Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander

    Nepotvrzeno: PS4 verze Watch Dogs poběží v rozlišení 1080p a 60 FPS.

    Neuvedlo už někdy dříve Sony oficiálně, že to poběží v 30 FPS? Ale možná si to pletu.

    Každopádně mi v tomhle celý next-gen přijde smutný. Když nic jiného, čekal jsem, že 1080p a 60 FPS bude u všech her standard. A ono to jsou spíše výjimky.
    • Už to stáhli :) http://www.dualshockers.com/2014/05/12/watch_dogs-on-ps4-sony-quietly-removes-1080p-60-fps-mention-from-official-pre-order-website/
      • Ani jako sony fanoušek jsem tomu moc nevěřil, patřím ale k té spodině které k zábavě stačí stabilních 30 fps.
    • Hanzales
      Popravdě jsem si před vydáním také sliboval, že fullHD bude standard a bude to konečně zvládat pokročilé AA a později i třeba 4k (přeci je to jen zase na nějaký ten rok). Na druhou stranu grafické pecky se teprve myslím objeví (pCars první taková vlaštovka). Až se s tím zase herní studia naučí pořádně zacházet a hlavně vzniknou in-house exclusive hry šité na míru, tak ještě budem myslím valit bulvy. Osobně po PS4 určitě taky pošilhávám, ale vidím to nejdříve tak kolem vánoc, přiberu víc her za méně peněz a bude juchuchu :) Zatím je spíše období, kdy se obě nové konzole teprve ukazují a ukážou. Na to jak měly být nejsilnější launche historie mně zatím ani jedna z nich nepřesvědčila utíkat natěšen do obchodu, bohužel. Ale už se to pomalu sbírá ;o) Takové Destiny se mi zatím celkem zamlouvá, jestli tou dobou budou mít PS4 i kámoši, tak už nebude co řešit. Ale samozřejmě je těch ohlášených exclusivit více. Co se týče Watch dogs, popravdě jsem nikdy neměl smíšenější pocity a očekávání. Ten strašný hype to tak trošku naboural a vzbuzuje mírnou nedůvěru, na druhou stranu se mi vše zatím celkem zamlouvá. No počkám až to vyjde, pak začnu přemýšlet, co a jak :) Pokud ta hra bude stát za to, tak ji při nejhorším dohraju na současném kompu, i kdyby to vypadalo poznatelně hůře, než na PS4. Osobně nemám pixel syndrom problémy :) Zatím do upgradu díky bohu nic netlačí, 2-3 roky staré pc stíhá FHD, 4xAA s přehledem a u pár vyjímek se musím spokojit s 40 fps AVG (min 30), případně snížit AA, ale takový witcher3 a spol. to asi brzy změní :)
      • MrSanta
        Vánoce s Destiny plánuji taky. Od 21. prosince je v práci vánoční volno, takže hraní nic bránit nebude. Doufám, že se hra podaří. Docela se mi to líbí a byl bych lehce zklamán, kdyby to dokonili.
        Taky myslím, že co PS4/XboxOne dokážou se ukáže až tak za rok.
        I když já zas nejsem žádnej grafickej fetišista a když se podívám na videa z hraní na PS4/XboxOne, tak mi grafika přijde v pohodě. A to to na videu vypadá většinou hůř než v reálu.
        Já se těším na dobu, až grafika bude na takové úrovni, že se přestane řešit a začne se pracovat na fyzice, AI a podobných 'zbytečnostech'.
      • Grafická pecka už se objevila a to dokonce v otevřeném světe. Ano, Infamous má opravdu parádní grafiku. Popravdě se dá očekávat graficky perfektní hra jen exkluzivitami na danou platformu jako u Infamous.
        • Hanzales
          S Infamous nemohu jinak než souhlasit. To je taky jedna z prvních opravdových vlaštovek. Omlouvám se, že jsem ho neuvedl, jen osobně tento typ her nespadá do mého okruhu zájmů. Ale grafika se tomu musí nechat i hra samotná je podle všeho boží. PS: Mínusko jsem ti nedal, teď jsem se vrátil. Moc to žereš ;o)
        • mínuska fakt nezmění pcboti...
    • zkus si v takovem rozlišení pustit crysis na max, ti vybouchne kompl
      • Jack1947
        Je pravda ze tehdy na superduper mega komplech, se nedalo v tom editoru napr odpalit vice sudu a pokud ano nesmelo se na ne koukat jinak by nasledoval ocekavatelny pad... jenze Crysis byla vice nez hra jen prihlouple TECHdemo ktere pote v dalsich rocich doslo k hratelne podobe. *4*
        • C-BEAM
          napísať, že Crysis bolo prihlouple techdemo môžu len ľudia tvojej kategórie (nie celkom normálny).
          • Jack1947
            Ja te zas nechava,m v tom ze si Pchrac jo, mimochodem vyborna dedukce ...

            A ano, Crysis byl mozna vice hra ( ovsem zalezi na tom jak se to bere jestli podle otevrenosti-koridoru)
            to neni ale nic na tom ze to neprekonalo Far cry ( coz bych mel zahrat-dohrat) nelibilo se mi to vic mi je blizsi Crysis:Warhead a Crysis2 ale dle meho to byly defakto blbosti ale na par hodin zabiti nudy ok.

            BTW: Vlastne jen blabolim a snazim se zamestnavat ostatni aby na me reagovali defakto jsem nic mooc nehral ze natoz dohral ( doufam ze ted maji i ostatni klid).
            *3*
            • Far Cry 2 a 3 nejsou koridor jen nez nekam prijedes a plnis misi. Osobne se mi tenhle system FPS az tolik nelibi. Far Cry 2 melo v sobe spoustu designerskych chyb a Far Cry 3 se to sice pokouselo napravit ale za me se to teda moc nepovedlo a popravde pro me cela ta hra byla obrovsky zklamani.

              Atmosfere puvodni Far Cry hry se pak ani jedna nepriblizila. Puvodni Far Cry byl hratelnosti mnohem bliz ke Crysis nez kterekoliv dalsi pokracovani.
            • Jack1947
              To by ale v podstate jen prvnich par misi a ke konci to uz zaclo byt celkem koridorovite respkt ty koridory tam byly no od zacatku. Bylo to treba vice koridorovite nez napr. Far cry3 tam aspon twen ostrov byl to ze z toho vzeslo co vzeslo to uz je zas o necem jinem. Abych jen nehanil ten zamrzly Level s brokovnici a mimozemstany byl asi nejlepsi zazitek z cele hry no pak jeste tankova bitva ale tohle bylo takove paradnejsi no.

              Tehdy to na me pusobilo jako jen takove tech demo, hratelnost taky nebyla buhvico a jasne bylo to bre netradicni prvky a melo to neco do sebe to ano no. To na lodi ke konci byla naopak nejslabsi cast cele hry. Nebudu ale klesat, v minusech za muj "spatny" a nepopularni nazor na Crysis - hru bez pribehu ( snad to klise nelze moc povazovat) s celkem obstojnou hratelnosti, a neprately... je jen muj dobre beru zpet ze Techdemo to neni uplne tak spravedlive tak spis nez tech to byl Benchmark ukazky neoptimilizovaneho enginu(ktery ech uz dneska spusti kdejaky prumerny kompjůter).

              Holt, jsem z toho nebyl tak vypraskanej... tot vse. Dovolim si uzavrit diskuzi, ktera nesmyslne vybobtnala zas do neceho co jsem samozrejme puvodne nechtel.
            • Noo, asi jsem nevysvětlil pointu mého poukázání na tu (ne)koridorovost.

              Dedukce typu - vypadá to sakra pěkně, je to náročný na HW, bla bla bla,... - vede správně k názoru, že by se fakt mohlo jednat o tech demo. Ukazuju ale na fakt, že první crysis se hrál set sakra dobře, právě třeba jako zmiňovaný far cry. Mohl ses tam vyblblnout, dobře zastřílet a všechno možný. To prostě každýmu musí dojít, že to je normální hra a ne žádný tech demo, kor když to hrál....
            • Že ty máš tu přiblblou potřebu pořád mlít srance, za které ti každý s radostí hodí mínus, popřípadě si tě rovnou vyblokuje... *7*
          • Souhlas Crysis 3 je výborná FPS se skvělým level-designem. Problém je krátkost kampaně, která je podle mě dvakrát kratší než měla být i tak je to výborná věc a asi nejlepší loňská FPS
          • Jack1947
            Jo bylo to vic techdemo nez jine hry... hra byla po prvnich par misich celkem nuda. Chapu ze Pcckari maji max Crysis. Ktere bylo HW narocne tak moc ze museli slevit az to zaclo byt hratelne.

            Kategorie ? mimochodem cetl jsem nejake te tve ptrispevky ignorantni antokonzolista ktery nikdy nevlastnil konzoli se v tobe nezapre to ne.

            Co to tedy bylo kdyz ta hra HW narocnosti predbehla dobu ? Nebylo to hratelne tehdy tzv. vic tech demo ale nebudu se dohadovat s nekym pro koho je PC a CRYSIS cely vesmir. (radsi byt jednodussi). Muzes napsat o co vic je to hra nez ukazka Cryenginu v "akci". ? *7*
            • Co to prosimte meles? Proc musis bejt tak strasne strasne moc mimo? Crysis behal na low endovych pocitacich. Ja to tenkrat rozjel na takovy slupce ze bys asi neveril a i na medium/low jak jsem to hral vypada Crysis uzasne.

              Ja Crysis doted radim mezi nejlepsi FPS hry co jsem hral a nebal bych se ho postavit bok po boku Half Lifu. Hratelnosti to byla jedna z nejzabavnejsich FPS co si pamatuju a jedna z mala kterou jsi opravdu mohl projit jak jsi chtel. Nikdo te totiz zadnym prihlouplym bodovanim nenutil ke stealth postupu.

              Kdyby takovejch FPS vznikalo vic mozna budu hrat jeste strilecky v single playeru.
            • Larky
              Zrovna první Crysis mělo do omezenýho techdema docela daleko. Podle mě to byla dost slušná střílečka. Předpokládám, že jsi ho ani pořádně nehrál a tak, ostatně jako u téměř všeho ostatního, jen tak blábolíš do prázdna.
            • C-BEAM
              Ja ti rozumiem Jacku, ty si taká klasická ukážka hráča ktorého ak hra neťahá tunelom za ruku a každých 5 minút nevidí cutscénu tak mu hra pripadá ako techdemo alebo ako "indie šrágora". Nechám ťa v tom.
            • shefield2
              Jsi úplně jinde. Byla to víc hra, než většina toho, co vychází dnes. Ještě mi řekni, že třeba takový nový Thief je víc hra, než Crysis. Nenech se vysmát. O hardwarové náročnosti Crysis se bavit nebudu, protože už v té době jsem to rozjel v celkem slušné kvalitě a hru jsem si užil více, než nějaké dnešní polotovary. *6*
              Celkově období 07/08 bylo pro mě celkově nejlepší období, které jsem zažil, protože vyšla kupa skvělých her a Crysis rozhodně patřilo k těm lepším. *2*
        • Techdemo to rozhodně nebylo z pohledu hratelnosti...

          Hratelnost ale rozhodně měl nejlepší z celé série, hlavně co se týče prvních pár misí (5 6?), kde bylo k dispozici "pískoviště", které šlo projít jak každý chtěl, dvojka byla koridor jak sviňa a trojka byla někde na pomezí.

          Na tenhle fakt se dá koukat pouze zpětně a během doby vydání prvního crysis samozřemě nemohl být brán v potaz.
      • Gambit92
        Já radši hry než přehypovaný techdema
        • To je dobre protoze Crysis ma jednu z nejlepsich FPS kampani a je to docela zabavna hra.
    • To by muselo být o hodně výkonnější a za druhé by šla nahoru cena. Vem si za kolik si složíš pc, který dává všechny hry na Full HD při 60FPS... rozhodně to není za 10k, ale spíše za 20. Takže jsou spíše otravné články o FPS a jedinci, kteří je pořád přeměřuji. PS. Konzoli jsem v životě neměl.
      • x_ander
        To je sice možné, ale kde je v tom pak ten next-gen? Btw. rozdíl 30 FPS a 60 FPS je sakra rozdíl. Určitě to je subjektivní dojem, každý to možná vnímá jinak, ale pro mě hra v 60 FPS působí daleko "živěji a reálněji" než v 30 FPS. A nemusí přitom mít bůhvíjak detailní textury nebo x-násobný AA.

        Zkrátka to, že na next-genu je 60 FPS u hry spíš výjimka než pravidlo, je pro mě zklamání.
        • Ale konzole za 10K ti nedá hry v 60FPS ani náhodou, jedině při velkém ořezání, raději si dám 30FPS+ 4AA jako v Infamous. PS. např. Crysis při 4AA dá 780TI ve full hd kolem 50FPS. Mám 7870 a ve většině her s 4AA se vůbec nedostanu ani na 40FPS, takže tohle jsou trapné kecy, co tu vedeš
          • x_ander
            Co to meleš? Kdo mluví o ceně konzole a o Crysis? Je mi úplně jedno na jakém hardwaru ti co a jak běží. Můj příspěvek byl jenom o tom, že imho se žádný next-gen nekoná (aspoň zatím), protože žádný propastný skok v grafice se nekonal (oproti např. rodílu mezi PS2 a PS3 to je neporovnatelné). Zásadní skok ve vizuálu jako takovém snad ani nikdo nečekal, ale nárust rozlišení a fps jsem teda očekával.

            Btw. když už sem taháš Crysis, tak na tu tvou hypotézu navážu a můžu jen zhodnotit, že je smutné, že konzole z konce roku 2013 nezvládne v 60 fps dát hru, která je o skoro 7 let starší. A fakt nechci zabíhat do diskuse hardwaru konzole a její ceny. Je na tom prostě vidět ten zbržděný vývoj a next-gen se tomu fakt říkat nedá.
          • Nj, ale ta konzole stejne zvlada horsi textury, mensi viditelnost a min effektu. To mohli opravdu dat tech 60 fps a treba snizit rozliseni textur. Protoze mezi rozplizlym blivajzem a o neco vic rozplizlym blivajsem zas takovej rozdil neni.
    • Jack1947
      Jo, mozna tak za 1-3 roky bude ale dneska to chce jeste vychytat pekne v tech 720p a 30obrazcich vzdyt vsichni vime ze v tom jsou jeste mezery. Smutne to je dost no ale co naplat.
  • ucho

    GOG

    No super, GOG rozjel další Insomnia sale. A zrovna, když jsem za poslední 2 dny spal dohromady 6 hodin. Challenge accepted.
    • Inquisitor
      Ještě že je před výplatou a nemám ani floka :)
      • mel si se líp učit
        • Inquisitor
          To je pravda, nikdy jsem na učení nebyl, ale taky si nestěžuju. Někdo tu práci udělat musí ne? :D
      • Si zahraj někdy hru Money Manager Simulator:)
        • Inquisitor
          To mi nepomůže, já žiju, jak se říká z ruky do huby :D
    • tak v podstatě už bys vše co chceš měl mít od minula:)
      • ucho
        to je pravda, ale ve wishlistu ještě několik kousků mám (celkem 38)
        • MrSanta
          A to ty hry i stíháš hrát, nebo si děláš zásobu na důchod? Já těch 38 kousků nemám ani v knihovně a stejně se k těch hrám nemůžu nějak dostat :D
          • ucho
            Na důchod si zásoby opravdu nedělám (to už spíš pro děti :) ). Když je trochu času, snažím se hrát každý den. Samozřejmě není tolik času, kolik bych chtěl, ale koupí zároveň vyjadřuji podporu autorům a distribučnímu kanálu...
            • ucho
              No proto v současnosti preferuji hry, které lze za +- 10 hodin dohrát :)
              Většinou se snažím hrát 1-2 hodiny denně, když nemusím něco neustále řešit do práce, mít v tom nějakou pravidelnost. Pak to člověk pomalu ale jistě zdolává. Ale hry, na které je potřeba víc času, jsou trochu problém. Takové dám tak 1-2 do roka, jinak upřednostním ty kratší. Nedělám si iluze, že v důchodu bude čas, takže je potřeba tu horu her nějak zdolávat. K Borderlands 2 se dostanu až někdy příští rok, na ten letos čas nebude :D
            • MrSanta
              Já to mám podobně. Spousta her koupená, protože mě lákají, ale kolikrát se ani nedostanu k tomu, abych je nainstaloval a třeba jen na hodinu vyzkoušel.
              Marně si lámu hlavu co dělám špatně, ale pořád se mi nějako nedostává času. S těžkým srdcem jsem se již smířil s tím, že k minimálně dvaceti hrám se už prostě neprokoušu. Nebo možná až v tom důchodu *1*. A to vlastně kupuju minimum her, už ani ve slevách to neberu, když vím, že se k tomu nedostanu. I když teď jsem vyjímečně koupil do 'šuplíku' Doom 3 BFG edici na Steamu. No neber to, za 8 € *15*.
              Nechápu kde lidi berou tolik času, aby hráli každý měsíc jednu hru. Já se už tak 4 měsíce crcám s Borderlands 2 a konec v nedohlednu...
  • Miserius

    Obrazem: Grafické porovnání PS4 verze Project Cars s PC verzemi nastavenými na jednotlivé úrovně detailů.

    Teda, musim říct, že i na Low vypadá dobře, klidně bych to na to hrál. Jestli při 250km/h průjezdem zatáčkou mam blbě vypadající chladič mě opravdu nestresuje *3*
  • Pujčil jsem si od kámoše Battlefield 4 a mám nějakou chybu.Hra běží užasně vše v pořádku.Pak přijde mise kdy po honičce na motorovejch člunech mám zajet do lodě.To udělám loď je nějaká šprajcla na boku.Po chvilce se narovná.Já mám vystoupit a když to udělám vždy hned umřu?Po reinstalaci a hraní znova,i po restartech mise- pořád dokola umírám.Nevíte kde je chyba?
    • Tilwaen
      Trochu jsem hledala na Googlu a při popisu Tvého problému jsem nenašla, že by někdo měl ten samý problém jako Ty, ale ohledně té stejné mise mi to našlo asi tak miliardu jiných různých bugů, které zažívali ostatní hráči *1* Většina se k té lodi vůbec nedostala, jiné sejmul vrtulník vždy, když tam lezli (nemůže to být ten problém?), jiným se zase podařilo z té lodi spadnout do moře bez možnosti návratu na palubu (to včetně checkpointu, takže restart celé hry), jiným se vůbec nerozjel člun, jiným se neobjevil vrtulník a všichni v týmu stejně jako smyslů zbavení řvali, aby ho hráč sejmul, jiným se neobjevily nepřátelské čluny, ... mám pokračovat? *1*

      Upřímně, BF4 jsem nehrála a vždy, když tu někdo psal, jaký je to bugfest, jsem měla takový ten pocit "beztak to ani nehrál, hater jeden", ale tohle hledání mě asi vyléčilo *1*

      Jestli neovládáš angličtinu pro vlastní Google výzkum, tak mi sem kdyžtak ještě hoď nějaké doplňující informace, jako proč umíráš (nepřátelé poblíž? Nepochopitelná smrt zčista jasna?), jestli je to ihned, jak vlezeš na loď, nebo ještě někam stačíš dojít, cokoliv podobného.
      • Pořešeno updatem 5 a 6.Jinak je tam ještě jeden velkejbug když doprovázite k letišti ze začátku tank.A dostanetese až k bodu kdy ho opustí jeho posádka a vy máte převzit řízeni.Nechoďte si vyměnit před tím zbraň k bednám.Hra se zasekne a spadne.
    • nikdo nic?
      • Jack1947
        Bude to patrne bug, o to hur ze na Gůgle nic moc neni je tam spoustu chyb psat ze to muze byt starsimi ovladaci (nebo spatnymi) neni asi moc napomocne. Je mi líto, ale jak uz bylo receno no BF3 sp byl mnohem zajimavejsi tady se mi tedy mooc nelibil.
    • Miserius
      Že se vubec trápíš s tim singlem, to je fakt ostudná kampaň...
    • Chyba je ve tvém kámošovi, že kupuje zabugovanou srajdu a podporuje tak zkázu kvalitních her.

      Takovou "hru" si máš stáhnout, ty 2 hodinky si zahrát a pak to smáznout.. za víc to nestojí ani náhodou.
  • Obrazem: Grafické porovnání PS4 verze Project Cars s PC verzemi nastavenými na jednotlivé úrovně detailů.

    Mno na low je evidentně vypnutý nějaký motion nesmysl :) U mě jako vždy, všechno na max, respektive tak, abych měl aspoň 40+ fps a vypnout mazanice (motion blur, případně FXAA a další kryploviny).
  • Ferdis2

    Shiness - Kickstarter

    Rozprávkové akčné RPG od francúzskeho štúdia Ynnis Interactive vyzerá naozaj pekne:
    https://www.kickstarter.com/projects/438269196/shiness
    Vybrať 100k by nemal byť problém, platformy sú okrem PC a Macu ešte otvorené. Na Vitu by som to osobne bral hneď.
    • *1* No mám ten dojem , že na Vitě budete rádi za jakoukoli konverzi .....Holt doba hadheldům starého typu už nepřeje tak jako dřív. ...
      • Ferdis2
        Tak to si na omyle. Len tento rok vyšlo na Vitu také množstvo tiulov, že to nestíham ani hrať a stále sú oznamované dalšie. Že sa o týchto hrách nepíše na Games je druhá vec...
        Každopádne je mi Shiness sympatická a pri pozitívnych recenziách si ju zahrám na hocijakej platforme.
        • ucho
          dáš nějaký tipy na hry, co by člověk neměl minout? třeba mě to motivuje ke koupi, za těch 3,5k už bych do toho asi šel. všichni říkají, že Uncharted je skvělý. na PS3 ho mám rád, ale gameplay na Vitě mě extrémně nenadchl. je to opravdu dobré a hraje se to dobře? nejvíc mě asi zaujal Tearaway. jako nepotřebuju na tom 50 her. na PSP jsem si vystačil s LocoRoco 2 :)
          • Ferdis2
            Medzi best tituly na PSV patria jednoznačne Persona 4: The Golden, Gravity Rush, Virtue's Last Reward i tebou zmieňovaný Tearaway.
            I ostatných napriemerne dobrých hier je pomerne dosť (Soul Sacrifice, Ys: Memories of Celceta, Toukiden, Demon Gaze, Danganronpa...). Záleží na tom, aké žánre preferuješ, dominujú hlavne JRPG, kedže Japonsku sa handheldom mimoriadne darí.
            V menšine sú tu západom oblubované žánre (FPS, západné RPG, akčné adventúry). Mne sa Uncharted pomerne páčil, i keď je jasné, že na trilógiu z PS3 kvalitatívne nemá. Aby som pravdu povedal, tak ma absencia týchto titulov ani moc netrápi, orezané verzie AAA hier a ich slabé spinoffy mi z doby PSP naozaj idú krkom...
            Ďalej ja osobne som vďačný za HD prerábky PS2 titulov (Jak and Daxter, Sly Cooper, Metal Gear Solid , Final Fantasy X, God of War...), pretože ako prevažne PC hráč som sa k nim nikdy nedostal. Taktiež indie tituly sa mi na veľkom monitore hrať nechce, ale v posteli s Vitou si ich náramne užijem...
            • ucho
              No mě právě zajímají hlavně exkluzivní věci, pokud jde něco hrát na PC nebo PS3, tak na Vitě to má u mě minimální prioritu. Takový Borderlands mě tam třeba vůbec nezajímá. Na Sly Coopera, Metal Gear Solid i God of War se chystám, ale raději si to zahraju na PS3. Z těch exkluzivek mě právě zatím nejvíc oslovil ten Tearaway. No a nejvíc řeším dilema, zda koupit PS Vitu teď nebo dát přednost PS4.
  • NHL15

    Kdo bude na obálce na novém NHL? Čím dál více se spekuluje o Putinovi, který zazářil proti bývalým hokejistům a příspěvkem 6+5 táhl svůj tým. https://www.youtube.com/watch?v=TUdYCzdpzdY
  • Black_Hand

    O hudbu ke hře Unreal Tournament se postará stejný člověk, který pracoval i na původním Unreal a Unreal Tournament.

    mozna budu trochu drzy, ale docela rad bych videl i nejaky uspesny remixery puvodnich skladeb. treba phrakture kvuli jeho foregone rejuvenation by byl bombasticky. ( http://youtu.be/zhKdx__f5xY )
    • Spades
      UT3 měl hodně luxusní remix Foregone Destruction, ale jestli na tom pracuje Michiel van den Bos, tak určitě bude nejlepší, když to zremixuje sám.

      https://www.youtube.com/watch?v=d_ZozVp4guw
      • Black_Hand
        pro me je ta UT3 verze takova moc uspechana. chybi mi ten postupny buildup napeti na zacatku.
  • Šestihodinové pásmo herní hudby, kterou Lukáš vysílal minulý týden v rádiu, je nyní k dispozici také ze záznamu.

    Lukáš Grygar je ženatý a to dokonce za ženu rudé pleti?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit