Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pripravuje sa Assassin's Creed film

    http://www.csfd.cz/film/308785-assassin-s-creed/
    • O tom se ví už hodně dlouho, před pár dny mu byl konečně přidělen nezkušený režisér (snad překvapí) a fakt, že film má premiéru za nějaký rok a čtvrt aniž by se už přešlo k produkci, mě upřímně děsí.
  • Obrazem: První screeny z PS4 verze Project Cars.

    Klasika, o dost horší než PC verze.
    • Gambit92
      Horší ... Ano, o dost .. Ne, od toho je tu WiiU. Jinak už dobrý? Ego namazáno?
  • nevite jestli existuje na skyrim nejakej overhaul mod, neco jako ooo do oblivionu ktery by z toho udelal dobrou hru? hlavne redesign celeho sveta a questu.
    • Keyz
      http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/9286/?
      To předělá hru hodně. Hlavně boj. Bohužel podobné modifikace mají většinou 2 problémy.
      - Hra pak není vyvážená protože to je uděláno zcela jinak než zamýšleli tvůrci.
      - Strašně složitě se to instaluje aby vše fungovalo jak má a BOSS / TES5Edit nehodil žádnou chybu.
      - Prostě musíš používat různé ReProccery a další komedie. Číst tunu keců....

      Vůbec hra je původně postaven tak, aby jsi mohl likvidovat hory nepřátel. Jakmile tam někdo přidá více reality celé ze to podělá, protože již nepřidá možnost A.I přátel apod.
      • ja spíš myslel že by nekdo vymazal všechny NPC-čka, questy a lokace a udelal to celé nanovo. vyvoj postavy a souboje by menit nemuseli protože to je (asi jediny) na te hre dobre.
        • dalsi troll... co z toho malo ooo?
          • oblivion nebyl uplne na hlavu, a takove mody existují treba skywind
            • Skywind, Enderal nie su overhauly, ale total konverzie. Na tie sa este nacakas. Oblivion je v podstate to iste ako Skyrim.
        • Jack1947
          To by byla ale uplne nova hra nebo ne?
          • asi jo
    • http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/19281/?
  • Bylo oznámeno 12 nových velkých indie her pro PS3, PS4 a PSV.

    Nidhogg na PS4? No doufam ve videorecenzi od Lukase. Konecne si budou moct zatrollovat v diskusich i uzivatele hernich konzoli Sony :)
    • MickeyMutant
      Bude auto-aim?
  • Systémové požadavky PC verze Wolfenstein: The New Order odhaleny. 

    Jj i7 + 460tka ... :D já nevím to už si fakt dělají srandu nebo to jsou nesvéprávní de*enti ?
    • MickeyMutant
      Úplně to vidím, jak se tímhle někdo ve firmách baví. Napíše třeba: Doporučené požadavky - Intel Celeron + GTX Titan + 8,5 GB DDR4 + bezdrátová kočka. Vypustí to do světa, počká, až to všichni otisknou a pak sleduje reakce a baví se. Druhá možnost opravdu je, že jsou tam zaměstnaní idioti.
      • Keyz
        Jak asi vypadá drátová kočka? *15*
        • MickeyMutant
          • Keyz
            Tak to je dobrý. Čekal jsem něco ve stylu Postal 2.
    • Keyz
      + 50 GB místa.

      To je opravu nepoměr. Tak silný CPU, 3 generace stará karta střední třídy a málo RAM.

      Jak to asi bude? Může to mít extra velké a kvalitní textury a ten CPU bude asi počítat nějakou strašně složitou A.I anebo pokročilou fyziku. Jo asi to bude vskutku přelomová hra.
      • Radioaktivni_surikata
        50 GB místa by bylo pochopitelný, pokud pojedou zas Megatexture jako v Rage. Ono když je prakticky každá textura unikátní, tak to holt roztahanější je no. Tím víc, když má mít slušný rozlišení. A RAM nežere dneska prakticky žádná hra přes 2 GB, spousta se dostane sotva na 1, protože se stále optimalizuje i pro X360 a PS3. Jediný, co mi přijde přepísknutý je ta i7. To je naprostá hovadina, to si nikdo nemůže z ekonomickejch důvodů dovolit...
        • Hlavne uz z principu, rozdil mezi i5 a i7 je HT, a docela pochybuju ze ta hra bude potrebovat vic jak 4 vlanka, natoz 8 aby vyuzila i7... takzetak.
          • Jack1947
            Oni si to obhaji zkazenou optimilizaci a bude klid. *3*
      • Úplně normální požadavek, vzhledem k enginu. Rage jsi rozchodil skoro na čemkoliv, zato silnej procesor prakticky eliminoval doskakování textur. Mám to z vlastního porovnání Phenom vs i7
        • Keyz
          Taky to udělali blbě, když jsi musel mít extra silný CPU aby jsi eliminoval doskakování textur. U crysis 3 nic takového nebyl a u her, které načtou hodně textur předem.

          U Rage se to dělo pořád jak to bylo blbě udělaný a VRAM co jsem koukal, nebyla zdaleka obsazená.
          • Spades
            Jenže CryEngine 3 nemá tak detailní textury jako iD Tech 5
            • victor
              Jenže nikdo jiný než ID nepoužívá "megatexturu" na celý level .... takže taková je v praxi slavná detailnost IdTechu ;)
            • deridon
              textury můžou být detailní kdekoliv.. Rage i když měl snad 4K textury, tak byly prostě hnusný, jediný co bylo hezký i zblízka byly postavy a zbraně, prostředí vypadalo pěkně z dálky, při bližším zkoumání otřesný..
    • Jack1947
      Asi oboji. *7*
  • 40% sleva na Luftrausers

    Neda si nekdo? Jedna mi pristala v inventari na Steamu.
    • NavrySS

      Systémové požadavky PC verze Wolfenstein: The New Order odhaleny. 

      Mohl bych? *3*
      • Muj nick na steamu je Drasta_CZ tak si me pridej a ja ti to poslu.
        • Uz jsem to tomu tvemu kamaradovi predal. Na bronyho byl velice sprosty ale to nevadi. Uzij si to.
          • NavrySS
            Toho bronyho jsem si ovšem musel ''vygooglit'' abych to pochopil *2* *2*
          • NavrySS

            :D Ok

            Zněl si tak *1* Něják mi vysvětloval co proběhlo v chatu *2* Díky moc *3*
            • To byla jenom legrace prece :D
          • NavrySS

            :)

            Nevím,co jsi takový nervózní, jsem mimo ČR a mám náhradní ntb tudíž, jsem požádal o to aby mi to pouze vyzvedl. Každopádně díky za ochotu.
            • Ja vubec nejsem nervozni :D
  • NavrySS

    Nový screenshot z nových Call of Duty

    Call of Duty hraji už od prvních dílů a jsem veliký fanoušek. Ale každý cítí jak celá série upadá a stojí to tak něják za prd. Navzdory tomu jsem vždycky nové díly překousl a dohrál..některé mě i překvapily. Ale jak vidím kam se teď řítí, tak už tam takovou důvěru nemám..a myslím,že Ghosts byly mým posledním dílem který jsem hrál. *9*

    odkaz - https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/q71/s720x720/10245582_10152380901547456_1466529916007335706_n.jpg
    • Spades
      Ghost byl první co sem nehrál, a nelituju toho. Infinity Ward už není to co bývalo.
      Na druhou stranu TreyArch se hodně zlepšil, takže sem zvědavej s čím příjdou.
  • pCARS PS4 screeny

    Tak jen tak pro zajimavost - screeny z pCARS z PS4 napr. zde http://www.ign.com/articles/2014/05/...bdbb935e000022
    EDIT: .. joj .. sorry.. jsem prehlid, ze nekdo uz to tu zminil
    • God-of-War
      Jak už sem psal, vypadá to luxusně no. Pecková práce. *5*
      • Protoze to na kickstarteru zaplatili PC hraci a vyviji to programatori pro PC. Konzolekids by to ze svyho kapesnyho nebyli nikdy schopni zaplatit. Vzdyt nemaji ani na poradny HW. *15*
        • God-of-War
          Začínáš bejt trapnej, měl bys začít vymýšlet něco jinýho. My to podpoříme milionama koupených kopií a určitě to zaplatilo i dost konzolistů. *15* Jo a ten nick se k Tobě opravdu hodí.
        • Vzhledem k tomu, ze jsi mimo uz s tim Kickstarterem (pCARS nema s Kickstarterem vubec nic spolecneho, nikdy tam nebyl a nebude), tak k tomu ostatnimu neni treba se ani vyjadrovat :) K trolleni je treba i trochu vedomosti, aby to melo smysl.
          • Jasny, protoze na tom opravdu zalezi. Ted jsi mi to nandal, slovickareni ftw, jdu brecet do kouta. *13* *3*
            • Ano, podej kapesnik, naklikej minusy a uzivej si pocit "vyhry". *5*
            • mam ti podat kapesnik *3*
  • God-of-War

    První pořádnej screen z nového Chcall na Duty.

    https://farm6.staticflickr.com/5567/14059008006_1191168776_o.jpg
    Nemělo jít náhodou o První světovou? Proč má teda helmu od Isaaca Clarka?
    • Připomíná někomu ta postava Idrise Elbu?
    • Veskoslav
      Ne nemělo jít. Opět se jedná o smyšlenou blízkou budoucnost.
      • God-of-War
        Tak to jo. Jako vypadá to pěkně, ale zase to bude mít singl na 4 hodiny a samej script, takže to jde mimo mě.
        • Gambit92
          Call of Duty si kvůli singlu nikdo nekupuje, ale jinak to vypadá přesně jako typ hry co si nekoupím... zase rádoby super jednotka s absolutně nekompromisní vyzbrojí.... radši bych se zase vylodil v normandii s Thompsonem v ruce
          • Divil by ses, kolik lidi si to kupuje vyhradne kvuli SP. Samotnemu se mi tomu nechtelo verit, ale slysel jsem to uz od tolika lidi.
          • ucho
            já jsem si ho kvůli singlu koupil...
            • ucho
              no to samozřejmě ne. kolem 300,- za díl už ale překousnu.
            • Gambit92
              Ale snad ne za plnou cenu
  • God-of-War

    První obrázky z PS4 verze hry Project Cars.

    http://www.ign.com/articles/2014/05/01/project-cars-gets-stunning-new-ps4-screenshots?abthid=5362696e0fbdbb935e000022
    Screeny sou pořízeny během zapauzovaný hry pomocí SHARE tlačítka.. Enjoy. *14* *14*
    EDIT: Teď koukám, že článek je už na Konzolistovy, kde sou ty obrázky větší.
    • C-BEAM
      zdá sa, že fotorealizmus dosiahneme najskôr v závodných hrách, čo je aj logické. Veľa rokov to už nepotrvá.
      • God-of-War
        Taky bych řekl. Vypadá to fakt parádně. A taky to má jet 1080p a 60 fps...
        • Veskoslav
          To vypadala Forza při prezentacích taky a všichni víme, jak to nakonec dopadlo.
          • God-of-War
            Forza dopadla hrozně, to je fakt. Tohle je ale přímo z PS4 ze zapauzovaný hry, takže tohle beru jako výslednou podobu.
            • Tak to moje WiiU zdechne!!! safra:)
          • Dopadlo to tak ze je to moc hezka hra?
            • Veskoslav
              Oproti původně prezentovaným videím a screenům to vypadá jinak. Hůře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit