Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Kadokawa odkoupilo vývojářské studio From Software (Dark Souls 2).

    Co myslíte, bude Dark Souls 3 manga undead?
    • michelangelocz
      Po dvojce je mi to ze srdce jedno ☺
      • MickeyMutant
        Zklamaný?
        • michelangelocz
          Ze smeru kterym se vydali? – NAPROSTO!

          Kdybych totiz mel definovat jednim slovem prvni Dark Souls, rozhodoval bych se mezi TAJEMNOSTI, NEJEDNOZNACNOU UCHOPITELNOSTI a NEPRIVETIVOSTI. Jenze co z toho zbylo ve dvojce?

          Chtel jsem to shrnout v recenzi, jenze po dohrani je ma pachut tak velka, ze se k tomu nechci vracet v zadny forme (ani v ramci modu, kterej jsem mel v planu – mody totiz delam v prvni rade pro sebe, ale kdyz tu hru uz nechci ani videt, tak proc bych se namahal – ze?).

          Na druhou stranu me docela bavi muj nedavnej napad na serii plakatu, kterejma bych svuj nazor na tu hru mohl ventilovat a udelat si tim za SOULS hrami definitivni tecku. Ono bude–li se v tomhle pokracovat (a hadam, ze bude, protoze to smrdi vejdelkem), tak si neumim predstavit, jak salamounsky vyresit banality, do kterejch celej SOULSi vesmir poslali ve dvojce.
    • Já doufám v mmorpg. Ten combat se musí využít, navíc i v DSII mají dobře zpracovaný multiplayer jako žádné jine single RPG, takže potenciál je obrovský pro první opravdové mmorpg, o které bych měl zájem.
  • DESTINY

    https://www.youtube.com/watch?v=LAJjPTDG9ak

    A vypadá to, že betu skutečně spustí při E3.
    • A máme to tady znovu.Oproti prvnímu videu to vypadá na horší grafické zpracování (video tuším z E3 vypadalo opravdu impozantně).A co se týká hratelnosti ,tak je velice podobná Borderlands.Pro mě docela zklamání ,čekal jsem trochu něco jiného.
      • Obě videa jsou k dispozici, tak proč ty bláboly? Však je stačí porovnat.
      • MrSanta
        Grafika mi nejpřijde vůbec špatná. Doufám, že hratelností to bude velmi podobné Borderlands. A taky doufám, že to fakt půjde bez probémů hrát i sólo. Zatím z dostupných informací mám z Destiny dobrý pocit.
  • GSPD

    Kadokawa odkoupilo vývojářské studio From Software (Dark Souls 2).

    No..štěstí ,že je neodkoupil Facebook.
    • nebo Microsoft :D
  • Konečně se zde objevili i normální lidi, nejen dem*nti. Takže znovu pro všechny normální.

    Od PC hry očekávám, že se bude dát ovládat na PC periferiích, a že k tomu bude přizpůsobený UI. Primární PC periferií je v současnosti klávesnice a myš, periferie, které jsou dosud pro ovládání akčních her nepřekonány a než přijde ovládání tělem s nějakou rozumnou reakcí, překonány jen tak nebudou. Vývojáři (Fromsoft) se několikrát dušovali, jak hra půjde na PC hrát, že jednička byla "rushed port" a blablabla kecy v kleci. Vyjde Dark Souls 2 a opět se to nedá hrát, dokonce ve hře nechali ikonky pro tlačítka na gamepadu, jednoduše se na to vy*rali. Proč Assassins Creed dostal za toto sprchu v době vydání (tam se všechno naštěstí dělá dvěma tlačítkama) a v případě Dark Souls 2 je to v pořádku? Proto, že je to hra, která má u lidí status kultu, protože na rozdíl od ostatních moderních her se v ní umírá (to v Super Meat Boyovi taky)? To je přece naprosto irelevantní, nikdo si tu nestěžoval na kvalitu hry jako takové, nikdo si tu nestěžoval na hratelnost, na grafiku. Problém je, že se prostě vývojáři vysr*li na to, na co psali, že se zaměří, hra na PC stojí 900,- a za to dostanou hráči ikonky tlačítek z gamepadu? Ať si takovou hru strčí do řiti, nebo ji vůbec neportují,. Možná by pak někteří zase brečeli, ale ti ať si koupí konzoli, očividně vývojáři na PC naprosto dlabou a hru portují z povinnosti. Na Steamu i MC jsou už stovky komentů že lidi chtějí vrátit prachy a nikdo jim nic nevrátí. Dark Souls 2 jsou v současným stavu nehratelný a to, že to po nich (OPĚT) musejí opravovat sami hráči a třetí strany jen dokazuje, jak neschopní a líní From software vlastně jsou a jak na hráče totálně dlabou.
    Shift+click na lezení po žebříku? Ale hovnoo.

    Ale v jednom mají ti trollíci dole pravdu. Hráči se mohou rozhodnout - pomocí vlastních peněženek. Je to na vás.
    • Takže jsem pochopil, že ti vadí jediná věc a to ikonky xboxu místo K+M. Tak ano, je to chyba, ale nic, kvůli čemu by sis měl vylívat srdíčko zde a vytvářet hate, navíc dole už kdosi postovat ty ikonky na k+m na stáhnutí. Nekasají se náhodou pc-elitáři, že mody jsou hlavní devíza pc-scény? Tak proč je nevyužíváš?
      • vlastik.plaminek
        Devíza jsou mody které do základní hry přidávají něco navíc. Ty ikony jsou spíš oprava. Asi tak jak hromady "modů" do TES, které vlastně nic nepřidají a jenom opraví, co Bethesda nedodělala nebo podělala. Tohle beru u her typu Vampire: Bloodlines, kde Troika krachla skoro hned po vydání a stihli vydat jenom 1 patch, který toho moc neopravil.
    • Xcomik

      Tele

      Dle mého názoru jsi ty stejný syndrom blbosti jako ti co říkají že je to nejlepší. Jednak asi si ani to DS2 nezapl protože tvrdit že se to na myši + klávesnici hrát nedá může jen d*bil a k tomu korunovanej. Já sem to za 3 dny na PC otočil a ikdyž mám rovněž gamepad tak jsem to hrál na myši+klávesnici protože mě to víc sedlo než na gamepadu (problém s rotací kamery sem osobně neměl). Tvrdit že DS1 a DS2 v rámci nastavení je stejně špatné může jen člověk co asi nehrál ani jeden díl jen si to vycucal z prstů (resp: jako papušek papouškuje názory druhých).

      Rozdíl v ovládání a optimalizaci hry je podobný jako když Capcom vydal na PC Resi 4 a Resi 5. On je jinak i DS2 dobře optimalizovaný ve výkonu zatím co DS1 mi padali často FPS tak u DS2 je znát že se s tím opravdu vývojáři mazlili (nezaznamenal jsem žádný poklesy nebo pád hry).

      Oproti jedničce je tam skok a dost výrazný. Ano problém ikonek je tak strašný že bychom tu hru automaticky měli degradovat na hodnocení aspoň o pět bodů z desíti :-)
    • Proc zase nekdo pise ze je neco nehratelny na PC a ja to na nem uplne normlane hraju bez jedinyho zaskobrtnuti?
      • Jack1947
        Drasťo: Jenze to je tezky ty si tehdy branil BF4 kdyz to vetsine nejezdilo... takze u tebe tezko rict.
      • kennyB
        Asi pořád umírá *3* Něco jako Česká fotbalová reprezentace, když prohrávají- špatný trávník, atd... *1*
      • Protože má rád flame, myslím, že to samé tady psal aji včera... *1*
        • Jack1947
          Nejspise je to Predator takze nic noveho. *3*
  • Naughty Dog (The Last of Us) opustil Michael Knowland, který byl ve firmě více jak tři roky zodpovědný za ztvárnění postav.

    Z ND za chvíli nikdo nezbude, ne? Začíná to těžce smrdět. Teda alespoň fanouškům, ostatním to může bejt u prdele, protože ND nejsou multiplatformní studio.
  • kennyB

    Dark Souls 2

    Možná jsem byl hodně naivní, když jsem si říkal, že tentokrát v den vydání pc verze Dark Souls 2 nebude tolik uplakánků a trollů na hru nadávat. Jenže ejhle, je to tu opět *7*
    • Neplakej trolldo.
      • kennyB
        Ty jsi určitě jeden z nich, že??? *1*
    • Keyz
      Kdyby to vyšlo na konzoli a bylo to hnusnější něž většina her na konzoli a navíc by se to blbě ovládalo na gamepadu a musel by jsi to prvně složitě nastavit aby se to ovládalo dobře....

      To by zde bylo teprve řev. Hráči na konzolích mají některé věci garantované a nejsou tak ochotní se v něčem hrabat.
      *3*

      Navíc píšeš pouze o trollech a uplakáncíh. Tedy nepřipouštíš, že je možné na to nadávat právem. Zajímavý postoj.
    • To je úplně normální, ta hra není pro každého, navíc to chce desítky hodin, aby člověk prozkoumal ty užásné detaily hry a komplexnost světa a nejbohatší lore současnosti, ten hate se dal čekat, tenhle skvost ocení jen ti, co mají vkus. Ostatní tu mají Diablo, Mass Effect, Skyrim apod. :D
      • Jack1947
        Je pravda ze Skyrim a Diablo neni tolik hardcore. Mass effect sem neplet to je upe jina liga a ta hra stavi na pribehu, emocich atp( dobre provedenych soubojich)... jednoduse na nej mi nesahej. *3*

        DA je jen o strachu ze smrti a uceni se z vlastnich chyb... ale jak rikam nekdy se to hrat pokusim (treba dohrat) Tedy to jen tak pisu. Hejt na DA nechapu tedy na pc ano no. Tam to asi tolik nezvladly a konzolove verze beztak hejtuji jen napruzeni pcckari. *4*
    • Miserius
      Se dalo čekat... Někdo nadává na zmršenej port (nehral jsem na pc, nemužu soudit), někdo na grafiku (ta mi celkem nesedí, byl bych radši za grafiku z jedničky - "horší" ale víc Souls ) A zbyte skuhrá protože jsou lamy a nezvládaj to... Tak to bude i s další Souls hrou a další a další... Vždy to zkusí někdo z CoD, Battl, Skyrim "ligy" a vyláme si zuby... Já taky když jsem hrál Demon Souls poprvé byl zvyklej na ukazatele a checkpointy atd a trvalo mi hodně dlouho než jsem si zvykl *1*
      • https://www.youtube.com/watch?v=m9ZHFEK4MeI#t=230 grafika je v pohodě s mody.
      • Mě třeba Dark Souls bavilo, hrál jsem PC + gamepad + fixy, všechno bylo až na občas nesmyslný padání FPS v pohodě, jenže já neměl čas na to neustále umírat. Tak moc jsem se snažil zůstat naživu, ale prostě jsem pořád umíral, což u Souls série asi není nic překvapivého, ale já zkrátka neměl ten čas.

        Nemůžu si dovolit strávit třeba u jedné pasáže klidně i hodinu a půl. Kdybych měl, tak to hraju pořád. Takhle jsem to ale musel vzdát, kór když se snažím sednout si i k jiným hrám. Nevím, třeba to někdo má stejně.
        • Jack1947
          To mi taky vadi, ale verim ze kdyz clovek na vsechno prijde jak zsde uz bylo psano bude to nakonec skoro nuda - jak u kazde hry... staci najit zpusob a pak to jde. ( tak ja to nekdy zkusim... ale spis druhej dil... )
      • God-of-War
        Drtivá většina z nich sou lamy, tak co taky čekat, že?.)
        • Skoda jen ze tyhle elitarsky kecy stejne moc nepomuzou pro uklidneni atmosfery :D
        • Jack1947
          Nebo nee, vzdyt DARK SOULS byla puvodne pc serie ne ? na konzole hardcore hry prece "nevychazeji"
          *3*

          Oni breci pac to portly spatne, vypada to snad hnusne a nak se jim to nezamlouva i kdyz vlastne nevi proc.

          A taky ze nemaji GAMEPAD *2*
  • Video: Přežijete noc? Vyzvídá první trailer ke hře H1Z1.

    4/10
  • Xcomik

    Stalker Lost Alpha

    Zdarec do redakce vyšel konečně očekávaný Stalker Lost Alpha a podle toho co jsem zatím hrál je to mazec. Nebylo by na škodu uveřejnit článek at se to dostane do širšího podvědomí. A vzhledem k faktu že je tam hra podstatně změněná by možná nebylo ani na škodu popřemýšlet i o recenzi. Osobně se to už za mod moc říkat nedá vzhledem k faktu že tam jsou nové videa namluvení a velké změny v lokacích a příběhu
    • ringmancz
      už se na to někdo ptal v podcastu a Petr říkal, že se to tady objeví, takže nezbývá než čekat
    • Keyz
      Souhlas. Ta modifikace je samostatná hra.
      • Xcomik
        Musím uznat že jen ta první lokace kordonu na mě udělala neskutečný dojem. Když jsem hrál naposledy Stalkera tak to byl COP s modem Sigerous 2.2 (taky parádní počin) a tam začínáš rovněž v kordonu a je hezke jak si to člověk může porovnat (byť pravda v Sigerousovi je Clear Sky verze té lokace) ale i tak hodně změn (ale hlavně pěkných a uvěřitelných) oproti originálu jestli tohle na mě čeká v celé hře tak už teď se mi sbíhaj sliny
        • Keyz
          Jen škoda, že ten kdo dělal DMP ho nevypadal anglicky. Možná by pak některé prvky byly zde. Takto odolnost apod. je podobná původní hře.

          Ale opravu toho hodně změnili. Ihned máš jiné úkoly apod. Ten zarostlý kordon vypadá skvěle.

          - Zkus napsat dotaz do FC.
  • Dark Soul 2

    mám otázku pre minuskovačov, tj tých ktorým nevadí, že v hre nieje podpora pre klávesnicu a myš, len pre gamepad
    kolko by ste dali bodov hre, ktora vyjde na konzolu, a mala by len podporu klávesnice a myšky?
    • ringmancz
      http://www.pcgamer.com/2014/04/17/dark-souls-2-pc-port-mod-god-durantes-verdict/

      článek od člověka, co udělal fix na jedničku
    • Xcomik

      Zajímavé

      jí to DS2 už na PC dojel s klávesnicí a myší bez modu tak buď je chyba v tobě nebo si tu hru ani netestoval navíc i Agraeulus v LP říká že se to na myši už hraje v pohodě https://www.youtube.com/watch?v=3Ujyan3Eu6o . Pravda jsou tam zase ty stupidní ikonky gamepadu to na jednu stranu dost naštve nicméně na druhou stranu to zase až taková tragédie není. Co mě sice naštvalo (ale né zase natolik abych to hrotil) je ten debilní nabindovaný systém změny tlačítek to je fakt to někdo v japonsku asi nepřemýšlel pač tam stačilo kliknout a zvolit si tlačítko dle vlastního způsobu a né že si musím vybrat z variant. Tam je to opravdu dost debilně řešný přitom mi to připadá že s tímhle bind systémem si museli zbytečně dát práci navíc než z běžným "klikni si a vyber čudl"
    • Ona nema podporu pro klavesnici a mys? Ja to tak chvili hral a normalne to fungovalo.
      • Chybí mu tam asi ty ikonky, ale ty jsou ke stáhnutí už taky. http://www.nexusmods.com/darksouls2/mods/30/? Kdo chce psa bít, vždy si hůl najde...
        • No tak asi bych mu uplne nevycital ze si nestahnul mod aby videl kterym pismenkem se co dela. Ja osobne jsem se proste podival do nastaveni a hned jsem vedel co jak delam ale ovladac nakonec stejne vyhral.
          • Mě taky hlava prostě nebere, že to někdo chce hrát na K+M. Ten boj není žádná klikačka, ale má to blíže k simulaci boje, a proto je naprosto zcestné zkoušet to hrát na myši. F1 201x taky přece nikdo nehraje na šipkách, ale normálně na gamepadu...
            • Simulacia boja? Tak ten bol dobry..fakt dobry. Gamepad designed je poznat hlavne v tom, ze si zapnem focus a hra sama toci kameru aby som mohol palcekom robit uskoky. Autokamera je asi velmi HC...a klik do tlacitka mysi je vlasne velmi odlisne od stlacenia analogoveho tlacidla, ktory v tejto hre ma az 2 analogovo spracovane stavy 0 a 1 ;-) Ale to je jedno v hre su pri boji s viacerymi protivnikmi nanic obe ovladania, k+m aj gamepad.
            • Haldir ty bereš gamepad jako prostě přirozenou věc, která má být součástí každého hráče a máš pravdu, jenže nechápeš, že tady jsou jedinci, kteří si myslí, že gamepad je zlo, jelikož je to spojeno s konzolemi. Tihle jedinci to nepochopí nikdy a budou si mlét pořád to své, takže zbytečné hádky. S blbci se nikdy nedohádáš.
            • Proč mají být vyšperkované na K+M čobolku? K+M je naprosto stejná periférie jako gamepad. Hra je vyšperkovaná na gamepad, což je pořád hlavní herní periférie. Že si nějaký pošahaný sektář, za to já nemůžu.
            • Haldir, ja ta beriem uz ako chudaka, z toho co pises, pretoze hry na pc maju byt v prvom rade vysperkovane na K+M a potom maju mat bonus vo vsetkom ostatnom moznom. A to preto lebo PC nieje len hracska konzola, v prvom rade sa ovlada s tymi klavesnicami a myskami
              snad ti to niekedy dojde, ze ked mas na vyber, je to stale lepsie
              .
            • "Auta taky nikdo přece nehraje na šipkách..."

              Ten byl dobrej. Ale moc už tlačíš na pilu.
            • To není arogance, ale pragmatismus a prostě nechápu debilitu k+m fanatiků. Proč to hrát na K+M, když je to hra dělaná na gamepad? Auta taky nikdo přece nehraje na šipkách... Já to beru jako trolling.
            • Vrook
              Haldir: Tvůj přístup je naprosto arogantní. Nikdo ti nebere, že chceš hrát na gamepadu a že jsi třeba i ve většině. Ale proč by hned lidi, co hrajou a chtěj hrát na k+m, měli být blázni, hraní s klávesnicí by měl být klikfest a psaní na fóra ohledně horší optimalizace ovládání by mělo bejt brečení. A pak ještě člověku, co chce hrát na k+m napíšeš, aby přemejšlel hlavou a ne prd*lí.
            • Dyť se to hraje daleko lépe na k+m. Sám jsem to zkoušel a je to ok, čili pro těch 10% bláznů, co to chtějí hrát jako klikačku je to v pohodě, k+m je vylepšené, takže to splnili, problém je ten crash při startu, já sice neměl ani jeden problém, hra běží plynule v 60 fps, ale to určitě zamrzí, ale brečet na forech je taky směšné.
            • Jednicku jsem tak dohral. Nebylo to lehky ale nakonec jsem to dokazal a to ta optimalizaci pro KB+M byla uplne nulova (zadnej mod pro ovladani na KB+M jsem nemel).
            • Vrook
              Já se nechci vyjadřovat ke zdejšímu oboustrannýmu průjmu "myš s klávesnicí versus gamepad", páč obojí má své výhody i nevýhody a preference jsou subjektivní, takže hádat se tu, co je lepší, je asi jako hádat se jestli jsou lepší hrušky nebo jablka. Ale trošku mě zaráží, že se na tu optimalizaci právě na myš a klávesnici vývojáři vykvajzli i přesto, že jsem několikrát četl, jak se na to chtěj hrozně zaměřit a jak to bude úplně na jiný úrovni než ten port z jedničky. A nakonec tam ani nedokážou dát správný ikonky kláves když to chce hrát člověk na klávesnici? To mi přijde trošku jako podraz navzdory všem argumentům ve prospěch gamepadů.
    • U DS II zaslouženě 9/10 a bod bych strhl za ne-podporu gamepadu
      • neverim,lebo by si si musel tie periferie ku konzole dokupit, nasralo by ta to :)
        a samozrejme bezne by bola táto hra pre teba nehratelna
        • Každý má doma nějakou klávesnici a každý by měl mít doma gamepad a periférie vybírám podle toho, jak se to hraje a ne podle fanatismu.
          • ja gamepad nemám, nepocitoval som nikdy potrebu ho použivať, doteraz pre mna na pc nebola hra, ktorú som normálne nevedel zahrať bez gamepadu.
            na Dark Soul som sa celkom tešil.
            • To není o tom, co mi vyhovuje. To jsou kecy. Mám radši gamepad a v životě by mě nenapadlo hrát RTS na gamepadu, prostě hraji na to tom, pro co je hra designovaná.
            • Hanzales
              Tak tak, rozehrál jsem na komplu Batmana a pak půjčil PS3 kámošovi, co má nohu v gipsu. Pak mi došlo, že jsem mu vlastně půjčil i můj jediný gamepad a DS1 nebo Batmana teď prostě nehraju ;o) Zato např. Mass Effecty jsem zase zásadně odehrál na kb/myš a taky je to jedna z her, kde je ten gamepad pro některé spíše výhodou. Každý to má jinak a myslím si, že zarytě něco odmítat rovná se akorát tak škodit sám sobě :)
            • Uplne zbytecne reakce, proste vam vyhovuje vic gamepad a jemu klavesnice a mys. A protoze zijeme v roce 2014 tak bych celkem i cekal, ze hra bude umet tak pokrocile funkce, co hry v 90. letech.

              Ani ja nemam gamepad a verte tomu, ze neni nejmensi problemy hrat cokoli na klavesnici a mysli a bylo to mnohem pohodlnejsi. Tech par zavodnich her co jem za poslednich par let hral, jsem hral na volantu.
            • C-BEAM
              zbytočne sa obmedzuješ, snáď uznáš že minimálne na závodné hry sa gamepad hodí viac, či ani to nie ? Tak skús aspoń kombináciu gamepad + myš ktorou získaš plynulý pohyb analógu a rýchlosť/presnosť myši.
            • Např. Skvělá hra Two Brothers- naprosto, ale naprosto nehratelné na k+m. Chce to přemýšlet hlavou a ne prdelí.
            • Tak to si jich asi dost minul nebo si prostě rád přiděláváš starosti..DS1,DS2,Batmani,Dust: An Elysian Tale,Shank, Mirrors Edge a dozajista jich bude víc, které jsem prostě raději zahral na gamepadu. Bez okolků to přiznám.
            • To máš smoliká. Klikfest budeš muset zkusit někde jinde.
        • Hráč123

          Tak určitě protože tohle je první port pro PC, kterej se líp hraje na gamepadu..takže žádný PC hráč doma gamepad nemá...
          Na druhou stranu je zcela běžný, že konzolový hry se nedají na gamepadu hrát a potřebují myš a klávesnici..
          Vidíš ten rozpor? Neomlouvám, že slibovaná kompatibilita s K+M chybí ale příklad co si dal je blbost.
          Druhým podstatným faktem je, že když si gamepad koupíš, určitě ho použiješ i pro jinou hru..ne jen jako investici k DS2.
          • Co to mektáš? Letos vyšel Metal Gear Rising, nehratelný na K+M, Letos vyšla Castlevanie 2, který pří každém spouštění, když není gamepad in, hlásí, že není gamepad připojený. Bože už se prober fanatiku
            • Tak mě pošli video, jak hraješ MGR:R na K+M na hard, třeba boj se Samem. Děkuji, pod video napiš věnováno Haldirovi.
            • Jazz
              Nehratelný na K+M?
              Prober se... *7*
  • Dark Souls 2 a já

    Řekl jsem si, že tomu dám šanci. Hru jsem si nejdříve stáhnul ze Skidrow, vše ok, nainstalováno za minutu (SSD), hra se normálně spustila, vše funguje jak má (technicky). Intro ok, po něm to ale nabralo hodně rychlý spád - MENU totální katastrofa, ale dobře, nevadí, na menu se nehraje. Spustím hru, chvíli jdu, chci skočit a postava udělá kotoul, pak chci něco udělat a napíše mi to ať zmáčknu "A" s tím hnusným konzolovým značením. Ehm? Odinstalace asi 3 vteřiny (SSD rulezzz). Děkuji mému instinknu, že jsem se rozhodl jak jsem se rozhodl, proč se patlat s takovou patlaninou, když je tu spousta jiných her.
    • Miserius
      V tom je kouzlo Dark Souls... Lamy jako jsi ty to samo pošle zpět do Metra *1*
    • Taky jsem to zkusil, už první díl mi připadal jako nesmyslné běhání a zabíjení nestvůr. Doufal jsem, že druhý díl bude už trochu propracovanější ale bohužel se jedná o úplně stejnou hru. Opravdu jsem nepoznal rozdíl. Moje první smrt byla paradoxně pádem do jámy protože ten tzv. hrdina neumí normálně skákat, jedině když rozluštíš ty hrozné kombinace tlačítek. Po první smrti jsem hru vypnul a odinstaloval. Hra absolutně bez jakékoliv atmosféry, žádná hudba ani jiné zvuky... doufám, že je to teprv betaverze, protože takhle dokončená hra nemá vypadat.
    • Mám pocit, že to píše jeden a ten samý člověk, někdo jako Veskoslav, kterému ublížil už původní Dark Souls, tak si vylévá srdíčko. Jo a když chceš skočit, tak drž sprint, ono i v reálu se těžko skáče z místa do dáli. By mě zajímalo jestli si taky odinstaloval Witchera 2, který měl taky sprasený launch díky "skvělé DRM" a skákat tam vůbec nešlo.
      • frag.ment
        Delete... hodilo mi to příspěvěk uplně někam jinam, než měl být. To ja taky možná důsledek toho dementního řazení příspěvků tady.
      • Witcher je naprosto jiný level než DS. DS je prostě nedokončená hra s rádoby ultra těžkou obtížností.
        Kromě nějakých čarodějnic na začátku ti nikdo ani neřekne co je smyslem hry, ani jsem si nevšiml, že by ve hře byl nějaký vytyčený cíl. Možná proto, že jsem to po 15 minutách vypnul, ale věř, že déle se to vydržet nedalo.
        • Pěkně ty.... Běž pospíchat hrát Wichera, kde ti to všechno pěkně natelí.
      • Raději nemysli.
    • Pekne jsi to te Dark Souls 2 natrel! Fakt dost dobry..

      A k tomu vsemu jeste SSDecko! Wow bez toho by tomu skvelymu pribehu neco chybelo.
      • Pouze jsem si ušetřil čas. A SSD je vtípek spojený s tím časem. Než tohle, tak si raději zahraju znovu nové Metro, vynikající hru, která od mísních pseudopisálků dostala 7.

        Ono games už není co bývalo a diskutéři to jen potvrzují, vrána k vráně, co Drastíku. A nezáviď SSD, třeba si jednou taky koupíš pořádné PC.
        • Ja mam SSDecko uz asi pul druhyho roku ale nenapadlo me ze to musim napsat vsem. Snad jsem to timhle prispevkem napravil.

          Vtipek spojeny s casem se opravdu povedl. Ne kazdej dokaze v jednom prispevku udelat dobrej vtip a pak ho jeste jednou zopakovat aby to fungovalo.

          BTW. Uzij si Metro. Snad te neunudi k smrti jako me.
        • Podařený vtípek, ještě teď se popadám za břicho, jak to bylo vtipné. Haha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit