Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta

    xbox one bez kinectu

    Xbox One se bude prodávat i bez Kinectu a to za 399,- dolarů. To mi trochu nabourává mé rozhodnutí jít do PS4. Zatím to bylo tak 75:25 pro PS4, teď to mám tak zhruba 60:40.
    http://news.xbox.com/2014/05/xbox-delivering-more-choices
  • MrSanta

    Opravdu?

    "Podle některých teorií může být nesoulad názorů zapříčiněn tím, že mnozí čtenáři za hru neutratili ani korunu a proto nechápou, že v recenzích se běžně zohledňuje cena i hodnota, jakou za své peníze člověk dostane. Tací obvykle obdobné hry vnímají jen jako vhodné jednohubky pro zabití suchého mimosezónního období na velké hry a orientují se povrchněji převážně jen dle grafiky, kterou má toto akční RPG pěknou. Jiní si zase myslí, že 7/10 by tomu mohli dát jen ti, kteří snad nikdy nehráli žádné lepší RPG."
    To jako fakt? V recenzích se bere ohled na poměr 'cena/výkon'?
    PS: kdo uhodne, kdo je autorem citovaného textu je pašák a může si dát po večeri zmrzku *1*
    • Hanzales
      Jo no, jsou super hry za pár kaček, jsou krátké hry s téměř nulovou znovuhratelností za 1000 (i víc), jsou špatné a dobré budgetové hry, nejlepší jsou ale hry, kde cálnete jednou a máte zábavu na roky dopředu s plnou podporou :) (Assetto Corsa, pCars, DCS) Třeba u příkladu toho Assetto Corsa je ta částka myslím až úsměvně nízká za to, co člověk dostane na oplátku na hodně dlouho dopředu. To by ta hra pak měla dostat tak 18/10 :)
      • MrSanta
        A co pak Skyrim nebo Falllout 3/Fallout: New Vegas. Někoho to nebaví a někdo v každé hře stráví bez problémů 300 hodin. Jak to pak hodnotit? Tam by se to taky mohlo vyšplhat k těm 20/10 *1*
        • Na druhou stranu se díky tomu hry neustále zlepšují - stačí nakupovat v akci/bundlu a hned se z tuctovky za 15€ stane jasná desítka za 3€.
    • Sem si to byl zčeknout na eurogamer a je to ON! *1*
    • Co se Lukáš oženil, má fakt hloupé názory.
      • MrSanta
        Od Lukáše to není.
        • ...přitom by stačil jeden smajlík
          • MrSanta
            Aha. Holt když to člověk vidí napsané, tak to tak nepůsobí. Smajlík pomáhá. Navíc na internetu nikdy nevíš...
    • ucho
      Zní to jako někdo, kdo se neorientuje v herním průmyslu. A teda vypovídající hodnota nula.
      • Lukyz
        Přesně -> JD *1*
        • MrSanta
          Výborně *1*, můžeš si dát po večeři zmrzku *15*
  • ucho

    Popup Dungeon

    https://www.kickstarter.com/projects/1829438086/popup-dungeon
    • Kozy
      Jo tohle mám taky v merku, konečně nějakej solidní dungeon crawler.
    • Nuda z toho jen čpí.
  • Jo a ještě když je před tím napsáno: nepotvrzeno...
  • frag.ment

    Planetside 2 poběží na PS4 v rozlišení 1080p. Více info o hře přinese E3.

    Tyhle bleskovky jsou fakt přínosné..
  • C-BEAM

    HRG

    R.I.P. HRG *9*
    • já ti nevím, ale když googluju HRG, najde mi to tiskárny. Došla náplň?
      • ucho
        Giger, ale s hrami to prakticky nesouvisí...
        • Vrook
          Giger souvisí se všim.. Hibernate in peace.. *9*
        • C-BEAM
          samozrejme súvisí, Giger ovplyvnil množstvo vývojárov, grafikov, dizajnérov a tým i podobu vydaných hier a napokon tu máme desiatky hier s tematikou Aliena alebo hier inšpirovaných jeho tvorbou ako spomýna fragment, Dark Seed.
        • frag.ment
          Ale souvisí... Dark Seed....
  • C-BEAM

    Obrazem: Několik screenů z Unreal Engine 4 v rozlišení 8k.

    pekné... dúfam že sa dožijem 8k Oculusu. Zároveň si ale človek pri pohlade na súčasné hry v 8k uvedomí ako veľmi ešte budú musieť stúpnuť detaily (hlavne polycount modelov a rozlíšenie textúr) aby pôsobilo prostredie v 8k prirodzene ..hmm.
    • Obrazem: Několik screenů z Unreal Engine 4 v rozlišení 8k.

      já teda nevím ,ale ty obrazky nejsou z Unreal enginu 4 ,ale z Frosbitu 3 . Jen tak mimochodem .
      • Prohlídni si to album pořádně :)
  • ringmancz

    Need for Speed slaví 20 let

    https://www.youtube.com/watch?v=0nFIi51gdt4
    já to s nima táhl od jedničky až po ProStreet. potom Shift 2 a poslední Most Wanted. co vy?
  • Boyd Multerer (ředitel vývoje Xbox divize) tvrdí, že hry napsané pro Win8 se dají portovat na Xbox One do dvou dnů.

    To bude pro konzolisty vskutku prekvapiva noviinka, ze nehrajou na skoropc v obejvaku ale na pc *6*
    • Zajímavá úvaha... když si dám PC s Win 8 do obývacího pokoje, je to stále PC, nebo konzole?
      • spis bys mel cist mezi radky a nadale nebastit vyvdavatelum nesmysly typu, ze neco pojede pouze na konzolich
        • Mohu vědět, jak jsi z mého příspěvku vyčetl, že si něco takového myslím?
          • Hmm...
  • Přerušení PS+

    Ahoj,

    co se stane, když třeba na měsíc přeruším členství v PS+? Po jeho obnovení budu mít k dispozici hry, které jsem získal za dobu předchozího členství, nebo mi zmizej?

    Dále bych se chtěl zeptat, jestli není divné, že za dobu trvání PS+ v dubnu jsem nezískal Mercenary Kings, respektive jsem je neměl v dubnu jak stáhnout a teď už po mně za to chtěj prachy, i když bych na něj snad nárok měl mít, ne? Díky za info!
    • Miserius
      Ani nezmizej, nebudes je muset stahovat znova pokud je mas stazeny, jen nepujdou pustit dokud nebudes zase členem
      • Oběma díky za odpověď.
        • Miserius
          Jo a k druhýmu dotazu, musíš si ty hry "zakoupit" tom měsíci kdy jsou zdarma, jinak už je zdarma nikdy mít nebudeš... PS4 hry se kupují přes https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/ pokud nemáš PS4
          • To jsem netušil no, teď už si to ohlídám i v době, kdy zrovna nebudu mít PS4 u sebe, je to taková putovní konzole. :-) Díky
    • jjj zmizej ti a až si ho zase zaplatíš, tak se ti znovu objeví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit