Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krillbite Studio vydalo PC demoverzi hororové adventury Among the Sleep.

    ktore som presiel uz asi pred mesiacom. good morning
    • Veskoslav
      No zvláštní, že na Steamu je od 28.4 dostupné;)
      • Třeba není Steam středobodem vesmíru *1*
        • Veskoslav
          To sice ne, ale je to stále největší distribuce her na pc;)
          • Jack1947
            Je to Veskoslav pro nej je PC stredobodem jeho soukromeho (v hlave) vesmiru! *3*
            • Veskoslav
              Jsi id*ot? Vlastně co se ptám....A ano kupodivu pár her je na Steamu zdarma.


              P.S: Proč jsi editoval celý příspěvek a zcela změnil jeho vyznění? Stydíš se za svou debilitu?
  • Veskoslav
    Jelikož je volno, tak mě napadlo téma: Jak vypadá Vaše pracovní plocha?

    Máte tam binec, 4 ikonky nebo všechno hezky uspořádané a vždy všechno najdete? Já mám uspořádaný chaos: http://i.imgur.com/4bdmvJ1.jpg
    • Většinou, když začnu nějaký projekt, tak si vše házím na plochu, abych k tomu měl co nejrychlejší přístup a vzniká bordel :-D Momentálně mám většinu práce hotovou, takže už je vše roztříděno do správných složek a je tam relativně uklizeno.

      http://i.imgur.com/AM6kHuO.jpg
    • ringmancz
      http://i.imgur.com/GyiY9bo.jpg

      Bastion jsem rozjel NG+ a MUA dohráno, takže nevím proč už to nesmažu :) programy pouštím přes Start a další hry přes Steam
    • michelangelocz
      Taky prispeju do mlyna digitalniho voyerstvi E X H I B I C I moji vlastni plochy. Jeji slozkovej a souborovej obsah v cyklech rotuje podle toho co delam – neustala zmena jista. Jediny dany a nemenny elementy jsou ikony "Pocitace", "Kose" a serie Deus Ex pozadi ☺
    • Pilgrim66
      Docela bordel ale tak ja kdyz neco hledam na plose tak to stejne napisu na klavesnici a zabarvy mi to tu ikonku (coz je vec kterou jsem zjistl teprve pred par lety.)
    • Ja jsem nejak nikdy nechapal prazdny plochy a pojem poradek na plose :D K cemu je velka prazdna plocha? Aby clovek hezky videl svuj wallpaper?

      http://i.imgur.com/rZZGfVz.jpg
      • Hanzales
        Přesně tak :) Taky na ploše většinou stejně operuji s okny, veškeré úkony dělám v Total CMD, nejpoužívanější programy mám na funkčních klávesách, pak postupně v quicklaunchi, start menu a hlouběji ve start menu :) Stejně tak data - C:systém, D:hry, E:data a ty jsou také pečlivě třízena a ukládána. Prostě v kompu nesnáším bordel :) Pc stále ručně udržuju svěží, čísté, aktuální a všelijaké prográmky typu pcutility, speeduputility, regcure, regcleaner, toolbary a podobné sr*če mi do PC nesmí ani náznakem :). Občas maximálně Ccleaner a i tam se samozřejmě tupě nesmí vymazat úplně vše. Event monitor stále pod drobnohledem a Widle pak jednou za 2 roky přeinstaluji jen tak z principu, i když fičí jako čerstvé. Takové pc v práci (sdíleno) je už tak po půl roce v loji :) Jo a považuju se za maniaka, to nepopírám :)
        • Veskoslav
          Tak já mám bordel jenom na ploše, jinak jednotlivé disky, složky a soubory v nich jsou pečlivost sama:-D
          • To ja se bez muceni priznam ze mam vsude bordel jak prase a muj system zatim (tuk tuk) drzi bez problemu. Zadny uklizeci utility nepouzivam jen se obcas mrknu co mi bezi za procesy a servisy. Jestli to budu muset kvuli svemu bordelarstvi jednou za 4 roky preinstalovat tak budiz. Stejne to akorat vychazi tak na obdobi upgradu HW :D
            • Veskoslav
              Uklízecí taky nepoužívám, většinou mi způsobily ještě větší bordel než předtím. Jinak třeba školu musím mít roztříděnou pořádně, člověk by pak těžko hledal, kdo a co se v jakém ročníku bralo, kdybych to měl všechno dohromady.
        • Proste OCD :D
          • Hanzales
            Tak něco :D Ale odměnou je šystém, na který je vždycky spoleh :)
      • Pilgrim66
        Brouzdac *1*
    • Jack1947
      http://1url.cz/4anN

      Plochu moc nepouzivam... takze asi tak. *3*
    • Hanzales
      Já preferovat pořádek :)
      http://imageshack.com/a/img835/7243/2w2g.jpg
      • z toho pozadi by mi hráblo
    • Pethulla
      jenom kýbl
    • moje - http://i.imgur.com/sznGqAz.png *1*
    • Na ploše mám pořádek (5 neherních ikon), ale postnu sem jen hry, který tam momentálně mám
    • A koho to tu zajímá? Nebo machruješ kolik tam máš her? Všechny hraješ jo? :))
      • Veskoslav
        Mě zajímá tvá plocha, evidentně máš problém pochopit psaný text, ale to u Tebe asi není nic neobvyklého;)
    • kennyB
      Chaos, ve kterém se vyznám jen já *3*
    • Miserius
      Asi jsem jedinej komu příjde jediny správný místo pro Koš vpravo dole *1* Ať jsem kdekoliv a na čemkoliv, hážu si ho doprava dolu *2* Možná tak byl defaultně na mojim prvnim Win pc a tak jsem si zvyknul
      • victor
        http://imgur.com/D9HpPxW .... pracovní plocha má být pracovní ... a proto je prázdná :D
  • Nejdelší trať v Driveclub projedete s plynem na podlaze v nejrychlejším bouráku za 5 minut. Vývojáři rovněž připravují foto mod.

    vy zmrdi diskutujte o tématu
  • Inquisitor

    RPG Inquisitor od českého Cinemaxu je na Steamu v 80% slevě za 1,79€.
    Pokud to tu už někde je, tak se omlouvám.
  • KIMCID
    Prosba jak v PC aktivuji ovladač od xbox360?Ovladač jsem stahnul a instaloval .Když ho připojim do usb tak ho to nabíjí.I pc dá zvukem vědět že je připojen ale zkrátka nefunguje?Musím ještě něco nainstalovat?
    • A máš ovladač určenej pro pc? Normální od Xka na pc nefunguje :/
    • Veskoslav
      Vložil přiložené CD, nainstaloval. Připojil k pc, začal blikat, po chvíli začala svítit 1/4 okolo Xboxu znaku a tam by měl svítit tehdy, když máš 1 ovladač připojený. Dva pak svítí, když máš dva atd. Bezdrát nelze vypnout. Buď ho musíš zakázat a neustále povolovat nebo ručně odpojovat z USB.
    • Pilgrim66
      Pokud nainstalujes drivery a pak ho pripojis tak by to mnelo hned bezet. Na tom prostrednim cudliku by ti mela svitit jedna ctvrtina toho kolecka
      • KIMCID
        svítí celé?tak že j eto blbě?teda bliká celé
        • Pilgrim66
          Jak pise kolega, kdyz blika tak myslim ze to hleda. Co mas za system? Ja mam win 8 a vim ze jsem s tim mel problemy a musel to nejak slozite instalovat
          • KIMCID
            win 7 64 bit
        • faitheater
          Ak si dobre pamatam, tak dtred blikal ked nebol gamepad rozpoznany. Ale ja som pouzival bezdrotovy, takze si nie som isty ako je to v pripade kabloveho.
          Skus stiahnut a nainstalovat ofiko ovladace znovu:

          https://www.microsoft.com/hardware/en-us/d/xbox-360-controller-for-windows
    • KIMCID
      a v panelu zařizení pišou že pracuje správně?ale když spustím DS2 tak ho nemužu tím ovládat?
      • faitheater
        Priamo vo Windowsoch mozes odskusat, ci funguje spravne alebo nie (je to niekde v "zariadeniach" v "ovladacich paneloch").
        Aspon zistis, ci je chyba vo Win alebo v DS2 a podla toho mozes zvolit dalsi postup.
      • Je to uplně normální gamepad, je uplně jedno, že je z Xboxu, k PC připojíš všechno. Je to jen o nastavení. DS2 je zmršená hovadina, tam mě ani nepřekvapuje, že ti to nejde.
  • Co to meleš, já jen stáhnu, zkopíruju crack a hraju, na nic nečekám, nic nepotřebuju vytvářet ani instalovat :) Je to paradox, ti co platí, tak se s tím akorát drbou a řeší nějaké účty a podobné kraviny.
    • Na E3 dojde k odhalení PS4 verze Resident Evil 7. Jednou z hratelných postav bude zřejmě Alice, kterou můžete znát z filmových zpracování.

      jn to máš teda fakt libovy, ale my co si hry kupujeme si můžem ve hře dovolit kliknout na možnost: multiplayer, která navýsí herní dobu o pár desítek hodin navíc :)
      • Já MP nehraju, teda hraju, ale jen vyjímečně a zatím no problemo.
        • fakt jo? ale to hraješ na nějakejch hezkejch serverech plnejch cheaterů, co? protože na ofic. servery nevim nevim, a třeba steam hry kontrolujou i platný steam přihlášení
          • Se mi libi jak se neuspesne snazite najit tisic duvodu proc je jeho hrani mene hodnotny nez vase. *15* Mi pripominate AMD kiddos.
  • Obrazem: Rozdíl mezi jednotlivými stupni LED podsvícení PS4 ovladače DualShock 4.

    Jééééééé ono to svítí a můžu si měnit jak moc, jééééééééééé to chci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Na E3 dojde k odhalení PS4 verze Resident Evil 7. Jednou z hratelných postav bude zřejmě Alice, kterou můžete znát z filmových zpracování.

    vypada to ze se Capcom zblaznil *7* RIP Resident Evil games...
    • Jack1947
      Doufam ze se navrati k Resi 4,5 stylu a hororovosti... ono obcas brat reklamni plky s rezervou pokud ne tak opravdu nechapu jak by mohl zvitezit jednodussi pristup nad obycejnou mysli zdraveho cloveka. Protoze pokud se nebudu moc spolehnout na vyvojare her tak co mi zbude ? *9*
    • Zatím jen jeden z mnoha demagogických vejplodů na téma RE7, nic jistýho. Sám onen "zdrojový" článek upřesňuje v tom, že ta údajná postava Alice by měla být hratelná snad v rámci mercenaries módu, ne v kampani. Takže ať je to pravda nebo ne, tak v takovým případě by to jednoho sr*t nemuselo, přestože jakýkoliv způsob spojování filmu a hry téhle značky je pořád na ho*no.
  • Veskoslav

    Trackmania

    Doporučuji, kdo hraje, tak ať se obrní, nový patch to naprosto pokurvil:) Šílené, co s tím jeden hloupý patch udělá. Od nefungujících servrů, až po naprosto dementní systém menu.
    • Pan_Klobouk
      Co to provadi? A ktera vlastne Trackmania? Stara, nebo nova? Mam to nainstalovane vsecko, ale uz na to nejak neni tolik casu co driv.
  • Child of Light

    Och, tak jsem těšil a naistaluji a ono na mě vyskočí tahové souboje. To té hře absoulutně nesedí a přitom to má tak krásný vizuál, bože ale ten combat je tragický.
    • Pilgrim66
      Hraj to tak pul hodky a zjistis najednou jak moc to sedi. Taky me to prekvapilo a ted uz bych to za nic nevymenil.

      Jinak mam odehrano tak 5-6 hodin a je to nadhera. Ale pokud nekdo neumi moc dobre anglicky tak nemuzu moc doporucit. Vsechny dialogy jsou ve versich.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit