí indie hry. Chápu že se někomu nelíbí AAA hry. Ale nechápu ten vzájemný hate. Já jsem osobně rád, že mám právě v roce 2014 na výběr co můžu hrát. Když mám chuť zahraju si tzv. tří áčkovou hru, jindy si s chutí zahraju indie. Já třeba nehraju MP a online hry(kromě red orchestry) a taky nenadávám, že se tady píše o Elder Scrolls online, prostě to nečtu, když mě to nezajímá ne? Stačí si vytáhnout hlavu z prdele, otevřít oči a uvidíš že je tady výběr pro každýho.
      • solomon.short
        do kamene tesat... podepisuji
    • Vrook
      No přes 30 ti bejt může, ale jako spratek se chováš. *15*
      A hodnotit jednoduchost podle grafickýho zpracování poukazuje spíš na tvojí jednoduchost. Ono to vlastně neni ani o grafickym zpracování jako o tom, že jedna hra má nějakej pseudosuperengine a druhá ho nemá. Jinak má třeba Hotline Miami stokrát lepší grafickou stylizaci než padesát Watch Dogsů dohromady..
    • Miserius
      Od 2014 - Dark Souls 2, Thief, inFamous 2, Titanfall, Diablo 3: RoS, TESO...
      A že "LL je 8čková hra" je pouze tvuj názor, to už bys ve 30 mohl vědět
      • Dál ... nic z toho nezapadá do duše stratéga....
      • Jo samé pecka hry, fakt že jo, nespím z toho.
  • ucho

    Signal Ops (GOG)

    https://secure.gog.com/game/signal_ops

    HS9Q-3P2N-9SUZ-RMT2

    A běda, jestli si to vezme někdo, kdo to hrát nebude!

    edit: už je aktivováno
  • Zítra WarThunder zřjmě přijde OBT tanků a je se na co těšit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit